ترندهای کسب و کارعمومی

رازهای ناگفته افزایش لایک اینستاگرام

چگونه لایک های بیشتری از کاربران دریافت کنیم؟ نینجاگرام چگونه لایک گرفتن را برای شما آسان می کند؟ از بهترین قابلیت های نینجاگرام فارسی می توان به افزایش لایک اشاره کرد که در ادامه تمامی روش های آن را برای شما توضیح می دهیم.

خرید فالوور اینستاگرام

چرا افزایش لایک اینستاگرام مهم تر از افزایش فالوور است؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا دریافت لایک بیشتر، بهتر از دریافت فالوور است. اگر شما مسیر درستی را برای دریاف لایک طی کنید، پیج شما به سرعت بیشتری رشد خواهد کرد. لایک یکی از عواملی است که باعث می شود اینستاگرام پست های شما را به فالوور های بیشتری نشان دهد و در نتیجه هم فروش بیشتری خواهید داشت و هم کاربران بیشتری دریافت خواهید کرد. در ادامه چند دلیل دیگر برای شما قرار داده ایم تا اهمیت لایک را بهتر درک کنید.

1. دلیل اول :

وقتی کاربری پست شما را لایک می کند به این معنی است که پست شما را به صورت کامل دیده و یا حداقل بخشی از محتوای پست شما را مشاهده کرده و به همین دلیل پست شما را لایک کرده است. چند ثانیه نگاه کردن به پست های شما ممکن است کاربرانی را علاقمند به خرید محصولات شما کند و به این صورت شما می توانید فروش بیشتری داشته باشید پس شما باید در راستای الگوریتم اینستاگرام حرکت کنید تا لایک های بیشتری دریافت کنید.

2. دلیل دوم :

وقتی کاربران پست های شما را لایک می کنند شما متوجه می شوید که کدام پست شما لایک بیشتری دریافت کرده و فالوور های پیج شما به کدام یک از محصولات شما علاقه بیشتری دارند در نتیجه شما محصولات خود را طبق علایق کاربران پیج خود اولویت بندی می کنید تا فروش بیشتری از اجناس خود داشته باشید. در اپدیت های جدید اینستاگرام شما به راحتی می توانید بازخورد های کاربران نسبت به یک پست را ببینید.

3. دلیل سوم :

هرچه کاربران پست های شما را بیشتر لایک کنند، پست های شما شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور دارند. ورود به اکسپلور بهترین خبر برای شما است زیرا محصولات شما به سرعت بیشتری به فروش می رسند و مشتری های بیشتری برای محصولات خود بدست می آورید. در ادامه برای شما مشخص می کنیم که شما چگونه می توانید با سرعت بیشتری لایک های بیشتری دریافت کنید و پیج خود را متحول کنید.

چگونه لایک های دریافتی از فالوور های خود را افزایش دهیم؟

افزایش لایک به روش عادی مدت زمان زیادی می خواهد و نیازمند فعالیت زیادی از سمت شما است. بدون تلف کردن وقت خود شما می توانید از ربات نینجاگرام استفاده کنید که روش های گوناگونی برای افزایش لایک دارد. نینجاگرام بدون نیاز به شما به راحتی پیج شما را در مسیری قرار می دهد که لایک های بیشتری دریافت کنید. در ادامه چند مورد از توانایی های نینجاگرام را برای شما قرار داده ایم تا با توانایی های این ربات بیشتر آشنا شوید.

1. ارسال پست های شما به فالوور های پیج

نینجاگرام توانایی این را دارد که پست هایی که شما منتشر می کنید را برای کاربران زیادی ارسال کند. ارسال پست های خود به فالوور ها باعث می شود تا آنها پست شما را با احتمال بیشتری ببینند. اگر کاربران بیشتری پست های شما را ببینند درصد گرفتن لایک نیز بیشتر می شود. کاربران با مشاهده پست های شما ممکن است از دیگر پست ها نیز دیدن کنند و آنها را نیز لایک کنند.

نینجاگرام تنظیمات پیشرفته ای برای ارسال پست های شما دارد که شما با شخصی سازی آنها می توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. شما می توانید مشخص کنید که در هر ساعت پست شما را برای چند کاربر ارسال کند. از آنجایی که اینستاگرام هیچ محدودیتی برای ارسال پست ندارد شما به راحتی می توانید پست خود برای تمامی فالوور های خود ارسال کنید.

2. لایک در مقابل لایک با روش کامنت گذاری

شما می توانید نینجاگرام را تنظیم کنید تا پست های یک کاربر را لایک کند و زیر پست های او کامنت بگذارد. تنها کار شما این است که یک کامنت ” من پست های شما را لایک کردم امیدوارم شما نیز از پست های من دیدن کنید و لایک کنید” برای ربات تعریف کنید تا ربات بعد از لایک هر پست زیرآن کامنت مورد نظر را قرار دهد تا به این صورت احتمال دریافت لایک را بالا ببرید. ربات نینجاگرام قابلیت های فراوانی دارد که شما با خلاقیت خود می توانید از آنها بهترین استفاده را ببرید تا بهرتین نتیجه را نیز بگیرید.

چگونه اطلاعات بیشتری راجع به نینجاگرام دریافت کنم؟

اگر نیازمند توضیحات بیشتری راجع به نینجاگرام هستید یا می خواهید درصد تاثیر گذاری نینجاگرام را روی افزایش فروش ببینید کافی است به سایت نینجاگرام مراجعه کنید. در سایت رسمی نینجاگرام فارسی شما می توانید اطلاعات آماری راجع به افزایش فروش پس از ده روز استفاده یا بعد از یک ماه استفاده از این ربات را ببینید. در خرید نینجاگرام شک نکنید، زیرا این ربات راه ورود شما به کسب کار اینستاگرام است.

منبع: https://dlninjagram.ir

دکمه بازگشت به بالا