ترندهای کسب و کارعلمی و پزشکی

لیست کلینیک های جراحی زیبایی تهران

امروزه روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که به افراد کمک می‌کند، بتوانند به رضایت از زیبایی خود برسند. البته که انجام عمل‌های زیبایی تنها به هدف افزایش رضایت افراد از وضع ظاهری آن‌ها نیست! در برخی موارد افراد به دلایلی نظیر تصادف، زیبایی ظاهری خود را از دست می‌دهند و بعد به سراغ عمل های زیبایی می روند. انتخاب بهترین کلینیک های زیبایی تهران با وجود تعداد زیادی از این سالن ها در حال حاضر کار راحتی نیست و به همین دلیل در این مقاله به معرفی لیست کلینیک های زیبایی تهران می پردازیم تا در صورت نیاز بتونین از خدمات اون ها استفاده کنید.

آنچه در این مطلب خواهید دید

لیست بهترین کلینیک زیبایی در تهران کجاست؟

شاید شما هم افرادی را دیده باشید که به دلیل بی‌توجهی در انتخاب کلینیک بعد از انجام عمل زیبایی ناراضی هستند و به نتیجه دلخواه نرسیدند! راه جلوگیری از بروز این مشکل تحقیق در مورد کلینیک‌های زیبایی و انتخاب بهترین ها از لیست اسم کلینیک زیبایی تهران است. در این مقاله با ما همراه باشید تا با لیست 22 مورد از  پیشرفته ترین کلینیک زیبایی تهران آشنا شوید.

1.کلینیک زیبایی ایران هایفوپوست دکتر سوسن احمدی

بدون اغراق می‌توان گفت کلینیک زیبایی نیاوران، پیشرفته ترین کلینیک زیبایی تهران است. در این کلینیک از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای انجام خدمات زیبایی استفاده می‌شود و دارا بودن کادر مجرب و با مهارت در کنار بهترین دستگاه‌ها؛ کلینیک ایران هایفو نیاوران را به بهترین کلینیک زیبایی صورت تهران تبدیل کرده .

در این مرکز تمامی خدمات زیبایی به زیبا جویان ارائه می‌شود و از جمله این خدمات می‌توان به ترزیق و پیوند چربی، لیزر به منظور جوانسازی پوست صورت، تزریق ژل و زاویه‌سازی صورت، بوتاکس، خدمات زیبایی به منظور رفع اسکار باقی مانده از تتو و… اشاره کرد. کلینیک زیبایی ایران هایفو با وجود اینکه در منطقه شمالی تهران واقع شده، هزینه‌های متعادل دارد و در این مرکز مجهز خبری از هزینه‌های تعجب‌آور برای خدمات زیبایی نیست!

برای دریافت مشاوره رایگان هم می‌توانید با کلینیک هایفو تماس گرفته و کادر متخصص این مجموعه آماده راهنمایی شما عزیزان هستند.

2.کلینیک زیبایی بلوتاچ (رویای آبی)

از هم می‌توان به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کلینیک زیبایی تهران یاد کرد. این کلینیک در ونک واقع شده و سطح رضایت زیبا جویان از خدمات زیبایی کلینیک زیبایی بلوتاچ بالا است. بیشتر خدمات زیبایی از جمله خدمات زیبایی پوست و مو، خدمات مشاوره تغذیه و لاغری، جراحی‌های جوانسازی، زیبایی، لیفت پوست، تزریق فیلر و… در این کلینیک انجام می‌شود.

از جمله نقاط مثبت کلینیک زیبایی بلوتاچ می‌توان به مجهز بودن و برخورداری از کادر ماهر و مجرب اشاره کرد. این کلینیک زیبایی دارای خدمات مشاوره رایگان است و برای دریافت مشاوره با شماره کلینیک تماس گرفته یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

 • آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شاد، بن بست باغ سرا، پلاک 7
 • شماره تماس:
 • پیج اینستاگرام:

قبل از معرفی سومین کلینیک پیشنهاد می کنم سری هم به مطلب بزنید که بی ارتباط با این مقاله هم نیست!

3.کلینیک زیبایی کالین

هم یکی از بهترین کلینیک پوست و زیبایی در تهران است که رضایت زیبا جویان از خدمات آن بالا هست، که این مورد نشان‌دهنده بالا بودن کیفیت خدمات زیبایی این کلینیک می‌باشد. منظم بودن و داشتن تخصص و مهارت دو ویژگی اصلی پزشکان و تکنسین این کلینیک زیبایی است.

مهم‌ترین خدمات زیبایی ارائه شده در این مرکز عبارت هست از: درمان بیماری‌های بانوان، انجام تست پاپ اسمیر، درمان زگیل تناسلی به صورت کاملاً تخصصی، انجام خدمات زیبایی نظیر بوتاکس برای رفع خطوط اخم و خط خنده، لیزر مو‌های زائد، خدمات لیفت و جوانسازی پوست صورت و…

هزینه خدمات زیبایی در کلینیک کالین که می‌توان گفت یکی از بهترین کلینیک های زیبایی تهران است، معقول بوده و قیمت مناسب در کنار کادر مجرب کلینیک کالین را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افراد تبدیل می‌کند. برای دریافت مشاوره زیبایی به صورت رایگان می‌توانید تماس بگیرید.

قبل از معرفی یکی دیگر از کلینیک زیبایی صورت تهران می خواهیم به یک سوال متداول پاسخ دهیم و آن هم این است که زیبایی چهره در زندگی چقدر مهم است؟ برای این کار به مطلب زیر که عینا از آورده شده است توجه کنید:

تحقیقات نشان می دهد كه انسان های با ظاهر بسیار زیبا به سمت هم جذب می شوند و وقتی با هم ازدواج می كنند، زندگی خانوادگیشان  بسیار عالی خواهد شد اما از آنجا كه این تحقیقات بیشتر روی زوج های جوان انجام شده است می تواند نشان دهنده این باشد كه زیبایی مطلق در مراحل اولیه رابطه اهمیت دارد. اما نقش زیبایی ظاهری در دوام بیشتر ازدواج و در سنین پیری تقریبا همچنان یك راز است. البته یك تحقیق جدید نشان می دهد ظاهر بعد از آن جذب شدن اولیه هم همچنان دارای اهمیت است اما به طریقی متفاوت.

4.کلینیک زیبایی پایتخت زیبایی ایران

در لیست بهترین کلینیک های زیبایی تهران بهتر است به هم اشاره کنیم. کلینیک زیبایی پایتخت خدمات‌رسانی بی‌نظیری دارد، به گونه‌ای که می‌توان گفت تمامی خدمات زیبایی دراین کلینیک انجام می‌شود. انجام خدمات زیبایی پوست و مو، جراحی زیبایی و خدمات دندانپزشکی از جمله خدمات ارائه شده در این مرکز زیبایی است. (درباره در مقاله دیگری صحبت کردیم که مطالعه آن حتما مفید خواهد بود)

تمامی خدمات اشاره شده توسط تکنسین متخصص و با مهارت انجام می‌شود و با انجام خدمات زیبایی در این مرکز دیگر نگران عوارض خدمات زیبایی نخواهید بود. هزینه خدمات زیبایی کلینیک پایتخت تهران هم متعادل بوده و به دلیل کامل بودن خدمات ارائه شده گزینه مناسبی است.

5.کلینیک زیبایی گلبرگ

، یک کلینیک زیبایی در شرق تهران است که از آن می‌توان به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در شرق تهران یاد کرد. مجهز بودن و داشتن تمامی دستگاه‌های مورد نیاز برای انجام خدمات زیبایی از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های کلینیک زیبایی گلبرگ است. در این کلینیک خدمات زیبایی در مقایسه با دیگر کلینیک‌های زیبایی قیمت مناسب‌تری دارند. بیشتر خدمات زیبایی در این کلینیک انجام می‌شود و سطح رضایت زیبا جویان از خدمات زیبایی کلینیک زیبایی در شرق تهران بالا است.

از جمله خدمات زیبایی انجام شده در کلینیک زیبایی گلبرگ به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در شرق تهران می‌توان به این خدمات اشاره کرد: تزریق چربی، لیزر مو‌های زائد، لیفت و جوانسازی صورت، انجام خدمات زیبایی گوش و بینی و…

6.کلینیک زیبایی مهراز

اگر برای لیزر مو‌های زائد به دنبال یک کلینیک زیبایی مناسب و با کیفیت هستید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به است. در این کلینیک از بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات استفاده می‌شود که سبب شده کیفیت خدمات ارائه شده در این کلینیک بالا باشد. در کلینیک زیبایی مهراز برای انجام لیزر مو‌های زائد از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا که ساخت آمریکا بوده و از بهترین دستگاه‌ها برای لیزر مو‌های زائد هست، استفاده می‌شود. این دستگاه هم برای لیزر مو‌های زائد بانوان مناسب هست و هم برای آقایان!

از دیگر خدمات زیبایی ارائه شده در کلینیک زیبایی مهراز به عنوان بهترین کلینیک زیبایی تهران می‌توان به این موارد اشاره کرد: کوچک کردن بینی، تزریق چربی، درمان تخصصی لک، رفع غبغب، تزریق ژل و زاویه‌سازی صورت، لایه‌برداری پوست، پلاسماجت، میکرونیدلینگ و. .

7.کلینیک زیبایی ماه طلایی

کلینیک زیبایی ماه طلایی دارا بودن دستگاه‌های پیشرفته و به روز در کنار کادر مجرب و متخصص کلینیک زیبایی ماه طلایی را به یکی از بهترین‌ها تبدیل می‌کند. بیشتر خدمات زیبایی در این مرکز انجام می‌شود و برای خدماتی نظیر تزریق ژل، زاویه‌سازی صورت، پیکر تراشی، پروتز سینه، انجام لیپوماتیک و. . می‌توانید به کلینیک زیبایی ماه طلایی مراجعه کرده و مطمئن باشید کیفیت خدمات زیبایی در این مرکز به حدی بالا است که دچار عوارض نخواهید شد.

 • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو شریعتی، کوچه شورای، شاختمان پزشکان رازی، طبقه اول، واحد 2
 • شماره تماس:
 • پیج اینستاگرام:

8.کلینیک زیبایی حورا

اگر به دنبال کلینیک زیبایی تهران سعادت آباد هستید، بهترین پیشنهاد برای شما است که مجهز بودن به جدیدترین دستگاه‌های زیبایی و تکنسین ماهر و متخصص آن را به بهترین کلینیک زیبایی در سعادت آباد تبدیل کرده است. در این کلینیک زیبایی تهران سعادت آباد تمامی خدمات زیبایی آماده ارائه به زیبا جویان است و این خدمات با بهترین کیفیت انجام می‌شود. سطح رضایت زیبا جویان از خدمات زیبایی این مرکز بسیار بالا است و این موضوع سبب شده تا از انتخاب کلینیک زیبایی حورا به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در سعادت آباد مطمئن‌تر شوید.

در ویدیو زیر با لاین های کلینیک حورا آشنا خواهید شد.

خدمات زیبایی ارائه شده در این کلینیک زیبایی به عنوان یکی از بهترین مرکز زیبایی در تهران عبارت هستند از: تزریق ژل و انجام بوتاکس، لیفت بینی با نخ، لیزر مو‌های زائد، انجام فیشیال و پاکسازی پوست، خال‌برداری پوست و. .

9.کلینیک زیبایی پوست و مو ایرانیان

 

با نزدیک به 25 سال سابقه درخشان و در اختیار داشتن تیم پزشکی متخصص و اپراتورهای دوره دیده در لیست بهترین کلینیک پوست و زیبایی در تهران قرار می گیرد. این مجموعه زیبایی با داشتن 4 شعبه تخصصی و تجهیزات پیشرفته با آخرین فناوری روز دنیا، مجهزترین کلینیک زیبایی ایران و خاورمیانه در زمینه زیبایی، جوانسازی پوست، لیزر و لاغری است. بدین ترتیب می توانید برای بهره مندی از بهترین خدمات زیبایی پوست و مو متناسب با آخرین استانداردهای روز دنیا به این کلینیک زیبایی تهران مراجعه نمایید.

خدمات کلینیک:

این کلینیک در حال حاضر دارای یکی از بهترین دکتر تزریق چربی در تهران بوده و خدمات زیر در آن ارائه می شود:

 • خدمات دپارتمان زیبایی و جوانسازی شامل: تزریقات زیبایی، فیشیال و پاکسازی پوست، میکرودرم و هیدرودرم ابریژن، هایفوتراپی و مزوتراپی، میکرونیدلینیگ، پلاسماجت، کربوکسی تراپی، کانتورینگ صورت و
 • خدمات لاغری شامل: دستگاه مولتی پاور، دستگاه بادی اسکالپتر، اسکن سه بعدی بدن، دستگاه هوبر موشن لب، دستگاه لاغری ال پی جی، تغذیه و رژیم درمانی، دستگاه کویتیشن و
 • جراحی های زیبایی شامل: جراحی کوچک کردن سینه، پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیپوکنترل، واترجت، ویزر، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی بینی، جراحی ابدومینوپلاستی، جراحی زیبایی بازو، جراحی ژنیکوماستی و
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن (آقایان و بانوان)
 • کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل با جدیدترین دستگاه و روش های روز دنیا

10.کلینیک تخصصی مراقبت های زیبایی گلدن رویال

آدرس: تهران – نیاوران – مجتمع حیات سبز نیاوران – بلوک B  – طبقه 9 – واحد 922 – کلینیک زیبایی گلدن رویال

شماره تماس: – –

شماره همراه:

نیز یکی دیگر از بهترین کلینیک زیبایی در تهران است. این مجموعه تخصصی از یک تیم پزشکی حاذق و دوره دیده و همچنین تکنسین های کارآزموده تشکیل شده است. به همین سبب با در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته انواع خدمات زیبایی را متناسب با آخرین متدهای زیبایی دنیا به زیباجویان عرضه می دارند. خاطر نشان می شود این پیشرفته ترین کلینیک زیبایی تهران از امکانات آسایشی و رفاهی ویژه نظیر سالن وسیع، مجهز و آرام و  پارکینگ اختصاصی برخوردار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و رزرو نوبت با شماره های بالا تماس حاصل نمایید.

خدمات کلینیک:

 • لیزر موهای زائد آقایان و بانوان
 • تزریقات زیبایی شامل: انواع ژل، چربی، بوتاکس و فیلر
 • جوانسازی پوست، پاکسازی صورت و پوست، هایفوتراپی صورت، مزوتراپی مو و صورت و پی آر پی مو
 • سفید کردن واژن، هایفوتراپی واژینال، رفع تیرگی زیر بغل و رفع سیاهی قوزک پا
 • برداشتن خال و زگیل و لیزر جوش

11.کلینیک پوست، مو و زیبایی صدف

فعالیت خود را از سال 1389آغاز نموده و با بیش از یک دهه سابقه کار و انجام خدمات زیبایی متنوع توانسته تجربه زیبادی در این زمینه بدست بیاورد. تا جایی که امروزه با بهره مندی از تجهیزات مدرن، نیروی انسانی متخصص و محیط وسیع انواع خدمات زیبایی پوست و مو را به بیماران ارائه می نماید. شما نیز می توانید با مراجعه به این کلینیک زیبایی در تهران از خدمات تخصصی، با کیفیت و مقرون به صرفه آنها بهره مند شوید.

خدمات کلینیک:

 • کاشت مو، ریش و سبیل، پی آر پی مو و مزوتراپی مو
 • لیزر موهای زائد، لیزر درمانی، درمان مشکلات پوستی و بلفاروپلاستی
 • تزریق ژل، تزریق چربی، تزریق بوتاکس و انواع فیلر
 • پاکسازی پوست، جوانسازی پوست صورت، دست و گردن
 • تغذیه و لاغری

12.کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر آوینا

 

یکی دیگر از بهترین کلینیک های زیبایی تهران است. این مجموعه تخصصی مراقبت های زیبایی با بهره گیری از کادر پزشکی متعهد و تکنسین های دوره دیده انواع خدمات زیبایی را به مراجعه کنندگان عرضه می نماید. علاوه بر این با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و دستگاه های مدرن شاهد افزایش سطح کیفی خدمات و سرعت انجام آنها در این بهترین کلینیک زیبایی هستیم. بدین ترتیب برای داشتن چهره زیبا، جذاب و موهای خوش فرم می توانید به این کلینیک زیبایی مراجعه نموده و از خدمات تخصصی آنها نهایت بهره را ببرید.

خدمات کلینیک:

 • لیپوماتیک، لاغری، لیپوساکشن، کرایولیپولیز و
 • کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل با جدیدترین روش های روز دنیا
 • تزریق انواع ژل، مزوژل، چربی، بوتاکس، پروفایلو و جالپرو
 • کربوکسی تراپی، هایفوتراپی و مزوتراپی
 • لیزر موهای زائد، فیشیال و پاکسازی پوست، رفع چین و چروک و جوانسازی پوست

13.کلینیک زیبایی پوست و مو نسخه

نیز به عنوان یکی از بهترین کلینیک زیبایی در تهران با بهره گیری از تجهیزات به روز و پیشرفته با تکنولوژی های جدید دنیا، خدمات زیبایی را با کیفیت بین المللی در اختیار زیباجویان قرار می دهد. این کلینیک زیبایی با جذب و به کارگیری نیروهای متخصص، متعهد و کارآمد همه روزه میزبان مراجعه کنندگان هموطن و سایر کشورهای همجوار است. تا ضمن انجام معاینات دقیق و آزمایش های تخصصی بهترین خدمات را به آنها ارائه نماید. اگر به دنبال جذابیت، زیبایی منحصر به فرد خاص بودن هستید، حضور در این کلینیک مراقبت های زیبایی را در اولویت قرار دهید.

خدمات کلینیک:

 • خدمات تخصصی جوانسازی پوست از قبیل: تزریقات زیبایی، هایفوتراپی، مراقبت های پوستی، جوانسازی و لیفتینگ، مزوتراپی و
 • درمان مشکلات پوست و زیبایی از قبیل: زگیل و تبخال تناسلی، آفتاب سوختگی، فیشیال و پاکسازی پوست، رفع خط پیشانی، خط اخم، خط لبخند، اگزما و جراحی زیبایی
 • لیزر موهای زائد، پاک کردن جای انواع تاتو و خالکوبی
 • لاغری موضعی با دستگاه (کرایولیپولیز،کویتیشن، ال پی جی و آر اف)
 • جراحی های تخصصی زیبایی از قبیل: رینوپلاستی، پلفاروپلاستی، پروتز سینه، پروتز باسن، بوکال فت و ساکشن چربی

14.کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی بنیتا

 

یکی از کامل ترین و مجهزترین مراکز زیبایی پوست و مو در شمال تهران است. این کلینیک تخصصی زیبایی با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته و همچنین در اختیار داشتن تیم پزشکی و تکنسین های با تجربه و کارآزموده انواع خدمات زیبایی را به مراجعه کنندگان ارائه می نماید. بدین ترتیب برای تجربه بهترین خدمات زیبایی در یک فضای لوکس و مدرن زیرنظر برترین پزشکان زیبایی کشور به این پیشرفته ترین کلینیک زیبایی تهران بیایید.

خدمات کلینیک:

 • خدمات زیبایی پوست و مو شامل: انواع تزریقات زیبایی، جوانسازی با آر اف، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ، لاغری با کویتیشن، هایفوتراپی و جوانسازی پوست با پی آر پی
 • لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت و دایود
 • لیفت و پروتز سینه، جراحی زیبایی شکم، لیپوماتیک و لاغری بدون جراحی

15.کلینیک زیبایی پوست و مو الیزه

اینستاگرام:

نیز با بیش از 15سال سابقه و رزومه درخشان در لیست بهترین کلینیک زیبایی تهران قرار می گیرد. این مجموعه مراقبت های زیبایی با بهره گیری از پزشکان متخصص و دوره دیده، تکنسین های کارآزموده و تجهیزات پیشرفته بهترین خدمات زیبایی را متناسب با آخرین ترندهای روز اروپا و آمریکا به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. بنابراین اگر می خواهید از یک برنامه زیبایی منحصر به فرد متناسب به نیاز و سلیقه تان برخوردار شوید، به این کلینیک زیبایی در تهران مراجعه نمایید.

خدمات کلینیک:

 • تزریق انواع ژل، چربی و بوتاکس، لیفت صورت
 • زاویه سازی فک و صورت، هایفوتراپی، مزوتراپی، مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ
 • فیشیال و پاکسازی پوست، رفع چین و چروک و جوانسازی پوست، لیزر موهای زائد و درمان زگیل و تبخال تناسلی
 • رینوپلاستی، بلفاروپلاستی، اتوپلاستی، کربوکسی تراپی، لیپوماتیک و لاغری
 • ارائه مشاوره در زمینه مراقبت های پوست، مو، زیبایی و لاغری

16.گروه درمانی و مراقبت های زیبایی آفتاب

با بیش از 14سال سابقه و تجربه در تمامی زمینه های زیبایی پوست و مو یکی دیگر از اعضای لیست اسم کلینیک زیبایی تهران است. این مجموعه مراقبت های زیبایی یکی از اولین و مجهزترین مجریان کاشت مو در تهران محسوب می شود و تا به امروز به واسطه داشتن تیم پزشکی متخصص و متعهد توانسته نیاز بسیاری از زیباجویان را برطرف سازد. پس اگر به زیبایی تان اهمیت می دهید می خواهید در یک کلینیک مدرن، مجهز و تخصصی از بهترین خدمات زیبایی بهره مند شوید، فرصت مراجعه به کلینیک زیبایی آفتاب را از دست ندهید. چرا که هر نوع خدمات زیبایی که نیاز دارید، در این کلینیک با بالاترین سطح کیفیت و متناسب با متدهای زیبایی روز دنیا به شما ارائه خواهد شد.

خدمات کلینیک:

 • تزریق ژل، چربی، بوتاکس، فیلر، مزوژل، جالپرو و پروفایلو
 • درمان کک و مک، فیشیال و پاکسازی پوست و جوانسازی پوست با آر اف
 • مزوتراپی، کربوکسی تراپی، پلاسماجت، میکرودرم ابریژن، هیدرودرم ابریژن و مزونیدلینگ
 • زاویه سازی فک و صورت، آر اف تراپی، لیزر موهای زائد
 • درمان بیماری های پوستی با روش های نوین در کوتاه ترین زمان ممکن

17.کلینیک تخصصی زیبایی بیتا

با مدیریت دکتر مصطفی جان بزرگی یکی دیگر از مراکز زیبایی تهران است. کلینیک بیتا با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان و عملکرد توانسته جایگاه ویژه در بین زیباجویان تهران بدست بیاورید. چرا که بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، دوره دیده و کارآزموده از یک سو و دسترسی به تجهیزات پیشرفته و محصولات مرغوب از سوی دیگری موجب ارتقاء سطح کیفی خدمات این کلینیک زیبایی در تهران شده است. پس اگر می خواهید با استفاده از بهترین خدمات زیبایی، جذابیت و خاص بودن را تجربه کنید، مراجعه به کلینیک بیتا را در اولویت قرار دهید.

خدمات کلینیک:

 • خدمات تخصصی جراحی زیبایی بدن و اندام
 • درمان بیماری های پوستی، هموروئید، شقاق مقعد، کیست مویی و
 • جراحی های مربوط به زیبایی بانوان نظیر لابیاپلاستی، پروتز سینه، پروتز باسن، لیفت صورت و گردن
 • لیپوماتیک و لاغری، جراحی زیبایی شکم و

18.کلینیک پوست، مو و زیبایی ارکید

نیز یکی دیگر از بهترین ها در لیست کلینیک های جراحی زیبایی تهران است. این مجموعه مراقبت های زیبایی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و ارائه خدمات زیبایی متنوع با بالاترین سطح کیفیت توانسته جایگاه ویژه ای در بین بیماران بدست بیاورد. تا جایی که به عنوان بهترین و پیشرفته ترین کلینیک زیبایی تهران شناخته شده و همه روزه شاهد حضور زیباجویان از تهران و اقصی نقاط کشور در این کلینیک هستیم. از ویژگی های منحصر به فرد این کلینیک می توان به فضای وسیع و مجهز، تیم پزشکی و تکنسین های متخصص و کارآزموده و تجهیزات پیشرفته با آخرین فناوری روز دنیا اشاره کرد.

خدمات کلینیک:

 • تزریق ژل، بوتاکس، تزریق ژل خط خنده، پاک کردن تاتو بدن و ابرو با لیزر کیوسوئیچ
 • میکرونیدلینگ، میکرودرمی، مزوتراپی، هایفوتراپی
 • برداشتن خال های مادرزادی با لیزر، درمان زائده های پوستی، درمان تبخال و زگیل تناسلی، فیشیال و پاکسازی پوست
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن (آقایان و بانوان)

19.کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر غلامرضا بیگدلی

 

یکی از متخصصین زیبایی با سابقه و برجسته در تهران هستند. ایشان با راه اندازی یک کلینیک تخصصی، مدرن و مجهز انواع خدمات زیبایی را به زیباجویان عرضه می دارند. این سالن از میان مراکز زیبایی تهران در تهران از دستگاه های پیشرفته برای ارائه خدمات زیبایی بهره گرفته و ضمن حضور تیم پزشکی متخصص و اپراتورهای کارآزموده شاهد افزایش سطح کیفی خدمات و سرعت ارائه آنها هستیم. اگر زیبایی، جذابیت و خاص بودن را دوست دارید، به کلینیک دکتر بیگدلی بیایید و زیبایی چهره، مو و اندام را به سبکی نوین و متناسب با جدیدترین متدهای روز دنیا تجربه کنید.

خدمات کلینیک:

 • تزیق انواع فیلر، بوتاکس، ژل و چربی، فیلر بادی و تزریق فیلر به باسن
 • لیپوماتیک، لاغری موضعی، لیپوساکشن، کرایولیپولیز و کویتیشن
 • بلفاروپلاستی، رینوپلاستی، اتوپلاستی، لیفت و پروتز سینه، لیفت صورت و ابرو و لیفت بازو
 • جوانسازی صورت، کانتورینگ صورت، مزوتراپی صورت، هایفوتراپی، کربوکسی تراپی و رفع گودی زیر چشم
 • لیزر موهای زائد، برداشتن خال و زائد های پوستی با لیزر، درمان تبخال و زگیل

20.کلینیک تخصصی زیبایی، لاغری و کاشت مو سحر

با بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان یکی دیگر از بهترین کلینیک ایران است. این کلینیک تخصصی مراقبت های زیبایی در راستای تشخیص و شناسایی نیازهای اولیه زیباجویان یک تیم حرفه ای، متخصص و کارآزموده را به کار گرفته است. تا با دسترسی به دستگاه های پیشرفته با آخرین فناوری روز دنیا نیاز مراجعه کنندگان را در تمامی زمینه ها برطرف سازد. شایان ذکر است این کلینیک زیبایی تهران از ابتدای فعالیت خود تا به امروز خدمات فوق العاده ای را به بیماران عرضه داشته و توانسته رضایت آنها را جلب کند. همه اکنون نیز با شعار “استاندارد چهره تان را میشناسیم” همه روزه میزبان شما خواهد بود و بهترین خدمات زیبایی در این مرکز زیبایی تهران به شما ارائه می گردد.

خدمات کلینیک:

این کلینیک در حال حاضر یکی از بوده و در این زمینه صاحب نام است. به طور تیتر وار خدمات آن شامل موارد زیر است:

 • کاشت مو، ریش و ابرو با جدیدترین روش های و متدهای روز دنیا
 • لیزر موهای زائد، اندولیفت، هایفوتراپی و آر اف فرکشنال
 • تزریق انواع ژل، چربی، بوتاکس و فیلر، تزریق پروفایلو و جالپرو، مزوتراپی، میکرونیدلینگ و جالونیدلینگ
 • لاغری موضعی، لیپوماتیک، ال پی جی،کویتیشن و کرایولیپولیز
 • جراحی زیبایی ناحیه تناسلی زنان و درمان بیماری های زنان

21.کلینیک پوست، مو و زیبایی 

 

برای بهره مندی از بهترین خدمات زیبایی در غرب تهران پیشنهاد می کنیم به بیایید. این کلینیک زیبایی با بهره گیری از تیم پزشکی دوره دیده و متخصص و تکنسین های کارآزموده و ماهر قادر است تا در کوتاه ترین زمان، بهترین خدمات زیبایی پوست و مو را به شما ارائه نماید. پس برای بهره مندی از برترین خدمات در یک فضای وسیع، شیک، مجهز، مدرن و آرام به این پیشرفته ترین کلینیک زیبایی تهران مراجعه نموده و از خدمات تخصصی، با کیفیت و مقرون به صرفه آنها نهایت بهره را ببرید.

خدمات کلینیک:

 • خدمات تخصصی مو شامل: کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل و مزوتراپی مو
 • خدمات تخصصی زیبایی شامل: تزریق چربی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لیزر موهای زائد، کربوکسی تراپی و لیفتینگ با نخ
 • خدمات تخصصی جراحی شامل: لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، جراحی بینی، ماموپلاستی، بلفاروپلاستی و پروتز

22.کلینیک جراحی، زیبایی و لاغری روما

 

خدمات کلینیک:

 • جراحی زیبایی بینی، نانوفت، لیزر موهای زائد
 • لاغری غیرتهاجمی و لیپوماتیک
 • پلاسما جت بینی، تزریق ژل و بوتاکس، تزریق فیلر و چربی
 • جراحی زیبایی لیفت بازو و لیفت سینه با لیزر
 • بلفاروپلاستی، مادلینگ صورت و جراحی سانترال لب

در آخر

در این مقاله به معرفی لیست اسامی کلینیک زیبایی و معرفی لیست خدمات کلینیک زیبایی پرداختیم. در خصوص اهمیت انتخاب بهترین کلینیک برای انجام خدمات زیبایی لازم به توضیح است که هر گونه بی‌دقتی در انجام خدمات زیبایی ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد ، پس در انتخاب کلینیک دقت نظر داشته باشید. در پایان اگر قصد دارید درباره اطلاعات داشته باشید میتوانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.

سوالات متداول

بهترین کلینیک زیبایی در تهران کدام است؟

از بهترین کلینیک زیبایی در تهران میتوان به کلینیک زیبایی کالین، مطب زیبایی ایران هایفو نیاوران، کلینیک بلوتاچ، کلینیک زیبایی حورا، کلینیک مهراز و … اشاره کرد

انواع خدمات کلینیک های زیبایی تهران چیست؟

جوانسازی پوست، هایفوتراپی، تزریق بوتاکس به صورت، تزریق ژل یا فیلر، لیزر درمانی، لایه برداری شیمیایی، لیفت صورت، تزریق ژل ها ، خدمات مو و

لیست کلینیک های زیبایی تهران به همین موارد محدود می شود؟

قطعا نه و بهترین مرکز زیبایی در تهران به موارد اشاره شده در این مقاله محدود نمی شود و این مقاله تنها خلاصه ای از کلینیک های موجود در تهران است.

 

دکمه بازگشت به بالا