ترندهای کسب و کارعمومی

کسب درآمد دلاری از اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

به نقل از سایت sanimata امروزه بحث کسب درآمد از اینستاگرام در میان کاربران این شبکه اجتماعی بسیار داغ است. زیرا امروزه این پلتفرم به بستر بسیار مناسب و مفیدی برای کسب درآمد بدون هیچ سرمایه ای تبدیل شده است. بله! درست شنیدید! حتی امروزه نیز می توان بدون سرمایه زیاد و کلان به راحتی به دست آورد.

البته نیاز نداشتن به سرمایه به منزله عدم نیاز به مهارت و تخصص در این زمینه نیست. به زبانی دیگر می توان گفت که سرمایه لازم برای کسب درآمد از اینستاگرام، مهارت، تخصص و تجربه است. در این مقاله می خواهیم به معرفی روش های متداول کسب درآمد از طریق اینستاگرام بپردازیم.

درباره کسب درآمد از اینستاگرام بیشتر بدانید

کسب درآمد از اینستاگرام زمانی داغ شد که تعدا کاربران این پلتفرم به صورت چشمگیری بالا رفت. در واقع امروزه این اپلیکیشن جزء برترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود. بالغ بر یک میلیارد نفر روزانه در این پلتفرم فعالیت دارند. درنتیجه کسب درآمد و انجام فعالیت در این اپ می تواند بسیار به نفع کاربران آن باشد.

در واقع شما در اینستاگرام به بیش از یک میلیارد کاربرد از سراسر جهان دسترسی دارید. در نتیجه می توانید به راحتی از طریق آن درآمدزایی کنید. کسب درآمد از اینستاگرام باعث می شود که شما بتوانید از فضای مجازی که در اختیار دارید، بیشترین بهره را ببرید.

مزایای کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام مزایای زیادی دارد. اولین و مهم ترین مزیت این روش درآمدزایی، دسترسی به طیف وسیعی از کاربران است. در واقع شما با فعالیت در این بستر هیچ محدودیتی از جهت دسترسی به کاربران نخواهید داشت. بنابراین هیچ گونه محدودیت مکانی برای فعالیت شما وجود ندارد.

مورد دیگر، عدم نیاز به سرمایه زیاد و کلان برای فعالیت در اینستاگرام است. مثلا اگر بخواهید در دنیای واقعی یک آنلاین شاپ باز کنید، مسلما به سرمایه جهت اجاره مغازه، استخدام فروشنده و سایر هزینه ها خواهید داشت. اما در روش اینترنتی بسیاری از هزینه ها حذف می شوند.

مزیت دیگر کسب درآمد از اینستاگرام، کمک کردن هوش مصنوعی این پلتفرم به شما است. اگر به الگوریتم اینتساگرام آگاهی داشته باشید، در مدت زمان بسیار کم می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید. در نتیجه پیشرفت در بستر اینستاگرام بسیار راحت تر از بسترهای دیگر می باشد.

کسب درآمد دلاری از اینستاگرام

یکی از بهترین و مهم ترین مزایای کسب درآمد از اینستاگرام، درآمد دلاری آن است. همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی حد و مرز نمی شناسند. شما می توانید خدمات و کالاهای خود را به کاربران کشورهای دیگر ارائه داده و درآمد دلاری داشته باشید.

همچنین تجربه نشان داده است که کسب درآمد در این بستر اصلا قابل مقایسه با پلتفرم های دیگر نیست. زیرا اینستاگرام جزء پرکاربردترین و شلوغ ترین شبکه های اجتماعی است. درنتیجه درآمد شما از این پلتفرم بسیار بیشتر می باشد. مسلما درآمد حاصله ارزش انرژی را که می گذارید را خواهد داشت.

روش های متداول کسب درآمد از اینستاگرام

احتمالا بارها در مورد روش های مختلف کسب درآمد از اینستاگرام مطالب زیادی را شنیده اید. خوشبختانه یکی از بزرگ ترین مزایای کسب درآمد از این پلتفرم نیز همین است. زیرا هر فرد با استعدادی با هر حوزه ای که در آن فعالیت می کند، می تواند از این بستر به نفع خویش بهره ببرد. در ادامه می خواهیم تنها به معرفی برخی از مهم ترین و پرکاربردترین روش های کسب درآمد از اینستاگرام بپردازیم.

کسب درآمد از اینستاگرام با ارائه خدمات

یکی از متداول ترین روش های کسب درآمد از اینستاگرام، ارائه مستقیم یا غیرمستقیم خدمات است. مهم نیتس در چه زمینه ای فعالیت دارید و خدمات شما در چه حوزه ای است، در هر صورت اینستاگرام در اختیار شماست. تنها با زدن یک پیج و انجام فعالیت صحیح در آن می توانید خدمات خود را به تمامی کاربرانی که به آن خدمات احتیاج دارند، معرفی کنید. کاربرانی که خدمات شما را نیاز دارند، از طریق اینستاگرام بسیار راحت تر می توانند شما را پیدا کرده و از خدماتتان بهره مند شوند.

آنلاین شاپ، متداول ترین روش درآمد زایی

امروزه بسیاری از آنلاین شاپ ها علاوه بر بستر سایت، در اینستاگرام نیز فعال هستند. کسب درآمد از اینستاگرام بسیار مورد توجه آنلاین شاپ ها قرار گرفته است. زیرا این پلتفرم بستر گسترده ای را برای رشد انواع کسب و کارها فراهم کرده است. در نتیجه هر آنلاین شاپی شانس این را دارد که کالاهای خود را به مشتریان معرفی کند.

اگر تنها در بستر سایت فعالیت دارید می توانید با افتتاح یک پیج در اینستاگرام، محصولات خود را به کاربران این پلتفرم ارائه دهید. این گونه بازدید سایت شما نیز افزایش پیدا کرده و فرصت رشد خوبی خواهد داشت.

تبلیغات، روشی فوق العاده جهت کسب درآمد

امروزه بسیاری از پیج های پرطرفدار و پربازدید از روش تبلیغات برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می کنند. پیج های فان، خنده دار، سرگرمی، آشپزی، پیج بلاگرها، و … پیج هایی پربازدید و پرطرفدار هستند. بنابراین افراد دیگر جهت انجام تبلیغات مختلف خود می توانند از این پیج ها بهره ببرند.

اگر مهارت و استعداد کافی داشته باشید می توانید پیج خود را افتتاح کرده و آن را گسترش و توسعه دهید. سپس از طریق قبول کردن سفارشات تبلیغات، درآمد خود را از اینستاگرام شروع نمایید. امروزه بسیاری از بلاگرها با استفاده از تبلیغات درآمد چند میلیونی از پیج خود کسب می کنند.

تولید محتوای حرفه ای در اینستاگرام

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از این فضای مجازی، تولید محتوای حرفه ای است. فعالیت در اینستاگرام یک چیز است و تولید محتوای حرفه ای چیز دیگری. پیج های پرطرفدار در اینستاگرام برای پربازدید نگه داشتن خود به محتوای مختلفی نیاز دارند. البنه نه هر محتوایی! محتوای مورد استفاده در اینستاگرام شامل محتوای متنی و تصویری بسیار جذاب و خلاقانه می باشد.

اگر علاقه ای به داشتن پیج و انجام تبلیغات ندارید می توانید از توانایی خود در زمینه تولید محتوا استفاده کنید. به این صورت که محتوای مورد نیاز پیج های فعال را برایشان تولید نمایید. این گونه درآمد شما از اینستاگرام قطعی خواهد بود.

مدیریت پیج یا ادمین شدن در اینستاگرام

از دیگر روش هایی که می توانید از برای کسب درآمد از اینستاگرام از آن استفاده کنید، ادمین شدن پیج است. ادمین وظیفه نظارت، توسعه، پیشرفت یک پیج را به عهده دارد. ادمین باید بتواند محتوای جذاب و حرفه ای برای پیج تهیه کرده و در جهت رشد آن تلاش کند.

تعامل با کاربران و پاسخ دادن به کامنت ها از دیگر وظایف ادمین پیج است. برخی از افراد خود زمان، انرژی و مهارت لازم برای رشد دادن پیجشان را ندارند. اهمیت کمک گرفتن از یک ادمین حرفه ای یکی از جذاب ترین روش های کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد دلاری است. خیلی خوبه که به دلار درآمد داشت باشید و به ریال خرج کنید. با وجود شرایط اقتصادی در کشور ما هر کسی بتواند درآمد دلاری داشته باشد برد کرده است. کسب درآمد دلاری اصلا آسان نیست اما اگر روش هایش را یاد بگیرید می توانید درآمد بسیار بالای ازش داشته باشید.

اینستاگرام یکی از پلتفرم های محبوب و پرمخاطب در کشور ماست که پول های زیادی درش رد و بدل می شود. پیج های زیادی را تا به امروز دیده ایم که از اینستاگرام درآمدهای باور نکردنی داشته اند. حالا سوالم از شما این است که آیا تا به حال به فکر کسب درآمد دلاری از اینستاگرام بوده اید؟ واقعا چطور می توان از اینستاگرام کسب درآمد دلاری داشت؟ مطمئن هستم این یکی از سوالاتی است که ذهن شما را مشغول کرده است.

به همین خاطر تصمیم گرفتم در این مقاله در مورد روش های کسب درآمد دلاری از اینستاگرام صحبت کنم. سعی می کنم ایده ها و راهکارهای لازم جهت داشتن درآمد دلاری از اینستاگرام را به شما بگویم. این مقاله با توجه به تجربیات بعضی از دوستان در کسب درآمد دلاری از اینستاگرام نوشته می شود و روش های گفته شده کاملا تجربی و تست شده است. پس پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله همراه من باشید.

کسب درآمد دلاری از اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

درآمد دلاری با اینکه سخت است و نیاز به استمرار و تلاش زیاد دارد در عوض مزیت های خیلی خوبی دارد. خیلی از دوستان قبل از اینکه کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنند به این فکر می کنند که درآمد دلاری خوب است یا ریالی؟ مسلما دلاری خیلی بهتر است اما خب دردسرهای خودش هم دارد. در ادامه چندتا از مزیت های کسب درآمد دلاری از اینستاگرام را برای شما عنوان می کنم.

افزایش قیمت دلار

افزایش قیمت دلار فقط مربوط به کشور ما نیست و در بازارهای جهانی هم روند رو به رشد دارد. به همین دلیل اگر کسب و کار شما دلاری باشد نسبت به هزینه های ریالی که دارید سود بسیار زیادی می کنید. مثلا اگر درآمد ماهانه شما 50 میلیون تومان است همین مقدار به دلار ممکن است بالای 250 میلیون تومان در ماه باشد.

درآمد بیشتر با کار کمتر

چون دلار در کشور ما گران است و نسبت به پول خودمان ارزش چند برابری دارد زمانی که درآمدتان به دلار باشد با همان میزان کار کردن می توانید درآمد چندین برابری داشته باشید. به همین دلیل نیاز نیست برای افزایش درآمدتان بیشتر کار کنید.

دسترسی به بازار هدف گسترده تر

وقتی صحبت از درآمد دلاری می شود یعنی به بازار بین المللی دسترسی داریم. از تمام کشورها ممکن است مشتری داشته باشیم و این روی افزایش درآمد ما بسیار تاثیرگذار است. درسته که رقابت خیلی شدید می شود اما با جذب مشتریان از کشورهای مختلف می توان به درآمد پایدار و بالایی در ماه رسید.

تعامل بیشتر با سایر کسب و کارها

یکی از مزیت های کسب درآمد دلاری از اینستاگرام این است که چون در مارکت جهانی مشغول فعالیت هستید می توانید ارتباطاتی را با دیگر کسب و کارهای بین المللی برقرار کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا ایده های جدید برای کسب و کارتان پیدا کنید و با عملی کردنشان درآمدتان را افزایش دهید.

معرفی روش های کسب درآمد دلاری از اینستاگرام

به دلیل پر مخاطب بودنش، روش های زیادی دارد. حتی بدون داشتن سرمایه اولیه هم می توانید از اینستاگرام درآمد خوبی داشته باشید. اگر می خواهید از اینستاگرام به دلار درآمد داشته باشید می توانید از روش های زیر استفاده کنید.

فروش محصولات فیزیکی

فروش محصولات آموزشی

همکاری در فروش

همکاری با برندها در قالب تبلیغات

چگونه در ایران از اینستاگرام درآمد دلاری داشته باشیم؟

واضح است که برای کسب درآمد دلاری در ایران باید یک سری ارتباطات در سطح بین الملل داشته باشید. از این گذشته باید خدماتی ارائه کنید که مختص به افراد انگلیسی زبان باشد. اما در اصل همان خدمات اینستاگرام مثل فروش لایک و فالوور است اما باید به خارجی ها بفروشید. یکم زبان انگلیسی تون را تقویت کنید برای برقراری ارتباط دیگر مشکلی نخواهید داشت.

مسئله دوم دریافت پول از خارجی هاست که این را هم باید حل کنید. ساده ترین راه برای دریافت درآمد ارزی استفاده از سایت های واسط پرداخت ارزی مثل ایرانیکارت است. بدون اینکه بخواهید حساب وب مانی یا پی پال برای خود باز کنید که خیلی هم دردسر دارد، توسط این سایت ها به صورت واسط می توانید پول خود را به تومان نقد کنید. با کسری از مبلغ تان به عنوان کارمزد پول به حساب تان واریز می شود.

برای کسب درآمد دلاری از اینستاگرام باید سایت خارجی بزنیم؟

یکی از دغدغه های افرادی که دوست دارند از اینستاگرام کسب درآمد دلاری داشته باشند راه اندازی سایت خارجی است! آیا برای کسب درآمد دلاری واقعا نیاز به راه اندازی سایت به زبان انگلیسی هست؟ هم بله و هم خیر! سلما اگر سایت خارجی برای این کار راه اندازی کنید و به کمک سئو بتوانید ورودی خوبی از گوگل دریافت کنید درآمدتان بدون محدودیت خواهد بود. اما باید بدانید این کار خیلی سختی است چون رقابت شما در مارکت جهانی است.

اما بدون داشتن سایت هم می توانید از اینستاگرام درآمد دلاری داشته باشید. سایت های واسطی مثل upwork وجود دارند که واسط بین فریلنسر و کارفرما هستند. شما به راحتی با عضویت در این سایت ها می توانید پروژه های دلاری در رابطه با اینستاگرام بگیرید. مثلا می توانید پروژه ای با عنوان افزایش فالوور تا 10 هزار فالوور با قیمت 10 دلار ایجاد کنید. با استفاده از پنل های فروش فالوور ایرانی که نمایندگی به شما می دهند می توانید سفارشات خارجی را انجام بدهید و سود بسیار بالایی کسب کنید. در واقع با فروش فالوور، لایک، ویو، کامنت و خدمات دیگر اینستاگرام با قیمت رقابتی می توانید درآمد دلاری خوبی به دست آورید.

درآمد دلاری از اینستاگرام با لایک کردن و فالو کردن دیگران

یکی از روش های فوق العاده برای رسیدن به درآمد دلاری از اینستاگرام این است که دیگران را لایک و فالو کنید. شاید برای ما عجیب باشد ولی چنین چیزی تو کل دنیا وجود دارد. سایت هایی وجود دارند که با عضویت در آن ها و انجام یکسری از فعالیت ها مثل لایک کردن پست های دیگران به شما دلار می دهند.

یکی از بهترین سایت ها در این زمینه سایت getlike است. با استفاده از این سایت می توانید درآمد دلاری از طریق لایک کردن و فالو کردن دیگران داشته باشید. هرچقدر وقت بیشتری در روز برای فعالیت د این سایت صرف کنید درآمدتان هم بیشتر خواهد بود. بعد از عضویت در این سایت و فعال سازی حساب کاربری تان، یک سری پست و اکانت برای شما نمایش داده می شود که شما باید آن ها را لایک و فالو کنید. با هر بار لایک کردن و فالو کردن مبلغی به عنوان پورسانت به حساب کاربری شما در نظر گرفته می شود که بعدا می توانید تسویه اش کنید.

بعد از اینکه درآمدتان به 10 دلار رسید می توانید از طریق سایت های واسط دلاری برای نقد کردن درآمدتان اقدام کنید. البته یک سری از سایت های مشابه درآمدتان را به تتر برای شما واریز می کنند که از طریق صرافی های آنلاین ارز دیجیتال می توانید نقدش کنید.

دکمه بازگشت به بالا