ترندهای کسب و کارعمومی

پوستر دیواری تصویری دکور خانه شما را متحول خواهد کرد

پوستر دیواری برای پذیرایی، یک راهکار معجزه‌گر در دکوراسیون!

به نظر شما آیا می‌توان با استفاده از یک پوستر دیواری دکوراسیون منزل‌ را متحول کرد؟ چقدر با کاربرد پوسترهای دیواری در دکوراسیون آشنا هستید؟ نظر شما در مورد استفاده از پوستر دیواری برای پذیرایی چیست؟ در این مقاله با کارشناسان همراه شدیم تا به برخی سوالات رایج مخاطبین در این باره پاسخ دهیم. اگر اطلاعات زیادی درباره پوسترهای دیواری ندارید این مقاله برایتان بسیار مفید خواهد بود.

در ادامه خواهید خواند:

    تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری چیست؟

    چه طرحی برای پوستر دیواری پذیرایی مناسب است؟

    قیمت چاپ کاغذ دیواری برای پذیرایی چند است؟

    مدت زمان چاپ کاغذ دیواری چقدر است؟

تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری چیست؟

سوال شما: لطفا کمی درباره تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری توضیح دهید؟ آیا پوستر دیواری همان کاغذ دیواری است یا با هم فرق دارند؟

پاسخ به این سوال هم خیر است و هم بله! به طور کلی از نظر مزایا (مثلا قابلیت شستشو و همچنین نصب سریع)، معایب، کارایی و تا حدودی روش نصب می‌توان گفت که کاغذ دیواری و پوستر دیواری هر دو یک چیز هستند. اما اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر پاسخ دهیم در واقع پوستر دیواری زیر مجموعه‌ای از کاغذهای دیواری به حساب می‌آید که به جای تکرار یک الگو در هر رول، یک تصویر واحد بر روی آن به صورت یکپارچه چاپ و نصب می‌شود.

چه طرحی برای پوستر دیواری پذیرایی مناسب است؟

سوال شما: تصمیم گرفته‌ایم تا دکوراسیون منزلمان را کمی تغییر دهیم. خیلی‌ها به ما پیشنهاد کرده‌اند که از کاغذ دیواری برای پذیرایی خانه استفاده کنیم. دکوراسیون خانه ما به سبک مدرن است و ما این سبک را دوست داریم. اما می‌خواهیم فضای خانه را با کمی تغییر در همین سبک مقداری گرم‌تر کنیم. به نظر شما چه طرحی برای پوستر دیواری پذیرایی ما مناسب‌تر است؟

با توجه به اینکه سبک دکوراسیون مدرن را انتخاب کرده‌‌اید، طبیعتا باید طرح کاغذ دیواری اتاق پذیرایی را نیز به همین سبک انتخاب کنید. این مسئله یعنی هارمونی و هماهنگی در طراحی و دکوراسیون نقش بسیار مهمی دارد.

ما فکر می‌کنیم که درکنار پرده شید، انواع پوستر دیواری سه بعدی برای پذیرایی یا چاپ کاغذ دیواری هنری با طراحی‌های مدرن گزینه‌های خوبی برای شما هستند. توجه داشته باشید که اگر تم رنگ غالب پذیرایی شما (یعنی رنگ مبلمان، فرش و کفپوش) رنگ خنثی باشد، بهتر است که طرح پوستر دیواری برای پذیرایی را از رنگ‌های گرم انتخاب کنید. در کل حواستان باشد به سراغ طرح‌هایی بروید که از نظر تناژ رنگی با دکوراسیون منزل‌تان هارمونی داشته باشند.

جالب می‌شود اگر بتوانید به کمک ست کردن بخش‌هایی از پذیرایی با طرح پوستر بین آن‌ها ارتباط معنایی برقرار کنید. ما 2 ایده برای این کار داریم:

  1. مثلا می‌توانید رنگ کوسن‌های مبل، والن پرده، رومیزی یا سایر وسایل دکوری پذیرایی را هم رنگ یکی از رنگ‌های به کار رفته در پوستر دیواری سالن پذیرایی خانه انتخاب کنید (اجرای این ایده در تصویر بالا به خوبی نشان داده شده است)
  2. یا اینکه می‌توانید طرح کاغذ دیواری خود را بر روی یکی دیگر از وسایل خانه مثل رومیزی، مبل تک، کلاهک آباژور و یا هر وسیله‌ی دیگری که دوست داشتید چاپ کنید

مهمترین ویژگی پوستر دیواری

کارشناسان می‌گویند که مهم‌ترین ویژگی پوسترهای دیواری این است که همانند پرده زبرا دکوپیک بدون هیچ محدودیتی امکان اجرای هر طرحی را برایتان فراهم می‌کنند. این پوسترها واقعا یک راهکار معجزه‌گر برای تغییر دکوراسیون خانه‌ خواهند بود اگر که طرح مورد نظرتان را کمی هوشمندانه انتخاب کنید.

البته به جز پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی یا سایر طرح‌های هنری و مدرن، استفاده از تابلوهای دکوراتیو هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای دکوراسیون پذیرایی باشد.

یک نکته مهم در انتخاب طرح پوستر دیواری

نکته دیگری که کارشناسان به آن تاکید دارند درباره نحوه‌ی انتخاب طرح پوستر دیواری است. آن‌ها می‌گویند که اگر دیوار مورد نظرتان دارای پنجره، در، پریز و… باشد، لازم است تا خودتان محل قرار گرفتن آن‌ها را در نوع طرحی که انتخاب می‌کنید لحاظ کنید. چرا که ما برای چاپ فقط به 2 عدد نیاز داریم. طول و عرض دیوار!

به عبارت دیگر دقت کنید که بخش‌های اصلی طرحی که انتخاب کرده‌اید در هنگام نصب برش نخورد!

آن‌ها همچنین تاکید دارند که وقتی مثلا ابعاد یک دیوار بخصوص را به منظور نصب پوستر دیواری برای پذیرایی اندازه‌گیری می‌کنید، باید وسیع‌ترین عرض و بلندترین ارتفاع آن دیوار را ثبت کرده و برای جلوگیری از اشتباه، به اعداد به دست آمده ۱۰سانتی‌متر در ارتفاع و ۵ سانتی‌متر در عرض اضافه کنید. این مقدار اضافی بعد از نصب کاغذ دیواری برش خواهد خورد.

قیمت چاپ کاغذ دیواری برای پذیرایی چند است؟

سوال شما: ما قصد داریم تا یکی از دیوارهای اتاق پذیرایی منزلمان را پوستر دیواری بزنیم. ابعاد این دیوار تقریبا 2.40 در 3 متر است. هزینه چاپ پوستر دیواری برای پذیرایی خانه ما حدودا چقدر تمام می‌شود؟

پاسخ: هزینه چاپ کاغذ دیواری با توجه به مساحت دیوار محاسبه می‌شود. مثلا قیمت پایه پوستر‌های دیواری متری 45 هزار تومان هستند. این قیمت در تابستان 99 محاسبه شده است. یعنی اگر امسال (تابستان 99) از این مجموعه خرید کنید، هزینه پوستر دیواری برای پذیرایی منزل شما حدودا 108 هزار تومان خواهد شد.

البته باید به این نکته هم توجه کنید که هزینه تمام شده‌ی نصب پوستر دیواری برای پذیرایی منزل‌تان فقط شامل این هزینه نیست. بلکه باید هزینه‌های جانبی از جمله هزینه نصب و هزینه حمل و‌ نقل را نیز در نظر بگیرید. کارشناسان همچنین تاکید زیادی دارند که برای نصب پوستر دیواری حتما از یک نصاب ماهر کمک بگیرید تا این کار را به صورت درست و اصولی برایتان انجام دهد.

مدت زمان چاپ کاغذ دیواری چقدر است؟

سوال شما: با توجه به اینکه می‌خواهیم مراسم نامزدی دخترمان را هفته‌ آینده در منزل برگزار کنیم، تصمیم گرفتیم تا کمی دکوراسیون خانه را با رنگ کردن دیوارها و یا نصب پوستر دیواری برای پذیرایی تغییر دهیم. اما زمان زیادی تا روز مراسم باقی نمانده است و این ما را نگران می‌کند. چاپ پوستر دیواری به چند روز زمان نیاز دارد؟ به نظر شما دیوارها رنگ کنیم زودتر تمام می‌شود یا نصب پوستر؟

پاسخ: اصلا نگران نباشید! شما برای نصب پوستر دیواری به کمتر از یک هفته وقت نیاز دارید. کارشناسان می‌گویند که از زمان ثبت سفارش تا پایان چاپ پوستر دیواری برای اتاق پذیرایی منزل‌تان حداقل در 2 روز و حداکثر در 4 روز تمام خواهد شد.

در مورد زمان مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری هم بستگی به متراژ پذیرایی منزل‌تان دارد و اینکه آیا دیوارها نیاز به زیرسازی دارند یا نه. اما معمولا نصب پوستر دیواری برای پذیرایی بیشتر از 1 روز زمان نیاز ندارد. پس پر واضح است که در این زمان محدود اولویت با چاپ و نصب پوستر دیواری برای پذیرایی است. زیرا هم از نظر زمانی زودتر به نتیجه می‌رسید و هم اینکه اجرای آسان‌تر و بدون دردسری دارد.

کلام آخر

آیا سوال شما هم در بین 4 سوال رایج مخاطبان بود؟ نظر شما درباره استفاده از پوستر دیواری برای پذیرایی چیست؟ ما در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات کاربردی و مفیدی را درباره انواع پوسترهای دیواری، تاثیر این پوسترها در دکوراسیون، هزینه نصب و زمان مورد نیاز برای اجرای آن‌ها به شما بدهیم. اگر فکر می‌کنید که سوالی درباره پوسترهای دیواری دارید، می‌توانید سوال خود را برایمان کامنت کنید و یا از کارشناسان ما بپرسید.

پوستر دیواری؛ راهکاری برای زیبایی منزل با کمترین هزینه

جامعه جهانی دارد دکوراسیون داخلی را خیلی بیشتر از گذشته جدی می‌گیرد. زمانی استفاده از تجهیزات دکوراسیون داخلی تنها یک مزیت به حساب می‌آمد ولی امروز به یک «باید» مهم و اساسی در منزل، محیط‌های کاری و اداری تبدیل شده است. یکی از مهم‌ترین تجهیزات دکوراسیون داخلی، پوستر دیواری است که به آن پوستر سه بعدی و کاغذ دیواری سه بعدی هم گفته می‌شود. این محصول در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته و نقش به‌سزایی در زیباسازی منازل داشته است و به همین خاطر شاهد افزایش خرید پوستر دیواری بوده‌ایم.

در این مقاله تصمیم داریم در مورد نقش پوستر دیواری در زیباسازی و جذابیت منازل صحبت کنیم. کسانی که می‌خواهند منزل خود را به فروش برسانند، تمایل دارند که منزلشان با قیمت مناسب و منطقی فروخته شود. در این مقاله برای این دسته از افراد هم یک پیشنهاد عالی خواهیم داشت. در صورتی که شما هم تصمیم دارید با یک هزینه منطقی، جذابیتی منحصر به فرد به منزل خود ببخشید تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

پوستر دیواری چه تأثیری روی منزل یا محیط کاری ما دارد؟

پوستر دیواری یکی از بهترین محصولاتی است که از طریق آن می‌توانید منزل یا محیط کاری خود را با کمترین هزینه و به آسان‌ترین شکل ممکن متحول کنید. این محصول نقش محوری و موثری در دکوراسیون داخلی ایفا می‌کند و پس از نصب تأثیر چشمگیری روی روان حاضران در محیط کاری یا منزل می‌گذارد. در ادامه به چند مورد از تأثیرهای این محصول روی منزل یا محیط کار اشاره شده است:

پوستر دیواری کلاً حال و هوایی نو به منزل یا محیط کار می بخشد

اولین مزیت خرید پوستر دیواری و سپس نصب آن روی دیوارهای منزل این است که کلاً حال و هوای منزل را تازه می‌کند. منزلی که تمام دیوارهای آن سفید باشد، زیبا و ساده است ولی بسیاری دیگر این حد از سادگی را «بی‌روح بودن» می‌خوانند. پوستر دیواری تصویر فوق، طرح سنتی و ساده‌ای دارد ولی بسیار آرام‌بخش و دل‌پذیر است و بسیاری از مشتریان و مخاطبان این طرح را دلنشین می‌دانند. آن‌ها بر این باور هستند که این کاغذ دیواری با وجود قیمت منطقی و مناسبی که دارد، می‌تواند فضای خانه و حال و هوای افراد را دگرگون کند. از این رو است که خرید پوستر دیواری می‌تواند منزل را با یک هزینه مناسب، جذاب و زیبا کند.

تمام اشکالات و معایب دیوارها و سقف را می‌پوشاند

دومین مزیت خرید پوستر دیواری برای منزل یا محیط‌های اداری این است که با یک هزینه بسیار مقرون به صرفه می‌توانید تمام مشکلات دیوارها را پوشش دهید. ضربات و حفره‌هایی که در دیوارها وجود دارد باعث می‌شود که محاسن منزل و زیبایی‌ها از نگاه دور بماند ولی با استفاده از محصول مورد بحث می‌تواند توجه و تمرکز چشم‌ها را روی زیبایی‌ها بگذارید.

وقتی شخصی به منزل یا محل کار می‌آید، این پوستر سه بعدی توجه او را جلب می‌کند؛ چون این طرح واقعاً زیبا و چشم‌نواز است و در عین سادگی واقعاً برای مخاطب دلپذیر است. به این طرح هندسی می‌گویند و طرفداران بسیار زیادی دارد. این طرح هم برای منزل و هم برای محیط‌های کاری عالی است. در صورتی که تمایل دارید منزل خود را به فروش برسانید و می‌خواهید که معایب آن باعث کاهش چشمگیر قیمت آن نشود، این طرح واقعاً عالی است و با استفاده از طرح هندسی با یک هزینه مناسب، هم منزل را زیبا می‌کنید و هم معایب آن می‌پوشانید.

پوستر دیواری، منزل را به کانون آرامش تبدیل می کند

یکی دیگر از آثار بسیار مهمی که پوستردیواری روی منزل دارد این است که منزل را به کنون آرامش تبدیل می‌کند. گاهی مواقع افراد در محیط کار پر از استرس، تنش، تماس با افراد مختلف و مشغله‌های فراوان هستند. این دسته از افراد باید در منزل خود آرامش داشته باشند تا بتوانند یک زندگی خوب و عالی را تجربه کنند.

در صورتی که شما هم تمایل دارید آرامش را بر منزل خود حاکم کنید و کانونی از آرامش برای خودتان و سایر اهالی خانواده به وجود بیاورید، پیشنهاد می‌شود که از پوستر دیواری منزل کمک بگیرید؛ زیرا تأثیر روانی این محصول به قدری بالا است که پس از مدتی به کلی خلق و خوی شما را عوض می‌کند و حتی روی انرژی و خلاقیت شما هم تأثیر دارد. به تصویر زیر دقت کنید:

طرح‌هایی مثل طرح فوق می‌تواند زندگی را به کام شما و اهالی خانواده‌تان گوارا و شیرین کند. این طرح علاوه بر زیبایی، آرامش، صفا و صمیمیت را هم در منزل شما دوچندان خواهد کرد.

از کجا پوستر دیواری با قیمت مناسب و ارزان بخریم؟

زندگی در جهان شلوغ و پیچیده امروزی، واقعاً برای بعضی دشوار و سرسام آور است ولی هستند کسب و کارهایی که آرامش، دوستی و صمیمیت را ترویج می‌دهند و در پی موفقیت مخاطبان و مشتریان خود هستند.

دکمه بازگشت به بالا