ترندهای کسب و کارعمومی

صابون مناسب برا پوست لک دار

عوامل ایجاد لک‌ها‌ی صورت

بهتر است قبل از شناخت صابون زردچوبه برای سفیدی صورت ، با عوامل ایجاد لک‌ها آشنا شوید. احتمالا شما نیز در مواجهه با لک‌ها‌ی صورت، متوجه تفاوت ظاهر آن‌ها با یکدیگر شده‌اید. چنین تمایز‌ی قطعا به ظاهر آن‌ها ختم نمی‌شود و عوامل مختلفی در ایجاد آن‌ها نقش داشته است. این عوامل عبارت‌اند از:

  • نور آفتاب
  • لک‌ها‌ی حاصل از جا‌ی جوش
  • سوء‌تغذیه و مشکلات گوارشی
  • نوع رژیم غذایی
  • اختلالات هورمونی
  • مصرف مواد شیمیایی
  • عفونت‌ها‌ی موضعی
  • بارداری

درمان لک‌ها‌ی صورت با صابون‌ها‌ی ارگانیک

شاید باور این موضوع سخت باشد؛ اما کاملا درست است. در واقع با صابون‌ها‌ی ارگانیکی مثل صابون خاک رس بیز  که از روغن‌ها‌ی گیاهی به وجود آمده‌اند، می‌توان لک‌ها را درمان کرد. پس کاهش و نابودی لک‌ها با بهترین صابون برای لک صورت ممکن است. البته باید به این نکته هم توجه داشت که همه‌ی لک‌ها با صابون قابل‌درمان نیستند؛ ولی این روش برای اغلب آن‌ها کاربرد‌ی است؛ پس بهتر است آن را امتحان کنید.

این نوع صابون‌ها با حفظ ویژگی‌ها‌ی گیاه می‌توانند در روشن‌شدن پوست و شفافیت آن کمک زیاد‌ی کنند. بعلاوه صابون‌ها‌ی گیاهی مثل صابون جلبک دریایی بیز در هر بار مصرف، به‌واسطه‌ی تغذیه پوست با مواد مغذی، آن را تقویت می‌کنند. کافی است به طور روتین از آن‌ها استفاده کنید. بدون شک متوجه تغییر برجسته‌ی پوست خود و بهبود آن خواهید شد. این صابون‌ها با خاصیت خارق‌العاده‌ی خود در روشن‌کنندگی، نرم‌کنندگی، پاک‌سازی و جوان‌سازی پوست به‌عنوان صابون ضد لک موثر برای نرم کننده و لطیف کننده صورت شناخته می‌شوند.

زمان لازم برای درمان لک‌ها‌ی صورت

همان‌طور که متوجه شدید، ریشه‌ی ایجاد لک‌ها‌ی مختلف یکسان نیست. بنابراین نباید انتظار داشت که هر نوع لکی در مقایسه با سایر آن‌ها دقیقا زمان یکسانی برای درمان لازم داشته باشد. بعلاوه شرایط پوستی هر شخصی نیز متمایز است. در نتیجه نمی‌توان نسخه‌ی یکسانی برای همه پیچید. با این حال می‌توان گفت که تغییر رنگ و شفافیت پوست از هفته‌ی نخست استفاده از بهترین صابون برای لک صورت، به چشم می‌آید و به تدریج لک‌ها کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شوند.

زمان تقریبی نابودی لک‌ها بر اساس نوع پوست:

معمولا روند درمان لک‌ها در این دو نوع پوست به این صورت است که از هفته‌ی اول و دوم مصرف، اغلب لک‌ها کمرنگ می‌شوند و عمدتا در عرض ۱ ماه نیز کاملا از بین می‌روند.

  • پوست‌ها‌ی خشک و مختلط (چرب و خشک)

در دو پوست خشک و مختلط، معمولا دو هفته مصرف منظم محصول پس از خرید صابون ضد جوش و ضد لک، تغییر رنگ به چشم می‌آید و لک‌ها کمرنگ‌تر می‌شوند. با این حال حذف آن‌ها با کامل‌شدن ۱ ماه، آغاز می‌شود.

تغییر رنگ لک‌ها در پوست حساس با استفاده از بهترین صابون برای لک صورت از هفته‌ی دوم مصرف آغاز می‌شود. در نهایت لک‌ها در ماه اول و یا دوم از بین می‌روند.

صابون زردچوبه یکی از صابون‌ها‌ی گیاهی فوق‌العاده است که استفاده از آن خواص بسیار زیاد‌ی برای پوست دارد. رفع انواع لک‌ها و جوش‌ها‌ی صورت از قابلیت‌ها‌یی است که به درخشش نام این صابون در لیست بهترین صابون برای لک صورت منجر شده است. صابون زردچوبه هر نوع آلودگی پوستی را به‌سرعت از بین می‌برد. بعلاوه سلول‌ها می‌توانند مواد مغذی مورد‌نیاز خود را به کمک این صابون به دست آورند. حتما می‌دانید که سطح پروتئین کلاژن ارتباط مستقیمی با صافی و یا چین و چروک پوست دارد. صابون ذکر‌شده انعطاف و استحکام پوست را با افزایش میزان کلاژن تا حد زیاد‌ی بهبود می‌دهد. به عبارت دیگر صابون زردچوبه، یک صابون تمام و کمال است که مشکلات مختلف پوستی از جمله لک‌ها و حتی چربی زائد نیز به کمک آن رفع می‌شوند.

قهوه با رایحه‌ی بی‌نظیر خود در رفع بو‌ی نا‌مطبوع بدن تاثیر بسزایی دارد. با این حال این تنها مزیت این صابون نیست؛ قدرت پاک‌سازی و لایه‌برداری صابون قهوه نیز کاملا غیر قابل انکار است. از همین جهت این صابون می‌تواند سلول‌ها‌ی مرده‌ی رو‌ی پوست و یا لک‌ها‌ی به وجود آمده بر آن را با مصرف مداوم از بین ببرد‌. پس اگر به دنبال بهترین صابون برای لک صورت هستید، صابون قهوه را در نظر بگیرید. بعلاوه اگر از کسانی هستید که از تورم و پف صورت خود همیشه شکایت می‌کنید، باید گفت که صابون قهوه برای شما کاملا مناسب است.

صابون عسل با عصاره‌ی گیاهی فوق‌العاده قدرتمند‌ی که دارد، می‌تواند ضمن رفع انواع لک‌ها، در حفظ رطوبت پوست نیز کمک بسیار‌ی کند. فراهم‌کردن رطوبت کافی می‌تواند از پیر‌ی پوست جلوگیری کند و از ایجاد مشکلات مختلفی از جمله لک و جوش هم مانع شود. قیمت و خرید صابون ضد جوش عسل، بسیار به‌صرفه‌تر از محصولات شیمیایی است؛ بعلاوه کیفیت و عملکرد این صابون گیاهی نیز بسیار قدرتمند‌تر می‌باشد. بنابراین می‌توانید از خرید بهترین صابون برای لک صورت، یعنی صابون عسل نتیجه‌ی بهتر و موثر‌تر‌ی بگیرید.

آلوئه ورا گیاهی است که به دلیل تاثیرات باور‌نکردنی آن بر پوست و مو، به یکی از ماده‌ها‌ی مورد استفاده در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی تبدیل شده است. با این اوصاف می‌توان تاثیر و کارکرد شگفت‌انگیز آن را کم و بیش تصور کرد. تسکین سوختگی و رفع عفونت‌ها‌ی پوستی، مقابله با چین و چروک، پاکسازی، نرم‌کنندگی، تغذیه پوست با انواع مواد مغذی و جوانسازی آن از جمله خاصیت‌ها‌ی این صابون هستند که می‌توانید به کمک آن‌ها پوست خود را از هر جنبه‌ای بهبود دهید و درمان کنید. بعلاوه رفع لک و جوش را نیز نباید از قلم انداخت؛ خاصیتی که منجر به تبدیل این صابون به بهترین صابون برای لک صورت شده است.

تنها با اولین دفعات استفاده از صابون انار، می‌توان کاملا متوجه درخشش و شفافیت پوست شد. این صابون، قدرت خارق‌العاده‌ای در ازبین‌بردن لک‌ها دارد. با هر بار استفاده، آن‌ها کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شوند؛ طوریکه حضور لک‌ها بر پوست صورت خود را کم‌تر احساس می‌کنید. از همین جهت می‌توان گفت که صابون انار، بهترین صابون برای لک صورت است. بعلاوه از قدرت نرم‌کنندگی و یا لایه‌برداری صابون انار نیز نمی‌توان غافل شد.

با صابون انار می‌توانید مشکلات پوستی خود را به‌تدریج از بین ببرید و تقریبا همه ی ما از داشتن پوستی زیبا لذت می بریم، اما گاهی اوقات لک هایی روی پوست ایجاد شده و شما را نگران می کند. با وجود انواع صابون ضد لک و روشن کننده گیاهی، به راحتی می توان این مشکلات را برطرف کرد و دیگر نیاز نیست نگران شوید. امروزه از نظر اکثر مردم، تلاش برای زیبایی ظاهر، جزئی از فرهنگ اجتماعی محسوب می شود.

صابون ضد لک و روشن کننده

برای اینکه بدانید، کدام یک از انواع صابون ضد لک و روشن کننده، مناسب پوست شما می باشد، باید در ابتدا لک های پوستی مختلف را شناخته و سپس برای درمان اقدام کنید.

به قسمت هایی از پوست که رنگ آن به دلایل مختلف با بخش های دیگر تفاوت دارد لک پوستی می گویند. لک های پوستی، شایع ترین مشکل پوستی می باشند که از تجمع بیش از حد سلول های رنگ دانه ای در پوست ایجاد می شوند و چون عوامل مختلفی باعث به وجود آمدن آن ها می شود.

بنابراین نوع درمان این لک ها بستگی به علت ایجاد آن ها دارد. نور آفتاب، آلودگی هوا، مصرف بعضی دارو ها، لوازم آرایشی، افزایش سن و تغییرات هورمونی، آلودگی دست ها که با تماس دست روی صورت ایجاد می شوند، از جمله عواملی هستند که باعث ایجاد لک و تیره شدن پوست می شوند. صابون های ضد لک و روشن کننده، گزینه ی بسیار مناسبی برای شستن و پاکسازی پوست می باشند.

صابون ضد لک گیاهی

امروزه انواع مختلفی از صابون ضد لک گیاهی، برای از بین بردن لک ها و آلودگی های پوستی ساخته شده است. از انواع این صابون ها می توان به صابون زرد چوبه، صابون عسل، صابون سفیدآب، صابون قهوه و صابون اسطوخودوس اشاره کرد که به دلیل گیاهی بودن، تاثیر به سزایی در، از بین بردن لک های صورت دارند.

صابون زرد چوبه، دارای خاصیت ضد عفونی و ضد قارچ است که برای جلوگیری از ایجاد لک های پوستی و کک و مک مفید می باشد و باعث از بین بردن سلول های مرده و شادابی پوست می شود. صابون عسل نیز، موجب درخشان کردن و از بین بردن لک ها و تیرگی پوست می شود.رذ

صابون سفیدآب هم، لک های ناشی از جای جوش را از بین برده و با اکسیژن رسانی به پوست، به عنوان یک لایه بردار قوی عمل می کند. نکته ی بسیار اساسی و مهم در تولید صابون های ضد لک، این است که برای ساخت آن ها فقط روغن های گیاهی استفاده شده و به هیچ عنوان، هیچ گونه مواد شیمیایی در آن ها به کار برده نشده است. روغن بادام، روغن کرچک، روغن نارگیل و روغن زیتون از روغن های گیاهی به کار برده شده در تولید این صابون های ضد لک می باشند.

یک صابون ضد لک

همان طور که اطلاع دارید، گیاه آلوئه ورا خواص بسیار زیادی برای پوست و مو دارد؛ به همین دلیل از این گیاه، یک صابون ضد لک به نام صابون آلوئه ورا تهیه می شود. استفاده از این صابون، پوست آفتاب سوخته را بازسازی می کند و به دلیل قدرت جذب زیاد، خشکی پوست را بهبود می بخشد.

همچنین با آکنه و لک های تیره ی پوست به خوبی مقابله می کند. از دیگر فواید صابون های ضد لک می توان به این موارد: تنظیم مقدار ملانین موجود در پوست، خاصیت نرم کنندگی پوست، کاهش چربی اضافی روی پوست، پاک کردن آلودگی های مختلف پوست و ضد التهاب بودن برای پوست های حساس اشاره کرد.

صابون ویرگو ضد لک

روش استفاده از انواع صابون ضد لک که در برند ویرگو نیز ذکر شده، به این صورت است که روزانه کف این صابون را دو تا سه دقیقه روی پوست ماساژ داده و سپس، پوست خود را با آب بشویید. معمولا در نیمه ی دوم بارداری لک هایی به رنگ قهوه ای روی پیشانی، اطرف چشم ها و روی گونه به وجود می آید که به این لک ها، لک حاملگی گفته می شود.

همچنین ممکن است، کسانی که قرص های ضد بارداری مصرف می کنند، به دلیل عوامل هورمونی دچار این گونه لک ها شوند. در بعضی خانم ها این لک ها و تغییرات پوستی، بعد از چند ماه خود به خود بر طرف می شود اما در بعضی دیگر، این مشکل می تواند تا سال ها باقی بماند. استفاده ی مداوم از صابون های ضد لک، می تواند گزینه ی مناسبی برای رفع لک های حاملگی بلند مدت باشد

دکمه بازگشت به بالا