ترندهای کسب و کارعمومی

سفارش طراحی سایت مشهد را به کدام شرکت بسپاریم؟

ویژگی های بهترین طراح سایت در مشهد با قیمت مناسب

طراحی سایت از جمله خدماتی است که امروزه در تمام شهرهای کشور توسط متخصصین مربوطه ارائه می شود. برای مثال ساکنین شهر مشهد به آسانی می توانند از خدمات طراحی سایت مشهد استفاده کنند. به آسانی می توانید اینگونه خدمات را در سایت های خدماتی معتبری مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد جستجو کرده و کار را به حرفه ای ترین طراحان سایت در مشهد بسپارید.

یکی از خدمات پرطرفدار در این زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد است که توسط مجرب ترین طراحان سایت در مشهد انجام می شود. نوع وبسایت تعیین کننده موارد متعددی است. این مورد از انتخاب قالب گرفته تا قیمت طراحی سایت در مشهد، بر روی تمام عوامل مربوط به طراحی سایت با وردپرس مشهد و یا هر نوع سیستم دیگری تاثیرگذار است. برای مثال امکاناتی که برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد لحاظ می شود با یک سایت شرکتی تفاوت دارد.

طراحی سایت با وردپرس مشهد

طراحی سایت با وردپرس مشهد یکی از خدمات پرطرفدار است که توسط شرکتهای طراحی سایت در مشهد ارائه می شود. سیستم وردپرس نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا کاربرد دارد و برنامه نویسان زیادی بر روی امنیت وردپرس و پلاگین های مربوط به آن کار می کنند. طراحان سایت در مشهد نیز از این سیستم به ویژه برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد استفاده می کنند.

قالب های آماده ای برای طراحی سایت با وردپرس مشهد وجود دارد اما مجرب ترین طراحان سایت در مشهد به هیچ عنوان از قالب های آماده استفاده نمی کنند. شرکتهای طراحی سایت مشهد ابتدا قالب را حرفه ای طراحی می کنند و پس از آن کار کدنویسی را آغاز می کنند.

افراد متخصص طراحی سایت

متخصصین طراحی سایت مشهد به دو گروه عمده تقسیم می شوند که هر کدام وظیفه مخصوص به خود را دارند. یکی از این دو گروه دارای تخصص Front-end هستند و اقدامات مربوط به ظاهر و شکل گرافیکی طراحی سایت مشهد را بر عهده می گیرند. گروه دیگر به نام Back-end کار کدنویسی سرور و به طور کلی طراحی و ساخت قسمت مدیریت طراحی سایت مشهد را بر عهده دارند. با این حال برخی از طراحان سایت در مشهد در هر دو جایگاه دارای تخصص بوده و می توانند صفر تا صد طراحی سایت مشهد را بر عهده بگیرند.

چگونگی سفارش طراحی سایت

برای سفارش طراحی سایت مشهد همانگونه که در ابتدا گفته شد روش های متنوعی وجود دارد. ممکن است شما با یک تیم حرفه ای طراحی سایت مشهد در ارتباط باشید و کار را به آنها واگذار کنید. در غیر این صورت می توانید با شرکتهای طراحی سایت در مشهد ارتباط برقرار کنید. استفاده از خدمات آنلاین طراحی سایت مشهد کارها را بسیار ساده کرده است. به این ترتیب می توانید به آسانی با وارد شدن به یک سایت خدماتی معتبر مانند خاتون اقدامات مربوط به سفارش طراحی سایت مشهد را انجام دهید.

پیش از سفارش طراحی سایت مشهد لازم است یک چکیده از نیازهای خود، چگونگی ارائه خدمات و نوع خدمات را به طراحان یا شرکتهای طراحی سایت در مشهد ارائه دهید. پس از آن طی جلسه ای نیازهای شما به طور کامل روشن خواهد شد و می توانید پس از آن در جریان روند کار باشید و با توجه به نیازها و سلایق خود کار را پیش ببرید.

در این میان هنگام سفارش طراحی سایت مشهد لازم است به سلیقه طراحان احترام بگذارید و از ایده های آنها استقبال کنید. طراحان حرفه ای با نگاهی متفاوت سفارش طراحی سایت شما را مورد بررسی قرار می دهند و میراهنمای آموزشی سایت دانند چگونه می توان بهترین بازخورد را داشت.

قیمت طراحی سایت در مشهد

عوامل بسیاری بر روی قیمت طراحی سایت در مشهد تاثیرگذار است. شرکتهای طراحی سایت در مشهد بر اساس تعرفه های موجود، قیمت طراحی سایت را برآورد می کنند. در این میان مهم ترین عامل موثر بر روی قیمت طراحی سایت در مشهد ، نوع سایت است. برای مثال طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد با سایت های دیگری که امکانات فروش را ندارند و یا خدمات متفاوتی را ارائه می دهند، تفاوت دارد. مهم ترین عوامل موثر بر روی قیمت مشاور سئو مشهد و طراحی سایت در مشهد و کلیه شهرستان ها عبارتند از:

 • نوع طراحی وب سایت (شرکتی و یا فروشگاهی)
 • فهرست محتوا (نیاز به فرم ثبت نام و …)
 • نوع قالب سایت (آماده یا طراحی شده)
 • امکانات ویژه وبسایت
 • حجم مطالب و تعداد صفحات مورد نیاز
 • سیستم مدیریت محتوا
 • طراحی متناسب با دستگاه های مختلف موبایل و کامپیوتر
 • بهینه سازی موتور جستجو
 • ایجاد ارتباط با صفحات اجتماعی
 • راهنمای آموزشی سایت

بهترین طراح سایت در مشهد را چکونه انتخاب کنیم؟

اگر در شهر مشهد زندگی می کنید و مایلید یک کسب و کار آنلاین برای خود راه اندازی کنید، نیاز دارید تا به یک شرکت طراحی سایت در مشهد مراجعه کنید و کار طراحی سایت وردپرسی خود را به آن ها بسپارید تا این عملیات را با بالاترین کیفیت برای شما انجام دهند.

پس چنانچه قصد سفارش طراحی سایت و سئو در مشهد را دارید این مطلب را تا انتها دنبال کنید زیرا ما در این مطلب سعی داریم ضمن ارائه اطلاعاتی در خصوص طراحی سایت با وردپرس و چگونگی انجام آن، یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در مشهد را به شما معرفی کنیم که علاوه بر ساخت انواع سایت های آموزشی، فروشگاهی و شرکتی و .. می توانید آموزش طراحی سایت در مشهد با وردپرس را نیز زیر نظر این مجموعه ببینید.

اما پیش از آن لازم است ببینیم چرا در حال حاضر داشتن یک سایت ضرورت دارد و دیگر آن که وردپرس چه نوع برنامه ای است و چرا بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک سایت خود را با وردپرس طراحی می کنند؟

چرا داشتن یک سایت ضرورت دارد؟

امروزه لازم است برای برقراری ارتباط بیشتر و نزدیکتر با مخاطب و مشتریان، شما یک سایت برای کسب و کار خود داشته باشید. تا پیش از این یک فروشگاه، یک شرکت خدماتی و یا یک آموزشگاه تنها می توانست به مشتریان و علاقمندانی که در نزدیکی آن قرار دارند خدمات خود را ارائه نماید.

اما در سال های اخیر داشتن یک سایت باعث شده شما در شهری آن سوی کشور بتوانید از کالاها و خدماتی که در شهری دورتر ارائه می شود، بهره مند شوید. این موضوع معجزه داشتن سایت است. به گونه ای که حتی می توانید در یک کلاس آموزشی و هنری آنلاین شرکت کنید و بدون نیاز به سفر کردن، آموزش دلخواه خود را فراگیرید.

سایت وردپرسی چه نوع سایتی است؟

شما به عنوان مخاطب و کاربر ممکن است سایت های مختلفی را بر بستر اینترنت ببینید و از خدمات آن ها استفاده کنید در حالی که نمی دانید این سایت به کدام روش طراحی شده است. به طورکل سایت ها به دو صورت راه اندازی می شوند در این دو روش طراحی سایت یا از روش کد نویسی و برنامه نویسی برای طراحی سایت استفاده می شود و یا طراحان با برنامه سایت ساز وردپرس اقدام به ایجاد سایت می کنند. این موضوع نیز به انتخاب مشتری و نیازهایی که دارد بستگی دارد.

نکته مهم در این خصوص آن است که هیچ یک از این دو نوع سایت از نظر ظاهری تفاوتی با هم ندارند و جالب است بدانید که اغلب سایت های شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی بزرگ و پر مخاطب دنیا نیز با استفاده از برنامه سایت ساز وردپرس طراحی شده اند. چنانچه جهت طراحی سایت در مشهد نیز به شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون که در انتها به معرفی بیشتر آن خواهیم پرداخت مراجعه کنید، می توانید کار طراحی سایت خود را به روش کد نویسی و یا وردپرس به آن ها بسپارید.

مزایای طراحی سایت وردپرسی

 • با استفاده از وردپرس مدیریت محتوا و دیتا توسط کاربر به سادگی انجام می شود.
 • سایت با سرعت بالایی لود خواهد شد.
 • ریسپانسیو هستند یعنی روی انواع دستگاه ها مانند موبایل و تبلت و لپ تاپ نمایش داده می شوند.
 • برای طراحی سایت وردپرسی افزونه یا پلاگین های جذابی طراحی شده است.
 • قالب های متنوع شرکتی، فوشگاهی، چند منظوره و آموزشی و .. برای آن طراحی شده است.
 • امکان ایجاد لینک های یکتای جذاب برای آن فراهم شده است.

روش سئو کردن سایت وردپرسی چگونه است؟

هنگامی که سایت خود را به روش وردپرسی طراحی می کنید لازم است که سایت در موارد مختلف سئو شود تا بتواند توسط موتورهای جستجوی مختلف به کاربر نمایش داده شود. با سفارش طراحی سایت و سئو در مشهد می توانید با یک تیر دو نشان بزنید، زیرا علاوه بر در اختیار داشتن یک سایت با کیفیت وردپرسی، می توانید از خدماتی که شرکت سایت ساز مشهد در خصوص سئو به شما ارائه می کند نیز بهره مند شوید.

اما در خصوص سئوی سایت وردپرسی باید گفت لازم است این عملیات در دو حوزه سئو داخلیOn-page و سئو خارجی Off-page صورت گیرد تا سایت شما بتواند در صفحه اول گوگل نمایش داده شود و کاربران بیشتری آن را ببینند و جذب آن شوند. شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون به عنوان یکی از تیم های بین المللی و بهترین شرکت طراحی سایت در ایران می تواند ضمن انجام دادن عملیات طراحی سایت و سئو آن از صفر تا صد، آموزش وردپرس در مشهد را نیز به مشتریان ارائه نماید تا دارندگان سایت وردپرسی بتوانند سایت خود را ارتقا داده و آن را اداره نمایند.

از جمله کارهایی که در خصوص سئو داخلی و خارجی سایت های وردپرسی انجام می شود را می توان در موارد زیر خلاصه نمود.

 • محتوانویسی درست و اصولی: محتوایی که تازه و غیرکپی باشد و وازگان کلیدی درست و کارردی برای آن انتخاب شده باشد، می تواند در ارتقای سئو وردپرس سایت نقش مهمی ایفا نماید.
 • انتخاب عنوان و تیتر مناسب: بهتر است در انتخاب عنوان محتوای خود توجه داشته باشید تا کلمات کلیدی در این تیتر وجود داشته باشد.
 • متن جایگزین عکس: برای آن که سئو سایت ارتقا یابد بهتر است عکس هایی که انتخاب می کنید مرتبط با موضوع بوده و برای آن متن جایگزین درج شود تا هنگامی که کاربر در بخش عکس ها جستجو می کند بتواند سریع تر به سایت شما دست یابد.
 • یو آر ال URL مناسب: در این بخش نیز باید کلمات کلیدی درج شده باشد به این ترتیب افراد مختلف و موتورهای جستجوگر به راحتی به محتوای شما پی خواهند برد.

انجام خدمات سئو خارجی یا off page زمانی می تواند روی ارتقای سایت شما تاثیر داشته باشد که سئو داخلی به درستی انجام گرفته باشد زیرا این دو موضوع به یکدیگر وابسته اند. یک متخصص و مشاور سئو خدماتی که در خصوص سئو خارجی ارائه می کند را در موارد زیر دسته بندی خواهد کرد.

هنگامی که کار طراحی سایت خود را به یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در مشهد می سپارید، می توانید از بابت رسیدگی به بخش سئو خارجی سایت خود نیز مطمئن باشید که با کیفیت بالایی انجام می پذیرد. در این قسمت ما به معرفی چند نمونه از کارهایی که در این خصوص انجام می شود خواهیم پرداخت.

 • گرفتن لینک: دریافت لینک های معتبر از سایت های پر مخاطب می تواند توجه مخاطبان بیشتری را به سایت شما جلب نماید.
 • برقراری ارتباط سایت با سایر شبکه های اجتماعی: سایت خود را به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، گوگل پلاس، لینکدین، توییتر و فیسبوک ارتباط دهید به این ترتیب کاربران به شما دسترسی راحت تری داشته و می توانند با کالا و خدمات شما آشنا شوند.

تا اینجا سعی کردیم اهمیت داشتن سایت بخصوص طراحی سایت به صورت وردپرسی و همچنین اهمیت پرداختن به سئو را برای ارتقا بهتر سایت برشماریم. در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد که آیا قیمت طراحی سایت در مشهد با وردپرس تفاوتی با قیمت طراحی سایت به صوت کدنویسی خواهد داشت یا خیر؟

قیمت طراحی سایت با وردپرس به چه المان هایی بستگی دارد؟

هنگامی که به یکی از شرکت های طراحی سایت در مشهد مراجعه می کنید، پس از انتخاب روش طراحی سایت به صورت وردپرس قیمتی برای سایت فروشگاهی، شرکتی و یا آموزشی در نظر گرفته می شود. این قیمت به فاکتورهای مهمی بستگی دارد که همگی در هزینه سایتی که برای شما و کسب و کارتان طراحی می شود، تاثیر خواهد داشت. این چند عامل را می توان در موارد زیر خلاصه نمود.

    انتخاب دامنه سایت:

دامنه یا domain یک ip است که توسط پروتکل DNS به یک آدرس تبدیل می شود و این آدرس به کاربران و مخاطبان شما کمک می کند تا با جستجوی آن در هریک از موتورهای جستجو بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند، این دامنه می تواند با پسوندهایی مانند .com و .ir یا  .net و .. ساخته شده باشد.

    هاست:

فاکتور دیگری که می تواند بر قیمت طراحی سایت با وردپرس در مشهد و .. تاثیر داشته باشد، انتخاب هاست است. به دلیل آن که هر سایتی نیاز به یک سرور اشتراکی یا اختصاصی دارد لازم است که شما بسته به نیاز خود آن را انتخاب و خریداری نمایید اینکه سرور شما در ایران باشد و یا در یکی از کشورهای خارجی، طبیعتا در قیمت آن موثر خواهد بود.

    انتخاب نوع CMS سایت:

اگر به عنوان مثال قصد دارید به شرکت سایت ساز مشهد مراجعه کنید و از آن ها بخواهید وب سایتی حرفه ای با روش کد نویسی برای شما طراحی شود باید این مورد را در نظر داشته باشید که طبیعتا قیمت و هزینه بیشتری برای این امر بپردازید. اما اگر می خواهید سایتی داشته باشید که با قیمت کمتری برای شما طراحی و آماده شود بهتر است از سیستم های مدیریت محتوای آماده CMS استفاده نمایید. یکی از این سیستم های آماده، وردپرس است که کمک می کند تا کار طراحی سایت شما با هزینه کمتری انجام شود.

شرکت طراحی سایت خاتون در مشهد با خدمات متنوع و بی نظیر

اگر در شهر بزرگ مشهد حضور دارید و به دنبال بهترین طراح سایت در مشهد با قیمت مناسب هستید، شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون می تواند به شما کمک کند تا سفارش طراحی سایت و سئو در مشهد را به آن ها سپرده و با کیفیت بالایی آن را دریافت نمایید. شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد شناخته شده است که علاوه بر برخورداری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی سایت به روش های مختلف، می تواند در خصوص آموزش وردپرس در مشهد نیز به کاربران کمک نماید.

به این ترتیب شما می توانید با یاد گرفتن کامل وردپرس هم به پیشرفت سایت خودتان کمک کرده و هم بتوانید در زمینه طراحی سایت با وردپرس نیز فعالیت نمایید. برای استعلام قیمت طراحی سایت با وردپرس در مشهد نیز می توانید با بخش پشتیبانی این شرکت ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره آن ها در این خصوص بهره مند شوید.

دکمه بازگشت به بالا