ترندهای کسب و کارعلمی و پزشکی

معرفی انواع لایت کیور دندانپزشکی و خرید لایت کیور مناسب

این دستگاه در دندانپزشکی جایگاه مهمی دارد. وظیفه اصلی این دستگاه بهبود دندان های خراب پوسیده است. لایت کیور با تولید نور بنفش رنگ منجر به خشک شدن و سفت شدن ترکیبات ترمیمی دندان پوسیده می شود.

قیمت لایت کیور دندانپزشکی

استفاده از این دستگاه در دندانپزشکی بسیار حائز اهمیت است. قیمت لایت کیور دندانپزشکی  بستگی به نوع  آن، قدرت چرخش و کیفیت مواد سازنده متفاوت استت. همچنین به دلیل نوسانات بازار رشد چشمگیری داشته است. با این حال هنوز هم می توان این دستگاه را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از مراکز معتبر خریداری نمود. برای خرید انواع لایت کیور دندانپزشکی بهتر است در ابتدا با انواع آن آشنا شویم. لایت کیور ها معمولا به دو مدل با سیم و بدون سیم تقسیم می شوند. مدل های بدون سیم با باتری کار می کنند.

خرید لایت کیور دندانپزشکی

برای خرید این محصول باید به نکاتی که زیر به آن ها اشاره شده است توجه کافی نمود.

 • کیفیت دستگاه: کیفیت محصول خریداری شده تاثیری مستقیم بر کیفیت کار، سرعت انجام کار و همچنین دوام دستگاه دارد.
 • قیمت دستگاه: قیمت دستگاه با توجه به کیفیت موردنظر بالا و پایین می شود. این بدین معنا نیست که برای خرید محصولی با کیفیت باید هزینه زیادی متحمل شد. به منظور فراهم اوردن محصولی درخور با قیمتی مناسب باید خرید خود را از مراکز مطمئن انجام داد که علاوه بر کیفیت قیمتی مناسب را به خریداران پیشنهاد می دهد.
 • دوام باتری در مدل هایی که به صورت بی سیم می باشند نیز بسیار مهم است.
 • باتری دستگاه باید از قدرت بالایی برخوردار باشد زیرا باتری نامناسب منجر به کاهش سرعت عمل خواهد شد.
 • توان خروجی دستگاه و طول موج آن نیز از موارد مهم در خرید لایت کیور دندانپزشکی میباشد.

لایت کیور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در این بخش به طور خلاصه با ویژگی هایی اصلی لایت کیور آشنا می شویم. ویژگی هایی که تاثیر ویژه ای بر کیفیت لایت کیور خواهند داشت.

توان خروجی دستگاه : توان خروجی یک لایت کیور خوب باید حداقل بیش از ۱۰۰۰ میلی وات بر سانتی متر مربع باشد. توان بیش تر کیفیت بهتر. یکی از برندهای معروف ساخت چین به نام لایت کیور دندانپزشکی وودپیکر Woodpecker به دلیل توان بالایی که دستگاه های تولیدی آن دارد، بسیار پر فروش می باشد.

ظاهر و نحوه ساخت دستگاه : این عامل نه تنها در لایت کیورها بلکه در سایر تجهیزات پزشکی نیست حایز اهمیت است. چرا که در آسان تر شدن کارها کمک بسزایی دارد. خوش دست بودن دستگاه، دسترسی آسان به دکمه ها و کنترل اسان دستگاه در این حیطه قرار می گیرند.

سری های مختلف : سری های بیشتر، انتخاب ساده تر در درمان بیماری های مختلف

عمر باتری : باتری مناسب زود خالی نمی شود و برای شارژ شدن به زمان زیادی نیاز ندارند.

برندهای مختلف دستگاه لایت کیور موجود در بازار

 1. وودپیکر
 2. Dmetex
 3. Monitex
 4. Led
 5. لایت کیور بیسیم
 6. بیوتی
 7. Skylight
 8. فیروز دنتال
 9. اکولایت

بهترین مارک لایت کیور

بهترین نوع مارک لایت کیور با توجه به نکاتی که گفته شد تعیین می شود. از معروف ترین شرکت های تولید کننده مارک کیور می توان به  لایت کیور وودپیکر ، dmetec  و monitex و در بین برندهای ایرانی لایت کیور فیروز دنتال اشاره نمود.  جهت مشاهده قیمت لایت کیور فیروز دنتال می توانید به سایت اراد ندنتال مراجعه نمایید. این شرکت ها چینی و یونانی هستند و لایت کیورهای باکیفتی را به کشورهای دیگر صادر می کنند. این شرکت ها به بیش از بیست سال سابقه در تولید تجهیزات پزشکی در زمره معتبرترین شرکت های این حوزه هستند.

لایت کیور ارزان

قیمت لایت کیورها بنابر ویژگی های مختلف متفاوت است. قیمت لایت کیور های موجود در بازار از حدود یک میلیون تومان آغاز می شود. گران ترین لایت کیورها تا ۱۵ میلیون تومان نیز به فروش می رسند.جهت خرید و مشاهده ی لایت کیور ها مختلف می توانید به سایت آراد دنتال Araddental.com  مراجعه نماید. این شرکت با ارائه انواع برندهای مختلف لایت کیور دندانپزشکی و ارائه خدمات پس از فروش توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

دکمه بازگشت به بالا