اجتماعیترندهای کسب و کار

تلگرام چرا کد نمیده؟

آموزش ۱۰ روش حل مشکل نیامدن کد تلگرام در گوشی و کامپیوتر

برای این که بتوانید از smm panel و تلگرام استفاده کنید باید شماره خود را وارد کنید و با آن اکانت بسازید یا به اکانت قبلی خود وارد شوید. برای تایید شماره کدی برای آن ارسال می شود. ? گاهی این کد نمی آید و هر چند بار که امتحان می کنید، موفق نمی شوید. در این مطلب به آموزش ۱۰ روش حل مشکل نیامدن کد تلگرام در گوشی و کامپیوتر و instagram followers panel می پردازیم.

چرا کد تلگرام نمیاد؟ حل مشکل ارسال نشدن کد تلگرام

?How to Fix Telegram Won’t Send SMS Code

برای ساخت اکانت در تلگرام باید شماره موبایل خود را وارد کنید. باری تایید هویت کدی به شماره ارسال می شود. این کد را باید در بخش مخصوص آن وارد کنید تا بتوانید اکانت خود را بسازید یا وارد آن شوید. ممکن است این کد برای شما ارسال نشود. روش های مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد. در این مطلب روش های رفع مشکل نیامدن کد تلگرام برای رایتل ، ایرانسل ، همراه اول و… را آموزش می دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

قبل از هر چیز ابتدا از صحت کارکرد برنامه تغییر دهنده آی پی خود یا پروکسی که بر روی تلگرام فعال کردید مطمئن شوید.

حل مشکل ارسال نشدن کد تلگرام با پاک کردن کش و دیتا برنامه

پیشنهاد میکنیم ابتدا حافظه کش و دیتا برنامه تلگرام را در گوشی خود را پاک کنید. برای اینکار از مطلب آموزش ۹ روش حذف کش تلگرام اندروید ، آیفون ، ویندوز و مک کمک بگیرید.

علت نیامدن کد تلگرام به گوشی: شماره اشتباه

یکی از دلایل نیامدن کد تلگرام وارد کردن شماره اشتباه است. مطمئن شوید که شماره خود را درست وارد می کنید.

نیامدن کد تلگرام به دلیل اینترنت

ممکن است علت عدم ارسال کد تلگرام، نبود اینترنت باشد یا اینترنت شما مدام قطع و وصل شود. یک بار مودم خود را خاموش و روشن کنید. علاوه بر این، اینترنت را روی دستگاه و برنامه دیگر چک کنید که مشکلی نداشته باشد. علاوه بر این، بهتر است یک اینترنت وای فای را خاموش کنید و اینترنت دیتا را چک کنید (و برعکس).

چرا پیامک کد تلگرام نمیاد؟ نداشتن آنتن

ممکن است دلیل نیامدن کد تلگرام به گوشی نبود آنتن باشد. مطمئن شوید که سیم کارت شما آنتن دارد. اگر آنتن ندارد، جا به جا شوید. برخی مکان ها به صورت کلی آنتن ندارند. به عنوان مثال در جنگل یا بالای کوه ممکن است آنتن نداشته باشید.

رفع مشکل نیامدن کد تلگرام با چک کردن آن در دستگاهی دیگر

شما می توانید از یک اکانت روی دستگاه های مختلف استفاده کنید. بهتر است تلگرام را روی کامپیوتر خود هم نصب کنید. اگر در زمان ورود به اکانت کدی برای شما پیامک نشد، می‌توانید اکانت خود را در دستگاه دیگری که قبلا به آن وارد شده بودید، چک کنید. زیرا کد به اکانت شما در دستگاه های دیگر ارسال میشود.

دریافت کد تلگرام با تماس و نه پیامک

برای رفع مشکل نیامدن کد تلگرام در ایران می توانید گزینه تماس را انتخاب کنید. وقتی اس ام اس ارسال نشود، روی Didn’t get the code بزنید و گزینه تماس را انتخاب کنید.

دریافت کد تلگرام با تماس

تماسی با شما برقرار می شود و کد خوانده میشود.

ممکن است پیامی دریافت کنید که از شما بخواهد به تلگرام مجوز تماس بدهید. روی OK بزنید تا تایید شود.

کد تلگرام نمیاد چیکار کنم؟ حذف و نصب مجدد برنامه

راه حل دیگر این است که برنامه را حذف و مجددا نصب کنید. برای این کار روی آیکون برنامه نگه دارید. سپس روی ضربدر یا آیکون DELETE بزنید. سپس روی OK بزنید و گوشی را ری استارت کنید. حال به گوگل پلی یا اپل استور بروید و تلگرام را جستجو کنید. سپس روی آن بزنید و گزینه INSTALL را انتخاب کنید.

رفع نیامدن کد تلگرام با وارد کردن شماره دیگر

روش دیگر این است که از شماره دیگر استفاده کنید تا بتوانید شماره اصلی خود را وارد کنید. ابتدا وارد تلگرام شوید. سپس شماره جدید را وارد کنید. روی NEXT بزنید.

پیامکی دریافت خواهید کرد. آن را وارد کنید تا وارد اکانت جدید شوید. حال روی فلش کنار نام کاربری خود بزنید. منویی باز می شود. روی Add account بزنید.

حال شماره اصلی خود را وارد کنید. امکان دارد اکنون پیامک برای شما ارسال شود.

حل مشکل عدم دریافت کد با پروکسی کد تلگرام

گاهی شماره را وارد می کنید و سپس با پنجره ای رو به رو می شوید که پیام Loading را نمایش می دهد. اگر برنامه را ببندید و دوباره باز کنید، این پنجره باز هم نمایان می شود.

برای رفع این مشکل می توانید از پروکسی خود برنامه استفاده کنید. برای این کار روی Cancel بزنید. در گوشه سمت راست و بالا Connecting را مشاهده خواهید کرد.

حال به صفحه ای منتقل می شوید که می توانید در آن پروکسی جدید قرار دهید. روی Add proxy بزنید.

اکنون باید آدرس سروری را وارد کنید که در منطقه شما بلاک نیست.

حال کد به شماره مدنظر ارسال می شود.

عدم دریافت مجدد کد تلگرام به دلیل ارسال درخواست زیاد

گاهی ممکن است کد ارسال نشود و شما Resend Code را چند بار بزنید. این کار را نکنید. باید میان درخواست های شما فاصله باشد.

با ارسال مجدد و زیاد درخواست ممکن است پیام Too many attempts, please try again later را دریافت کنید که به شما می گوید باید صبر کنید!

حل مشکل نیامدن کد تلگرام با ساخت شماره مجازی

راه حل دیگر این است که از شماره مجازی استفاده کنید. برنامه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد.

نکته: با ساخت شماره مجازی به برنامه موردنظر اجازه دسترسی به اطلاعات اکانت خود را می دهید. علاوه بر این، با توجه به محدود بودن شماره ها امکان دارد سایرین نیز به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند. در نتیجه استفاده از این روش ریسک دارد و امکان دارد پس از مدتی شماره شما توسط تلگرام مسدود شود.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب روش های رفع مشکل عدم دریافت کد تلگرام پیامک را آموزش دادیم. شما از کدام روش برای رفع این مشکل استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا