ترندهای کسب و کارعمومی

ازدواج مهشید جوادی با روزبه حصاری

مهشید جوادی متولد سال 1374 و بهمن ماهی می باشد. او زاده ارومیه اسـت ودر رشته ریاضی تحصیل کرده، از سنین نوجوانی تجربه حضور در تئاتر و شبکه های استانی بعنوان بازیگر را داشته ودر کنار بازیگری در رشته های: نقاشی و گویندگی هم فعالیت میکند.

مهشید جوادی چگونه مشهور شد؟

او با بازی در سریال آنام بـه شهرت رسید، جواد افشار کارگردان سریال آنام برای بازی در نقش جوانی «مارال» از او تست می‌گیرد و خانم جوادی برای بازی دراین نقش انتخاب می شود. البته او قبل از بازی دراین سریال تجربه های زیادی داشته کـه از جمله آن ها میتوانیم بازی در سریال «راه و بیراه» و هم چنین فیلم سینمایی «چارلی در تهران» را مثال بزنیم.

ازدواج مهشید جوادی با روزبه حصاری حقیقت دارد

مهشید جوادی توانایی خودرا در بازیگری ثابت کرده اما او بجز بازیگری، در نقاشی نیز مهارت دارد. او در صفحه‌ی اینستاگرام خود نقاشی ‌اش از یک شیر و آهو رابه تصویر کشیده و هم چنین بـه پاس مقام پرستار نقاشی دیگری نیز در صفحه‌اش منتشر کرده ودر توضیحش با هشتگ «کادر درمان»، «کرونا» و «قرنطینه» نوشته: «نخستین تجربه‌ام بـه پاس قدردانی از زحماتشان».

خانم مهشید جوادی در مورد سابقه بازیگری خود میگوید: در ارومیه هم تئاتر کار می کردم و هم دو سریال تلویزیونی بـه زبان ترکی آذری برای شبکه استانی آنجا بازی کرده بودم.اما همان‌ طور کـه می دانید بازی در شبکه‌های استانی طوری درجازدن اسـت و پیشرفتی برای یک بازیگر محسوب نمیشود.

او می‌گوید: کارشناسی ریاضی کاربردی خواندم و برای ارشد می خواهم کنکور هنر شرکت کنم. از ۱۴ سالگی کلاس‌های خبرنگاری و گویندگی می‌رفتم، فیلم کوتاه و چند تله فیلم کار کردم و میخواستم خودم رابه بازیگری نزدیک کنم ودر کنار آن دوست داشتم درس هم بخوانم. اگر نخواهم درس بخوانم احساس مفید‌بودن نمی کنم اما اگر در کنارش کارهای خوب بازیگری هم پیشنهاد شود قبول خواهم کرد.

او می‌گوید: فکر نمی کردم تا این اندازه خوش ‌شانس باشم کـه نخستین تجربه حرفه ‌ایم بازی دریک سریال بـه این خوبی باشد. مـن اصلا نمیدانستم دختری کـه برای نقش جوانی «مارال» می خواهند باید دختری کم ‌سن و سال و ترک ‌زبان باشد و روزی کـه بـه دفتر آقای افشار رفتم متوجه شدم کـه برای نقش «مارال» دنبال این دو گزینه هستند و این کـه لوکیشن اصلی ‌مان هم یکی از روستاهای کلیبر اسـت. بعد از انجام تست برای نقش «مارال» انتخاب شدم.

به نقل از حاشیه نیوز فضای این سریال و روستای کلیبر برای مـن کـه در ارومیه بدنیا آمده بودم زیاد غریبه نبود و آداب و رسوم افرادی کـه در آن روستا و آن منطقه زندگی می کنند را در اطرافیانم بـه کرات دیده بودم کـه معتقد بودند زن بیوه نباید بدون شوهر بماند! حتی مادر و یا اقوام ‌مان با دیدن آنام بـه مـن گفتند این قصه چقدر شبیه بـه قصه زندگی فلانی اسـت و چقدر این سریال خوب نوشته شدهروزبه حصاری بازیگر نقش اول سریال بچه مهندس ۳، سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است. وی فعالیت
در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۹۰ در آموزشگاه کارنامه آغاز کرده و دارای مدرک مهندسی صنایع از دانشگاه
آزاد است. آقای بازیگر تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. اخیرا تصویری از بازیگر نقش مهندس جوادی و
مرضیه سریال بچه مهندس ۳ در اینستاگرام منتشر شده است. تصویری از روزبه حصاری و مهشید جوادی در پشت صحنه سریال بچه مهندس را در سایت نیک صالحی ببینید.عکسی که از بازیگر نقش جواد جوادی و مرضیه در پشت صحنه سریال بچه مهندس منتشر شد.

 

تصویری از مهشید جوادی درکنار روزبه حصاری

بازیگران نقش اصلی سریال بچه مهندس ۳

بازیگران و عوامل سریال بچه مهندس

سریال های مهشید جوادی

مهشید جوادی بازیگر سریال بچه مهندس ۳ متولد ۲ بهمن ماه سال ۱۳۷۴ در ارومیه است.

وی فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه آزاد است.

وی ابتدا وارد حرفه تئاتر شد و تئاتر های مختلفی در ارومیه و تهران را داشته است

تا اینکه در سال ۱۳۹۵ سریالی با محوریت دریاچه ارومیه به نام «دریا» از وی در شبکه شما پخش شد

وی موفق شد در سال ۱۳۹۶ در سریال «عمودی‌ها» به کارگردانی محمد حجت ذیجودی بازی کند

روزبه حصاری و مهشید جوادی در سریال بچه مهندس

و در کنار بازیگرانی مانندمحسن یگانه و سید مهرداد ضیایی بازیگری را تجربه کند

وی پس از آن در سریال راه و بیراه و سریال آنام به کارگردانی جواد افشار بازی کرد

وی در سریال آنام نقش جوانی مارال را بازی کرد و این سریال باعث شهرتش شد و بسیار خوب از عهده ی نقشش بر آمد

او در جدیدترین کارش نیز در نقش مرضیه مقدم سریال بچه مهندس ۳ بازی کرده است

این سریال در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دوم سیما پخش میشود.

صفحه شخصی روزبه حصاری و پندار مووی

اسـت

 

دکمه بازگشت به بالا