اهمیت خرید ویو اینستاگرام و نقش آن در بهبود آمار پیج

خرید ویو اینستاگرام

همه روزه بسیاری از افراد از قابلیت‌های مختلف اینستاگرام با هدف رونق و پیشرفت کسب وکار خود بهره می‌برند. بخش‌های مختلف ارسال پست در اینستاگرام، ویژگی دیده شدن توسط مخاطب را دارد که انواع مختلفی دارد.

در واقع این دیده شدن ویو نام دارد. به عبارتی تعداد دفعاتی که فالوور ویدئو بارگذاری شده در پیج را می‌بیند را ویو می‌گویند. اینستاگرام فیلم‌های حدوداً ۱ دقیقه‌ای به اشتراک گذاشته شده در پیج را به فالوور‌ها نمایش می‌دهد و تعداد نفراتی که این فیلم را دیده‌اند با یک عدد در زیر آن ویدئو نمایش داده می‌شود که نشان دهنده ویو اینستاگرام است.

فالوور اما چرا این عدد اهمیت دارد؟ در واقع اهمیت ویو اینستاگرام به این دلیل است که نشان می‌دهد چه تعداد از فالوور‌های ما واقعی بوده و پست و ویدئویی که به نمایش گذاشته می‌شود را چه تعداد مخاطب می‌بینند. قطعاً این موضوع برای صاحبان کسب و کار‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر خرید فالوور واقعی و فعال، خرید ویو اینستاگرام نیز کمک شایان توجهی به جذب مشتری بالفعل خواهد کرد. به طورکلی مخاطب و مشتری که در مقابل چشمان خود آمار ویو بسیار بالایی را می‌بیند طبق اصل و قاعده اطمینان بیشتری نسبت به پیج دارد و قطعاً درجه اعتماد به صحت و سقم اطلاعات مندرج در پیچ نیز متفاوت خواهد بود.

علاوه بر صاحبان کسب و کار، اینفلوئنسر‌ها نیز از قابلیت خرید ویو اینستاگرام بهره بسیاری می‌برند و می‌توان گفت که بسیاری از آن‌ها اقدام به خرید ویو اینستاگرام کرده‌اند. خرید ویو استوری، ویو پست و IGTV از جمله قابلیت هایی است که اینفلوئنسرها از آن استفاده می کنند.

ویو (بازدید) اینستاگرام؛ راهی آسان برای دیده شدن!

امروزه شاید دنیای مجازی بزرگترین دنیای کسب و کار اینترنتی و محیطی وسیع برای گسترش ارتباطات بین افراد جهان باشد. اینستاگرام هم اکنون یکی از شناخته شده ترین اپلیکیشن ها در این زمینه میباشد. به جرئت میتوان گفت اکثر ما از برنامه پرکاربرد اینستاگرام در زمینه های مختلف استفاده میکنیم. همچنین بسیاری از افراد نیز تمرکز کسب و کار و اهداف خود را روی این برنامه متمرکز کرده اند. بنابراین با وجود این شرایط محیطی رقابتی بین کاربران اینستاگرام شکل میگیرد که تفاوت بین کاربران را عواملی مثل تعداد ویو اینستاگرام، بازدید اینستاگرام، فالوور ها، کامنت ها و لایک پست های اینستاگرام مشخص میکنند.

ویو اینستاگرام یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در افزایش آمار یک پیج اینستاگرام میباشد. راه های بسیار زیادی برای افزایش بازدید و ویو اینستاگرام ( Instagram Views ) وجود دارد که اکثر آنها نیازمند زمان گذاری و برنامه ریزی میباشد. یکی از راه های افزایش ویو اینستاگرام که به زمان گذاری و برنامه ریزی نیاز ندارد، خرید ویو اینستاگرام میباشد. خرید ویو یکی از آسان ترین راه ها برای افزایش تعداد ویو و بازدید پست اینستاگرام میباشد.

هنگامی که نیازمند افزایش ویو پیج اینستاگرام خود هستید شاید تنها گزینه و مقرون به صرفه ترین روش برای افزایش بازدید یک پیج، خرید ویو اینستاگرام باشد. امروزه بسیاری از افراد از این راه برای مطرح کردن پیج خود استفاده میکنند، زیرا امری ساده بوده که بدون صرف زمان و هزینه سنگین میتوان بهترین نتیجه را در زمینه افزایش بازدید پیج اینستاگرام خود گرفت. وبسایت مای ممبر نیز با ارائه خدمات گسترده و کامل کلیه خدمات خرید ویو اینستاگرام خود را با ارزانترین قیمت و در نهایت کیفیت به کاربران عزیز خود ارائه میدهد.

خرید بازدید اینستاگرام و مزایایی که به دنبال دارد

جالب است که بدانید که در اینستاگرام پست های ویدیویی بیشتر از عکس ها مورد توجه قرار میگیرند! از این رو افراد زیادی برای دریافت بازخورد بیشتر پست های ویدویی در پیج اینستاگرام خود قرار میدهند. پست های ویدویی نیز برای دریافت بازخورد بهتر نیازمند شیر شدن، سیو شدن و افزایش قابل توجه ویو میباشد؛ بنابراین میتوانیم با خرید بازدید اینستاگرام مسبب افزایش بازدیدکنندگان واقعی پیج خود شویم. خرید بازدید اینستاگرام میتواند مزایای زیادی برای پیج شما به ارمغان بیاورد. افزایش بازدید اینستاگرام باعث میشود که طبق الگوریتم های جدید پست ویدویی وارد اکسپلور شده و جلب توجه هزاران کاربر در سراسر دنیا قرار گیرد.

در فضای پیچیده اینستاگرام بسیاری از پیج ها روزانه به واسطه قرارگیری در اکسپلور (Explore) در آمار خود تفاوت بسیار زیادی را ایجاد کرده اند. شما نیز میتوانید به کمک خرید بازدید اینستاگرام هرچه زودتر وارد اکسپلور شده و شاهد تغییرات مثبت در پیج اینستاگرام خود باشید. ویو یا بازدید اینستاگرام به شدت روی رتبه و رنک پیج شما تاثیر میگذارند. تمامی تلاش شما باید تولید و ایجاد محتوایی باشد که برای کاربران اینستاگرام فراگیر بوده و نظر کاربران را به خود جلب کند. شما میتوانید با افزایش بازدید اینستاگرام از رقبای خود پیشی بگیرید و به اهداف خود در اینستاگرام نزدیکتر شوید.

بهبود آمار پیج با افزایش بازدید اینستاگرام!

طبیعی است که انتظار داشته باشید با افزایش ویو (Views)؛ شاهد افزایش لایک، کامنت و حتی فالوور نیز باشید! وقتی شما بازدید زیادی را برای پست اینستاگرام خود دریافت میکنید، افراد زیادی در سراسر دنیا پست شما را سین میکنند و در صورتی که برای آنها جالب باشد آن را بین دوستان و همکاران خود شیر (Share) خواهد کرد و طبیعتا پیج شما در دیدرس میلیون ها کاربر قرار میگیرد که از بین اینها، کاربرانی هستند که سلیقه و علایق آنها با پیج شما سازگار است؛ در این هنگام این افراد نیز شما را فالوو میکنند و شروع به فعالیت های مفید در پیج شما کرده و در نتیجه آن افزایش آمار برای پیج اینستاگرام شما اتفاق خواهد افتاد و این یعنی موفقیت برای یک پیج!

خرید ویو اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

شاید برای شما نیز این پرسش مطرح شده باشد که بدانید چه کسانی نیازمند خرید ویو هستند. در جواب به این سوال باید گفت؛ اغلب افراد بجز پیج های شخصی! شاید بطور مختصر شامل :

  • افرادی که میخواهند پست ویدویی خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنند.
  • کسانی که میخواهند با افزایش ویو برای پیج اینستاگرام خود اعتبار کسب کنند.
  • کسانی که میخواهند با خرید ویو ، یک پست ویدویی یا یک مطلب خاص را به همگان نمایش دهند.
  • افرادی که با خرید بازدید اینستاگرام میخواهند سبب افزایش آمار پیج خود شوند.
  • افرادی که در مسابقات اینستاگرامی شرکت میکنند و باید بیشترین تعداد ویو (بازدید) را جذب کنند.
  • کسانی که تمایل دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین تعداد ویو اینستاگرام را دریافت کنند.
  • شرکت ها و برندهایی که با افزایش ویو اینستاگرام تمایل به اعتبار بخشی به پیج خود را دارند.
  • افرادی که میخواهند با خرید ویو به شهرت بیشتری دست پیدا کنند.
  • پیج های اینستاگرامی که نیازمند افزایش بازدید بصورت کاملا ارگانیک و واقعی میباشند.
  • و ……

افزایش ویو (بازدید) پست ویدویی اینستاگرام

اگر با اینستاگرام و محیط آن اندکی آشنا باشید حتما مطلع هستید که در اینستاگرام میتوان چندین نوع پست در قالب های عکس، ویدیو، استوری و …. منتشر نمود. پست های عکس در اینستاگرام از قابلیت های دریافت کامنت و لایک برخوردارند ولی پست های ویدیویی علاوه بر لایک و کامنت از گزینه دیگری به نام ویو یا بازدید نیز برخوردار هستند. پست های ویدیو در اینستاگرام را میتوان در قالب فیلم های یک دقیقه ای ارسال نمود. تعداد ویو اینستاگرام نشان دهنده این است که این ویدیو به چه تعداد مورد بازدید یا نمایش کاربران قرار گرفته است. بنابراین اگر قصد افزایش بازدید برای پست ویدویی خود را داشته باشید باید با خرید ویو پست ویدویی اینستاگرام به تعداد ویو یا بازدیدی که برای مطلب خود نیاز دارید دست پیدا کنید. شما با خرید ویو واقعی اینستاگرام علاوه بر افزایش بازدید های دریافتی آمار پیج و رتبه پیج خود را نیز بالابرده و به برندسازی پیج خود کمک شایانی خواهید کرد.

ویو پست IGTV

نوع دیگری از پست های اینستاگرامی که اخیرا منتشر شد، پست های آی جی تی وی یا IGTV بودند. پست های IGTV در اینستاگرام در قالب پست ویدویی قرار میگیرند و قابلیت پشتیبانی از کیفیت 4K را داشته و مدت زمان فیلم ارسالی در قالب IGTV حدقل 15 ثانبه بوده و حداکثر 60 دقیقه یا یک ساعت میباشند. ارزش پست های IGTV نیز همانگونه که اطلاع دارید با نمایش تعداد ویو (بازدید) مشخص میشود. بنابراین باید تمامی تلاش شما در این باشد که بتوانید فیلمی را در اینستاگرام منتشر کنید که ارزش دیدن و شیر شدن بین کاربران را داشته باشد. هرچند برای افزایش ویو پست IGTV میتوانید از خرید آن نیز بهره برده و به تعداد بازدید مطلوب خود دست پیدا کنید. خرید ویو IGTV اینستاگرام در این وبسایت با قیمتی ارزان و در نهایت کیفیت با ارسال فوری ارائه میشود.

ویو پست REELS (ریلز)

در آخرین آپدیت های اینستاگرام از پست ریلز یا REELS رونمایی شد. اکنون همه کاربران قادر به استفاده از REELS در اینستاگرام میباشند. با ریلز میتوانید تصاویری ویدویی با سایزی مشابه استوری اینستاگرام منتشر کنید. شاید بتوان گفت اینستاگرام REELS را برای رقابت با تیک تاک وارد اینستاگرام کرد. پست های REELS نسبت به استوری از قابلیت ها و ابزارک های بیشتری بهره مند هستند. پست های ریلز اینستاگرام را میتوانید هم در قالب پست و هم در قالب استوری منتشر کنید. خوشبختانه سایت مای ممبر، خدمات ویو REELS اینستاگرام را نیز به سرویس های ویو خود افزوده و شما کاربران عزیز اینستاگرام میتوانید با خرید ویو REELS اینستاگرام بازدید پست ریلز خود را نیز افزایش دهید.

فروش بازدید برای استوری و لایو

استوری اینستاگرام در قالب عکس یا فیلم برای بیان حالت روزمره ما استفاده میشود. استوری ها معمولا 24 ساعت روی پیج باقی میماند و پس از آن پنهان میشوند. اگرچه امروز از استوری استفاده های گوناگونی از جمله معرفی محصولات، استوری های فان، فروش خدمات و …. استفاده میگردد. بازدید استوری تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد و رتبه پیج اینستاگرام شما میگذارد. بسیاری از پیج های اینستاگرام با پخش استوری های جذاب و جالب به دنبال افزایش آمار بازدید و ویو استوری اینستاگرام خود هستند. شما میتوانید با خرید ویو استوری اینستاگرام به راحتی و به تعداد دلخواه بازدید استوری اینستاگرام خود را تا حد قابل توجهی افزایش داده و شاهد افزایش آمار پیج خود باشید.

لایو اینستاگرام یا همان پخش زنده اینستاگرام به قابلیتی از اینستاگرام گفته میشود که میتوانید بصورت زنده (Live) با فالوور های خود ارتباط برقرار کرده و شروع به گپ و گفت کنید. ویدیو لایو برای بسیاری از کاربران اینستاگرام از جمله سلبریتی ها و بلاگر ها مناسب بوده و حتی کاربران عادی نیز از این قابلیت جالب استفاده میکنند. لایو اینستاگرام کاربرد های بسیار زیادی دارد. بسیاری از کاربران با خرید ویو لایو اینستاگرام سعی بر افزایش تعداد بینندگان لایو اینستاگرام خود دارند. در واقع این امر کاربردی میباشد چرا که هیچکس تمایلی ندارد به لایوی قدم بگذارد که بینندگان کمی دارد. بنابراین با خرید آن آمار بینندگان ویدیو زنده خود را افزایش دهید و محبوبیت بیشتری نزد فالوور های خود کسب کنید.

شرح کیفیت خدمات ویو اینستاگرام مای ممبر

خدمات خرید ویو اینستاگرام در این سایت طبق جدیدترین الگوریتم های روز اینستاگرام به کاربران گرامی ارائه میگردد. تمامی سفارشات بازدید اینستاگرام بطور دقیق برای شما کاربران عزیز اعمال میگردد. خدمات ویو اینستاگرام با بهترین کیفیت ممکن در ایران و قیمت ارزان به شما همراهان گرامی ارائه گشته و انجام سفارشات ویو و بازدید اینستاگرام را بطور تمام و کمال را برای شما تضمین میکنیم.

افزایش بازدید اینستاگرام ایرانی و واقعی

از آنجایی که در کشور عزیزمان ایران زندگی میکنیم برای همه ما حائز اهمیت است که پروفایل های بازدید کننده ایرانی باشند. اکثر کاربران اینستاگرام به دنبال افزایش ویو ایرانی اینستاگرام برای پیج خود هستند. در این وبسایت نیز شما میتوانید با خرید ویو ایرانی اینستاگرام از این امکانات بهره مند شده و ویو ایرانی پروفایل و بازدید پست اینستاگرام خود را بالا ببرید. همچنین در صورت تمایل میتوانید پیغامی مبتنی بر خارجی بودن ویو اینستاگرام برای شما ارسال نمایید تا سفارش بازدید شما مطابق میلتان انجام گیرد.

پروفایل های بازدید کننده از پست اینستاگرام شما کاملا واقعی بوده و پست شما توسط افراد حقیقی بازدید میخورد. در بسیاری از سایت ها خدمات خرید ویوفیک به مشتریان ارائه میگردد که این مخالف قوانین اینستاگرام بوده و ممکن است پیج شما دچار افت رتبه شود. در اینجا با خرید ویو واقعی اینستاگرام شاهد پیشرفت چشمگیر و افزایش آمار بازدید پیج خود خواهید بود و از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت. خرید بازدید واقعی اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای جذب و افزایش کاربران واقعی پیج میباشد.

ویو فوری اینستاگرام در نهایت سرعت!

یکی از مهمترین دقدقه های کاربران سرعت انجام خدمات ویو اینستاگرام میباشد. سفارشات بازدید اینستاگرام شما به محض ثبت شدن، شروع به انجام گشته و با بالاترین سرعت ممکن سرویس های ویو اینستاگرام به شما کاربران گرامی ارائه میشود. خرید ویو فوری اینستاگرام به شما کمک میکند تا در سریعترین زمان ممکن و با خیال راحت به بازدید مد نظر خود دست یافته و آمار جالبی را برای پست خود به ثبت برسانید.

نحوه انجام سفارشات بازدید اینستاگرام

در وبسایت مای ممبر، ثبت سفارش بسیار ساده و آسان بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد. هنگامی که میخواهید برای پست مد نظر خود ویو یا بازدید خریداری کنید، کافی است تنها با چند کلیک از طریق فرم ثبت سفارش در ابتدا نوع ویو اینستاگرام مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از آن تعداد بازدیدی که نیاز دارید را وارد کنید و سپس لینک پست ویدویی اینستاگرام یا آیدی اینستاگرام خود که متناظر با سفارش بازدید شما میباشد را وارد کرده و هزینه آن را بصورت آنلاین پرداخت کنید. پس از آن سفارشات شما توسط ما در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. ویو و بازدید های اینستاگرام ارسالی از جانب ما کاملا واقعی بوده و توسط پروفایل های ایرانی بصورت فوری برای شما ارسال میگردند.

گارانتی و ضمانت افزایش بازدید با مای ممبر

مای ممبر عودت هزینه را در صورت هرگونه نارضایتی از قبیل انجام نشدن، دیر انجام شدن یا ناقص انجام شدن سفارش خرید ویو شما را تضمین کرده و تمامی مبالغ پرداختی از جانب شما بصورت تمام و کمال بازگشت داده میشود. مای ممبر به شما این اطمینان را میدهد که تمامی سفارشات در نهایت دقت و کیفیت انجام خواهد شد و ویو های ارسالی و بازدید های دریافتی شما هرگز دچار ریزش نخواهد شد. تمامی بازدید های اینستاگرام ارسالی از جانب ما ماندگاری دائمی داشته و پشتیبانی ما شامل حال شما عزیزان در بیست و چهار ساعت شبانه روز خواهد بود. باعث افتخار است که بتوانیم با شما عزیزان همکاری داشته و شاهد پیشرفت روز افزونتان باشیم.

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام، با اکانت‌های باکیفیت و تاثیرگذار

شاید برای شما هم جالب باشه که بدونید کیفیت اکانت‌ها از نظر اینستاگرام یک فاکتور مهم به حساب میاد ! به زبان خودمونی بخوام بگم: یعنی اینستاگرام خیلی براش مهمه که اکانت‌ها با کیفیت هستن یا نه و از نظر اینستاگرام اکانت‌های با کیفیت باید تاثیرگذارتر باشند و البته که هستند.

یعنی خیلی مهمه افرادی که شما را لایک می‌کنند یا ویدیو شما را مشاهده می‌کنند دارای اکانت باکیفیت باشند تا بهترین تاثیر رو روی پست شما و در نتیجه بهبود رنک و رتبه پیج شما بگذارند. این تاثیرِ غیر قابل انکار می‌تواند تا درصد بسیار زیادی احتمال وارد شدن پست شما به اکسپلور را افزایش دهد. بازدید ویدیو فوق ارزان

حالا شاید براتون سوال شه که چه چیزی کیفیت اکانت رو مشخص میکنه! چند فاکتور مهم هست که میتونه کیفیت بالا یا پایین رو برای یک اکانت رقم بزنه:

عکس پروفایل اکانت‌های بازدید کننده:

یک فاکتور نه چندان مهم ولی حائز اهمیت از نظر اینستاگرام عکس پروفایل می‌باشد. البته عکس پروفایل به صورت مستقیم تفاوتی برای اینستاگرام ندارد ولی با این حال تجربه نشان داده افرادی که در پیج شما مشارکت دارند بهتر است واقعی به نظر برسند تا بهترین تاثیر رو روی پست شما بگذارند. از این رو تمامی اکانت‌های بازدید کننده از ویدیو شما دارای عکس پروفایل می‌باشند !

محتوای (پست‌های) پیجِ اکانت‌های بازدید کننده:

اینکه محتوای این اکانت‌ها به حد کافی خوب باشد، ویو و لایک خورده باشد و از همه مهم‌تر به اندازه کافی محتوا (پست) داشته باشد. دقیقا اکانت‌هایی که ما از آنها برای افزایش view ویدیو شما استفاده می‌کنیم این مشخصه را دارند.

سابقه فعالیت اکانت‌های بازدید کننده در اینستاگرام:

اینکه چند سال است در اینستاگرام ثبت نام کرده‌اند و فعالیت دارند. اکانت‌هایی که از ویدیو شما دیدن می‌کنند و باعث افزایش ویو ویدیو شما می‌شوند همگی دارای سابقه بیش از 1سال می‌باشند.

از همه مهم‌تر! فعالیت اکانت‌های بازدید کننده:

اینکه چقدر این اکانت‌ها فعال هستند و با سایر پیج‌ها و کاربران مشارکت دارند. اکانت‌های بازدید کننده ویدیو شما همگی دارای فعالیت مستمر هستند.

بازدید یا ویو اینستاگرام چیست؟

کلمه (view) در اصطلاح عامیانه به معنای نمای ظاهری است، اما در شبکه‌های اجتماعی به معنای بازدید از پست ، لایو و… تفسیر می‌شود. ویو یک اصطلاح پرکاربرد در شبکه های مجازی است، به صورت ساده اگر تعریفی از واژه ویو یا بازدید برای شما بگویم این است که وقتی شما از پست‌های به اشتراک گذاشته در فضای اینستاگرام دیدن می‌کنید درواقع همان عمل بازدید یا ویو را انجام می‌دهید.

افزایش بازدید اینستاگرام برای ما چه اهمیتی دارد؟

اگر قصد دارید در زمان کوتاهی نظر فالوور ها و دیگر کاربران اینستاگرام را به خود جلب کنید. باید از طریق خرید بازدید ارزان اینستاگرام برای صفحه‌ی اینستاگرام خود ارزش آفرینی کنید و به آن اعتبار دهید. شما با این کار آمار بازدید از پیجتان را بالا می‌برید که همین کار به بهترین نحو ممکن توجه کاربران اینستاگرام را به طرف پیج شما جلب می‌کند و در نهایت کاربران اینستاگرام مشتاق می‌شوند تا از پیج شما بازدید ‌کنند. طبق آمار به دست آمده 70 درصد از کاربران اینستاگرام پیجی را دنبال می‌کنند که آمار بازدید یا همان ویو پست‌های آن‌ها بالا باشد.

افزایش اعتبار پیج با خرید ویو اینستاگرام

یک قابلیت‌ جذاب شبکه اجتماعی اینستاگرام ویژگی‌ به نام Explor است، طریقه فعالیت این آپشن به این شکل است که، پست‌هایی که در سرتاسر دنیا از تعداد بالایی ویو ، لایک و کامنت برخوردار باشند. در این بخش قرار می‌گیرند و زمانی که پستی در این بخش قرار بگیرد برای تمام کاربران اینستاگرام در سراسر دنیا قابل مشاهده است.

اگر قصد دارید در مدت زمان کوتاهی تاثیر شگفت انگیزی در رشد و اعتبار پیج خود ببینید. با خرید بازدید ارزان، بالا بردن فالوور ، لایک و ویو پیج خود، هرچه سریعتر پست‌های اکانت اینستاگرام خود را در معرض دید افراد زیادی قرار دهید تا در کم‌ ترین زمان ممکن بتوانید محصولات و برند شرکت خود را به افراد معرفی کنید.

سخن آخر با صاحبان و مدیران کسب و کار های اینستاگرامی که به دلایل مختلفی به خرید ویو اینستاگرام برای اکانت های بیزینسی خود روی می‌آورند که از مهم‌ترین این دلایل می‌‌توان به افزایش بازدید پست‌ اینستاگرام اشاره کرد. چرا که بالا بودن ویو پست باعث افزایش اعتبار آن اکانت می‌شود. همچنین خرید بازدید باعث می‌شود برند کسب و کار شما از نظر کاربران از اهمیت و محبوبیت ویژه ایی در میان سایر برند‌ها برخوردار شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم با در پیش گرفتن استراتژی خرید بازدید ارزان اینستاگرام برای پست‌های پیجتان بیشتر و بهتر نسبت به همیشه بدرخشید.

مزایای خرید ویو اینستاگرام

افزایش اعتبار ویدیو

زیاد بودن تعداد ویو یک پست ویدیویی نشان دهنده این است که این پست بار ها و یا توسط کاربران زیادی مشاهده شده است و یا توسط کاربران زیادی به اشتراک گذاشته شده پس مطمئنا محتوای جذاب و دیدنی است و به این ترتیب توسط کاربران مشاهده می شود. اشخاص در اینستاگرام تمایل به دیدن پست هایی دارند که از قبل به تایید کاربران دیگر رسیده باشد و زیاد بودن تعداد بازدید یک پست ویدیویی نشان از تایید شدن آن پست ویدیویی است. به همین دلیل کاربران در دیدن این نوع ویدیو ها تعلل نمی کنند و هرچه بیشتر دیده شدن پست شما افزایش تعداد ویو را برای شما به همراه دارد که این عمل به افزایش اعتبار و ارزاش پست های شما کمک بزرگی می کند.

افزایش لایک

زمانی که کاربران اینستاگرام با ویدیویی مواجه می شوند که تعداد بازدید زیادی دارد به مطمئنا ویدیو را مشاهده می کنند و اگر با محتوای ویدیو ارتباط برقرار کنند بدون شک ویدیو شما لایک می شود. از این رو تعداد لایک های شما زیاد می شود. به دست آوردن لایک ارگانیک ، شیر کردن و اشتراک گذاری ویدیو برای عده ی زیادی از کاربران با هدف دیده شدن و لایک شدن کار ساده ای نیست اما با خرید ویو اینستاگرام این کار به سادگی برای شما انجام می شود و در این زمینه بازخورد بهتری خواهید گرفت.

وارد اکسپلور می شود

یکی از الگوریتم های اساسی در اینستاگرام این است که اگر پستی در ساعات اولیه به مقدار زیادی اشتراک گذاری  شود و به تعداد بالایی لایک و بازدید توسط کاربران دست پیدا کند وارد اکسپلور اینستاگرام می شود. در بخش اکسپلور اینستاگرام ویدیو شما بدون نیاز به اشتراک گذاری به کاربران نشان داده می شود و به دید افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا قرار می گیرد و باعث افزایش لایک و ویو پست های شما می شود. در اکسپلور هر ویدیو پس از ویدیو دیگر نمایش داده می شود و با خرید ویو اینستاگرام احتمال اینکه ویدیو شما در اکسپلور اینستاگرام پخش بشود زیاد است.

بالا رفتن فالوور واقعی اینستاگرام از طریق خرید بازدید اینستاگرام

میزان بسیار زیادی از کاربران اکانتی را دنبال می کنند که بازدید پست های آن زیاد باشد. وقتی که کاربران پستی با تعداد بازدید بالا مشاهده می کنند و متوجه زیاد بودن تعداد ویو آن می شوند برای دیدن بقیه پست های اکانت شما وارد پیجتان می شوند. افزایش ویو صفحه اینستاگرام شما باعث افزایش فالوور های شما می شود و افراد می خواهند پیجی که ویدیو هایی با بازدبد بالا می گذارد را فالو کنند. بنابراین شما می توانید فالوور های فعال برای پیجتان جذب کنید. در حالی که جذب فالوور فعال اینستاگرام به هیچ عنوان کار ساده ای نیست.

اگر چه با خرید فالوور ارزان اینستاگرام این مشکل را نیز نخواهید داشت و براحتی میتوانید دنبال کننده های خود را افزایش دهید. حالا با افزایش فالوور و به دنبال آن افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما ، اگر متن بیو اینستاگرام شما حاوی آدرس سایت یا آدرس سایر صفحات مجازی شما باشد. که در ارتباط با شغل و تجارتتان باشد ، بازدید آن صفحات را نیز بالا می برید و به کسب و کارتان رونق می بخشید.

در شبکه های اجتماعی مشتری های شما همان بازدبد کنندگان و کاربران صفحات شما هستند که با ترفند هایی که گفته شد. می توانید به تعداد آن ها روز به روز اضافه کنید ، به دنبال کننده های دیگر شبکه های اجتماعی که موازی با اینستاگرام در حال رشد هستند اضافه کنید و مطمئن باشید که این چرخه برای شما سودمند خواهد بود و می توانید برند خود را در کمترین زمان ممکن به تمام افراد فعال در شبکه های اجتماعی معرفی کنید.

دکمه بازگشت به بالا