ترندهای کسب و کارعمومی

چرا در اینستاگرام استوری آپلود نمیشود؟

حل مشکل استوری گذاشتن اینستاگرام در اندروید و آیفون

باز هم به بحث در مورد اینستاگرام و instagram smm panel برگشتیم. اینستاگرام یکی از محبوبترین برنامه های شبکه اجتماعی است که در عین حال مشکلات بسیار زیادی هم دارد و با وجود تیم قوی که در پشت این برنامه وجود دارد هنوز برخی از مشکلات این برنامه محبوب حل نشده است و به کاربران هم پاسخ درستی داده نمی شود، به طور مثال برخی از کاربران گزارش داده اند که:

  • در اینستاگرام استوری های GIF من آپلود نمی شود.
  • مشکل لود شدن استوری دارم.
  • هنگام آپلود استوری، در اینستاگرام پیغام “در حال آپلود” را مشاهده خواهم کرد ولی استوری آپلود نمی شود
  • من نمی توانم استوری به اشتراک بگذارم.
  • در گوشی Galaxy S7 من عکس استوری نمی شود.
  • بعد از بروزرسانی برنامه اینستاگرام خود نمی توانم استوری ارسال کنم.
  • وقتی که استوری ارسال می کنم صفحه سیاهی ظاهر می شود و تا ۲۴ ساعت بعد از آن نمی توانم مجدد استوری بفرستم.
  • من با مشکل سیاه شدن استوری اینستاگرام مواجه هستم.
  • و..

رفع مشکل آپلود نشدن ویدیو و عکس در استوری اینستاگرام

چنانچه با مشکل آپلود نشدن استوری اینستاگرام و telegram smm panel مواجه هستید، اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که گوشی خود را ریستارت کنید. آپلود نشدن استوری اینستاگرام می تواند به علت مشکلات نرم افزاری رخ دهد. برای ریست گوشی iPhone X دکمه پاور و دکمه ولوم را فشار دهید و نگه دارید تا اسلایدری ظاهر شود و آن را درگ کنید وقتی لوگوی اپل ظاهر شد دکمه پاور را رها کنید.

در دستگاه های iPhone 7 دکمه پاور را فشار و نگه دارید تا اسلایدری ظاهر شود و آن را درگ کنید وقتی لوگوی اپل ظاهر شد دکمه پاور را رها کنید.

هنگ کردن برنامه اینستاگرام هنگام استوری گذاشتن

احتمالا با این مشکل مواجه شده اید که وقتی که قصد دارید در اینستاگرام استوری بگذارید برنامه هنگ می کند، این مشکل به خود برنامه اینستاگرام بر می گردد. برای بستن برنامه دوبار روی دکمه Home تپ کنید و برنامه اینستاگرام را پیدا کنید و ببندید. حالا مجددا برنامه اینستاگرام را باز کنید و بررسی کنید که آیا برنامه کار می کند یا نه. توجه داشته باشید که با بستن و دوباره باز کردن برنامه اینستاگرام مشکل سیاه شدن استوری اینستاگرام حل نمی شود و شما باید راه حل های دیگر را بررسی نمایید.

حل مشکل لوکیشن در استوری اینستاگرام

شما می توانید بعد از حل مشکل خود در ویدیو و عکس استوری بسازید.

نصب مجدد جهت جلوگیری سیاه شدن استوری اینستاگرام

اگر مشکل استوری اینستاگرام شما هنوز حل نشده است آیکن برنامه اینستاگرام را روی صفحه اصلی گوشی خود پیدا کنید و آن را نگه دارید حالا روی علامت X بالای برنامه اینستاگرام تپ کنید تا برنامه حذف شود. مجددا برای نصب برنامه اقدام کنید.

در برخی مواقع پیشنهاد میشود که در هنگام نصب مجدد از چند یا سرویس های جانبی مثل نسخه وب یا ویندوز نیز برای حل شدن مشکل استفاده کنید.

بعد از نصب مجددا برای ارسال استوری تلاش کنید و حتی نزدیک خود در اینستاگرام به نمایش بگذارید.

آپلود نشدن عکس و کذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام به دلیل اینترنت ضعیف

اتصال اینترنت ضعیف شما یکی دیگر از دلایل آپلود نشدن استوری در اینستاگرام می باشد. استوری ها نیاز به اتصال اینترنت قوی برای آپلود شدن دارند حتی اگر شما اتصال به اینترنت داشته باشید شاید آنقدر قوی نباشد که استوری بتواند آپلود شود. در صورت امکان استوری را حذف کنید و مجددا آپلود کنید. راه حل دیگر این است که از وای فای به دیتا سوئیچ کنید. چنانچه با این کار مشکل شما حل شد پس مشکل به روتر شما بر می گردد. علاوه بر موارد فوق پیشنهاد میکنیم برای مطمئن شدن از وجود مشکل آپلود عکس و فیلم در استوری اینستاگرام از یک اینترنت یا اپراتور دیگر برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید.

قطع اینترنت برای حل مشکل سیاهی استوری اینستاگرام

از اینستاگرام خارج شوید و اتصال وای فای یا دیتای خود را قطع کنید. دوباره به اینستاگرام برگردید و سعی کنید استوری را به صورت دستی حذف و مجدد آپلود کنید. در آخر برای استفاده از سایر روش های حل این مشکل پیشنهاد می کنیم پست ۱۶ روش رفع مشکل در اینستاگرام و ۱۰ روش رفع مشکل اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

همانطور که می دانید برنامه محبوب اینستاگرام این امکان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد تا به اشتراک گذاری لحظه های  خود از طریق آپلود فیلم و عکس و اشتراک گذاری استوری بپردازند. اما در این میان عده ای از کاربران با مشکل آپلود نشدن استوری اینستاگرام مواجه هستند. دلایل متعددی می تواند علت آپلود نشدن فیلم در استوری اینستاگرام باشد که در ادامه این مقاله به آن ها می پردازیم.

دلیل آپلود نشدن فیلم و ویدیو در استوری اینستاگرام و راه حل آن

1- در درجه اول پیشنهاد می کنیم  اینستاگرام خود را آپدیت و سپس به آپلود فیلم و عکس در استوری بپردازید.

2- پر شدن حافظه ی داخلی گوشی می تواند روی آپلود نشدن استوری تاثیر گذار باشد بنابراین حافظه گوشی خود را بررسی کنید.

3- فرمت ویدیو در آپلود نشدن فیلم در استوری اینستاگرام تاثیر دارد و اینستاگرام با تمام فرمت ویدیوها به جز mp4 و mov مشکل دارد. پس فرمت ویدیو خود را تغییر داده و مجددا برای آپلود ویدیو تلاش کنید. پیشنهاد می شود از نرم افزارهای تبدیل فرمت ویدئو استفاده نمایید.

4- سرعت اینترنت خود را بررسی کنید و اگر از اینترنت سیم کارت خود استفاده می کنید از تمام نشدن بسته اینترنت خود مطمئن شوید.

6- اگر اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک شده باشد هم نمی توانید به آپلود استوری بپردازید. در مقاله توضیحات کاملی را در این باره در اختیارتان گذاشته ایم.

7- اگر مراحل بالا را انجام دادید و باز هم با مشکل استوری گذاشتن اینستاگرام مواجه بودید باید گوشی خود را ریست کنید.

روش های رفع مشکل آپلود نشدن عکس در استوری اینستاگرام

دلایلی که در بالا گفتیم می تواند علت آپلود نشدن عکس در استوری اینستاگرام هم باشد. پس برای رفع مشکل آپلود نشدن عکس در استوری مراحل بالا را چک کنید و بعد از انجام تغییرات مجددا اقدام به آپلود استوری نمایید. همچنین توصیه می گردد برای بررسی مشکل ، اکانت خود را در یک گوشی دیگر نیز چک کرده و مورد را بررسی نمایید.

دکمه بازگشت به بالا