اقتصادی

کعب عمیر: هنوز حکم خلع ید مدیر شرکت نیشکر هفت تپه به سازمان به خصوصی‌سازی ابلاغ نشده است

نماینده مردم اوشوش در مجمع اعلام کرد که دستور خصوصی سازی مدیر شرکت تیراندازی با کمان هفت تپه به سازمان خصوصی سازی ابلاغ نشده است.

به گزارش شیمیشی ، محمد کعب عمیر امروز (یکشنبه) در مجمع عمومی مجلس شورای اسلامی در یادآوری شفاهی ضمن تبریک به خبرنگاران ، اظهار داشت: شرکت کشاورزی هفت تپه در سال 2015 و سپس به دولت آقای روحانی واگذار شد. انجام شده. شورا کار خود را آغاز کرد یازده جلسه در کمیسیون اصل 90 برای بازپرداخت به شرکت و بازگرداندن آن به خزانه برگزار شد.

نماینده مردم شوش در مجلس یازدهم گفت: نقض روش انتقال ، ارزش گذاری و پس از انتقال و عدم رعایت اصل 44 قانون اساسی توسط خریدار و عدم صلاحیت و عدم صلاحیت دستگاه های اداری مانند دیوان محاسبات و موارد حسابرسی گزارش شده است. متأسفانه سازمان خصوصی سازی تا کنون از دستور هزینه مطلع نشده است و این شرکت هنوز با مشکلات زیادی روبرو است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا