ترندهای کسب و کارعمومی

خرید فرش اقساطی بدون چک شهر فرش

همان طور که مطلع هستید فرش به‌ عنوان ضروری‌ ترین لوازم خانه ایرانی ها در نظر گرفته می ‌شود؛ به‌ طوری‌ که تقریباً همه ایرانی‌ ها برای تزیین دکوراسیون منزل خود از فرش استفاده می‌ کنند. در اصل در چند سال اخیر بنا بر افزایش قیمت متریال به‌ کار گرفته شده در فرش و افزایش قیمت تجهیزات، هزینه نهایی فرش روز به‌ روز درحال افزایش می ‌باشد؛ به‌ طوری ‌که فرش‌ های دستی و ابریشمی جزو گران ‌ترین کالا های دنیا شناخته می شوند. به بیان ساده ‌تر می ‌توان گفت امروزه با در نظر گرفتن تحریم‌ های موجود در بازار و رشد تورم، خرید نقدی کالا ها موضوع بسیار دشواری در نظر گرفته می‌ شود؛ به همین دلیل اغلب زوج ‌های جوان برای خرید لوازم منزل به خرید اقساطی اقدام می ‌کنند؛ زیرا به کمک این روش می‌ توانند هزینه کالای مورد نظر را در چند نوبت مختلف پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است فرش از انواع مختلفی برخوردار بوده و بر اساس جنس، نوع و تعداد رنگ‌ های به‌ کار رفته در نقشه طرح، قیمت ‌های متفاوتی را شامل می‌ شود؛ به همین دلیل خرید قسطی یک راهکار مناسب برای خرید فرش به شمار می ‌آید.

خرید فرش اقساطی:

به طور کلی شرایط خرید و فروش فرش به‌ صورت اقساطی و بدون پرداخت چک یا با پرداخت چک در فروشگاه‌ های مختلف متفاوت می ‌باشد. به بیان ساده‌ تر می ‌توان گفت برخی از فروشگاه ‌ها جهت افزایش اعتماد، برای خرید اقساطی فرش از خریدار تقاضای چک می ‌کنند. در این روش خریدار موظف می‌ باشد که با ارائه چک و کارت ملی خود به فروشنده، شرایط معامله را فراهم کند. سپس خریدار با توجه به شرایط مشتری مبلغ نهایی را به چند قسط بخش ‌بندی می ‌کند؛ به ‌طوری‌ که خریدار موظف است برای هر قسط یک چک ارائه نماید.

معمولاً مدت ‌زمان باز پرداخت اقساط در هر فروشگاه از قبل معین بوده و این احتمال وجود دارد برخی از فروشگاه‌ ها مدت ‌زمان بیشتری را برای قسط‌ بندی در نظر بگیرند. همچنین هر فروشگاه برای ارائه فرش به ‌صورت قسطی قوانین مختص به خود را دارا می ‌باشد؛ بنابراین این امکان وجود دارد علاوه ‌بر دریافت چک به معرفی ضامن نیز نیاز باشد. توجه فرمایید اکثر مراکز فروش تمایل دارند تا فرش ‌های خود را به ‌صورت قسطی و با درخواست چک ‌های معتبر به فروش برسانند؛ زیرا چک و ضامن برای فروشنده این اطمینان را برقرار می‌ کند که خریدار در زمان معین به پرداخت هزینه اقدام می ‌کند. همچنین در صورت بی ‌توجهی به پرداخت قسط، فروشنده می‌ تواند به ‌راحتی به موضوع رسیدگی کند. البته در برخی از موارد ممکن است برخی از مراکز بدون درخواست چک به فروش فرش اقساطی اقدام نمایند.

نکات مهم در خصوص خرید فرش اقساطی:

  1. اگر برای خرید فرش به مبلغ زیادی دسترسی ندارید به شما پیشنهاد می‌ دهیم با توجه به شرایط فروشگاه، شرایط فروش از دم قسط را انتخاب کنید؛ زیرا در این روش شما به ارائه پیش ‌پرداخت نیاز ندارید؛ بنابراین می‌توانید با ارائه چک و پرداخت اقساط مورد نظر به خرید فرش اقدام کنید.
  2. پس از آگاهی از قیمت حتما به جنس و بافت محصول دقت کنید. همچنین پس ‌از مراجعه به چند فروشگاه دیگر از گران نبودن محصول مورد نظر اطمینان حاصل کنید.
  3. پیش از خرید به ‌صورت اقساطی حتما از قوانین و شرایط فروش به ‌طور کامل مطلع شوید؛ زیرا در برخی از موارد اغلب مراکز سود بسیار زیادی از خریدار دریافت می‌ کنند.
  4. به شما پیشنهاد می‌ دهیم برای خرید فرش به‌ صورت اقساطی به فروشگاه‌ های معتبر و مطمئن مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است فروشگاه شادرخ به‌ عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌ های فرش شناخته شده و در ارائه‌ شرایط اقساطی به بهترین شکل ممکن عمل می ‌کند. همچنین امروزه وب ‌سایت های زیادی به فروش اقساطی فرش اقدام می کنند که متأسفانه برخی از آن ها قابل ‌اعتماد نبوده و از نماد اعتماد الکترونیک برخوردار نمی‌ باشند؛ به همین دلیل به شما توصیه می ‌کنیم حتما به فروشگاه معرفی‌ شده مراجعه نمایید تا بهترین خرید خود را انجام دهید.

مراحل خرید اقساطی فرش شادرخ:

به طور کلی فرش شادرخ با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی تصمیم گرفته است تا با ایجاد شرایط فروش اقساطی مناسب، وضعیت مطلوبی برای خریداران فراهم نماید؛ بنابراین افرادی که تمایل دارند فرش دلخواه خود را به ‌صورت غیر نقدی خریداری کنند می ‌توانند تعداد اقساط را به ‌صورت دلخواه مشخص کنند. در نظر داشته باشید افزایش قدرت خرید، ایجاد آرامش خاطر برای مشتری و درک شرایط زوج ‌های جوان از جمله مزایای فروش اقساطی این برند در نظر گرفته می ‌شود.

  1. مرحله اول انتخاب فرش دلخواه:

شما می‌ توانید با مراجعه به این فروشگاه بهترین و زیباترین فرش موجود در بازار را خریداری نمایید. همچنین می ‌توانید پس ‌از انتخاب فرش مورد نظر، از مشاوره ‌های رایگان در خصوص ویژگی فرش و زمینه تولید بهره‌ مند شوید. در نهایت پس ‌از تعیین مبلغ نهایی، با موافقت مشتری تعداد اقساط مشخص می شود.

  1. مرحله دوم ارسال چک‌ های پرداختی:

به طور کلی چک ‌های ارسالی برای پرداخت اقساط باید از نوع صیاد باشند تا کارشناسان به ‌راحتی مراحل استعلام را پیگیری کنند. در نهایت پس ‌از استعلام و تأیید چک توسط کارشناسان این مجموعه، خریدار موظف می‌ باشد چک ها را ارسال نماید. لازم به ذکر است ارسال و تایید چک در این مجموعه در دو حالت حضوری و ارسال از طریق پست پیشتاز انجام می‌ شود. همچنین در ارائه‌ حضوری چک ‌ها این احتمال وجود دارد با حضور در فروشگاه هم‌ زمان فرش مورد نظر نیز تحویل داده شود.

  1. مرحله سوم ارسال فرش‌ ها از کارخانه و دریافت توسط خریدار:

بعد از ارسال چک، نیروی خدماتی این فروشگاه فرش خریداری‌ شده را در سریع‌ ترین زمان ممکن و به‌ صورت رایگان به محل مورد نظر شما ارسال می کند. همچنین این مجموعه به شما اطمینان می‌ دهد که فرش ‌ها در ایمن‌ ترین حالت ممکن به شما تحویل داده می ‌شوند.

با توجه به توضیحات ذکر شده به شما توصیه می‌ کنیم برای خرید اقساطی فرش حتما به وب‌ سایت اینترنتی زیر مراجعه فرمایید؛ زیرا این فروشگاه علاوه ‌بر ارائه بهترین و با کیفیت ‌ترین فرش‌ های بازار، در درک شرایط مشتری نیز به بهترین شکل ممکن عمل می ‌کند؛ به‌ طوری ‌که خریدار به ‌منظور استفاده از خدمات این طرح به ارائه مدارک سخت و پیچیده نیازمند نمی ‌باشد.

https://shadrokhcarpet.ir

دکمه بازگشت به بالا