ترندهای کسب و کارعلمی و پزشکی

چند ساعت در روز گن بپوشیم

همانطور که میدانید امروزه تناسب اندام و فرم ظاهری بدن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. حتما برای شما این اتفاق افتاده است که قصد رفتن به مهمانی را داشتید ولی ناراحتی و فکر و خیال چربی های اضافی دور شکم و پهلو، ذهن شما را به خود درگیر نماید. البته امروزه  این معضل بسیار زیاد بوده و اکثر افراد با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند و به فکر جراحی های زیبایی اندام مانند پیکر تراشی یا تزریق چربی به باسن و… می افتند.

انواع مدل های گن ساعت شنی

شاید این سوال برای شما عزیزان مطرح شود که گن ساعت شنی در چه سایزی تولید می شود؟ در جواب این سوال باید گفت، این گن علاوه بر اینکه در سایزهای مختلفی تولید می شود، دارای مدل های گوناگونی هم می باشد. مدل های مختلف این گن هر کدام تفاوت های ویژه ای نسبت به یکدیگر دارند. در ادامه به انواع مدل های این گن اشاره خواهیم کرد. گن تاپی با بند قابل تنظیم و گن کمری بدون بند و گن جلیقه ای از گن های ساعت شنی می باشند. در مورد گن تاپی باید گفت، این نوع گن مناسب افرادی است که پشت کمر و در ناحیه زیر بغل خود دارای چربی های اضافی هستند. این گن با وجود بند قابل تنظیمی که دارد، می تواند مقدار کمتری از کمر را بپوشاند. به همین خاطر، این محصول یک انتخاب هوشمندانه برای افرادی است که قصد پوشیدن لباس مجلسی با پشت باز را دارند، محسوب می شود.

در رابطه با گن کمری بدون بند باید گفت، این مدل از گن مناسب افرادی است که قصد دارند، با استفاده از گن، یک تا دو سایز خود را کاهش دهند. با استفاده از این گن می توان فعالیت های زیادی مانند انجام فعالیت های روزانه و یا ورزش های نسبتا سبکی را انجام داد. لازم به ذکر است، این مدل از گن به افرادی که دارای چربی های زیاد در زیر بغل و یا پشت کمر خود هستند، پیشنهاد نمی شود. در مورد گن جلیقه ای می توان گفت، این گن از نظر ویژگی، مانند گن تاپی با بند قابل تنظیم بوده و تفاوت آن با این محصول این است که این مدل قسمت بیشتری از کمر را پوشش می دهد و فاقد تنظیم قد نیز می باشد.

شاید روش بستن گن ساعت شنی برای اولین بار کمی سخت به نظر آید و یا برای پوشیدن آن نیاز به کمک داشته باشید، اما بعد از چند بار استفاده و دیدن مزایای این گن، از پوشیدن آن استقبال خواهید کرد. همانطور که در قسمت بالا گفته شد، گن ساعت شنی انواع مختلفی دارد، که هر کدام بنا به مدل و ویژگی های خاصی که دارند، به صورت  اشکال مختلفی بسته می شوند. اما به طور کلی می توان در این قسمت به چند نکته مهم در رابطه با بستن گن ساعت شنی اشاره نمود. در ابتدا باید بیان کرد، سعی کنید این گن را بر روی یک تاپ و یا لباسی نازک بپوشید. برای بستن راحت تر گن، می توانید بر روی زمین و یا تخت دراز بکشید و به آسانی و بدون کمک کسی، به تنهایی این گن را ببندید.

یکی از نکاتی که در طریقه بستن گن ساعت شنی بسیار مهم است، بستن قزن های ردیف اول در ابتدای استفاده از گن می باشد .سعی نمایید در هنگام بستن قزن ها، همیشه از ردیف اول شروع نمایید. لذا به  مرور زمان با کاهش وزن و سایز خود، می توانید از قزن های ردیف های بعد هم به راحتی استفاده نمایید. حواستان باشد، تا بسته شدن کامل، به قزن ها فشار زیادی وارد نشود. اگر اولین بار است که از گن استفاده می کنید، بهتر است قزن ردیف اول را ببندید، تا احساس تنگی و فشار زیادی نداشته باشید.

How-many-hours-a-day-should-we-wear-jeans

بستن گن ساعت شنی به چه کسانی توصیه نمیشود؟

همانطور که گفته شد، گن ساعت شنی یک انتخاب عالی و جذاب برای افرادی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن سایز کم نمایند. اما  با وجود تاثیرات فوق العاده ای که این گن بر روی سایز و تناسب اندام بالا تنه داشته، استفاده از آن برای بعضی از افراد توصیه نمی شود. حال این سوال مطرح می شود که چه کسانی نمی توانند از گن ساعت شنی استفاده نمایند؟ در پاسخ به این سوال مهم باید گفت، افرادی که دچار مشکلات گوارشی هستند، پوشیدن گن به این افراد توصیه نمی شود. چرا که با بستن گن علاوه بر اینکه پوست و چربی بدن به هم فشرده می شود، بخش های داخلی بدن هم تحت فشار قرار می گیرند و در نتیجه سیستم گوارشی  هم درگیر خواهد شد. لذا اگر مشکل گوارشی و یا رفلاکس معده دارید، استفاده از گن، پیشنهاد خوبی برای شما خوبان به حساب نمی آید.

در ادامه باید گفت، افرادی که دچار مشکلات تنفسی هستند، استفاده از گن تصمیم خوبی برای این افراد به شمار نمی رود. چون استفاده از گن می ‌تواند ظرفیت ریه  را  بین سی تا شصت درصد کاهش دهد. لذا اگر دچار بیماری های تنفسی و ریوی هستید، از پوشیدن گن برای کم کردن سایز، صرفه نظر کنید. همچنین دخترانی که در سنین رشد قرار دارند، بهتر است از گن استفاده نکنند. چون اگر دختران در دوران  نوجوانی قبل از رشد کامل، عضلات بدن آنها به پوشیدن گن عادت نماید، می تواند سلامتی آن ها را به خطر اندازد.

طرز شستن گن ساعت شنی

 همانطور که میدانید اولین فاکتوری که بعد از خرید گن در افزایش طول عمر این محصول بسیار تاثیرگذار است، نوع شستشو این گن می باشد. لذا برای اینکه گن ساعت شنی شما از ماندگاری بالایی برخوردار باشد، در ابتدا باید از طرز شستشو صحیح  آن مطلع شوید. شستشو با آب سرد راهکاری عالی برای افزایش طول عمر گن می باشد. چرا که شستشو با آب گرم باعث شل شدن بافت گن شده و بعد از وا رفتگی این محصول، نمی توان تاثیرات قابل توجهی از آن انتظار داشت. همچنین توصیه شده است که حدالامکان  شستشو گن ساعت شنی با ماشین لباسشویی صورت نگیرد و بهتر است این گن با دست شسته شود. در صورت رعایت این نوع شستشو، گن ساعت شنی شما از میزان ماندگاری بالاتری برخوردار خواهد بود. بدین صورت می توانید بیشترین استفاده را از این گن فوق العاده داشته باشید.

چند ساعت در روز می توان گن ساعت شنی پوشید؟

بسیاری از افراد بر این باورند که اگر به صورت بیست و چهار ساعته شبانه روز و مدام  از گن ساعت شنی استفاده نمایند، می توانند در مدت بسیار کمتری سایز کم کنند و در نتیجه فرم بالا تنه خود را زیبا نمایند. اما باید گفت، این تفکر کاملا اشتباه است. چرا که شما می توانید فقط چند ساعت از روز را از گن استفاده نمایید. پوشیدن گن ساعت شنی در مدت طولانی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

برای اینکه از پوشیدن گن تاثیرات خوبی ببینید و همچنین سلامتی شما هم حفظ شود، بهتر است در طول روز حداکثر بین هشت تا ده ساعت از گن استفاده نمایید. این فکر اشتباه است که اگر زمان بیشتری از ده ساعت، گن بر روی کمر شما باشد، شما لاغرتر می شوید و می توانید سایز بیشتری کم نمایید. با این اوصاف می توان گفت، مدت زمان اصولی استفاده از گن ساعت شنی، بین هشت الی دو ساعت در طول روز می باشد. همچنین این نکته را به خاطر بسپارید که در هنگام غذا خوردن بهتر است گن را در بیاورید، تا فشار از روی معده شما برداشته شود.

بیشتر بخوانید:

آیا بعد از عمل جراحی می توان گن ساعت شنی پوشید؟

معمولا بانوان عزیز بعد از زایمان، به خاطر به هم ریختگی فرم بدن خود و یا بزرگ شدن شکم، دچار افسردگی می شوند و به این فکر می کنند چگونه می توانند به شکل قبلی خود برگردند. به همین علت، پوشیدن گن ساعت شنی بعد از عمل سزارین، بسیار مفید می باشد. استفاده از گن بعد از زایمان، به مادر کمک می کند، تا با استفاده از گن، به فرم قبل بارداری خود برسد. بستن گن بعد از زایمان، باعث می شود تا شکم سریع تر جمع شود و به حالت قبلی خود بازگردد. پس می توان گفت، استفاده از گن ساعت شنی برای خانم های تازه زایمان کرده، یک انتخاب هوشمندانه و تاثیرگذار به شمار می رود.

بسیاری از جراحی های زیبایی مرتبط به فرم بدن هستند که استفاده از گن بعد از جراحی بسیار توصیه می شود. لذا می توان گفت، گن ساعت شنی تمام فاکتورهای لازم را برای پوشیدن بعد از عمل زیبایی دارا می باشد. این گن با ویژگی های استانداردی که دارد، یک گزینه عالی برای استفاده بعد از عمل جراحی زیبایی به حساب می آید.

آیا هنگام خواب می توان گن ساعت شنی استفاده کرد؟

همانطور که در قسمت بالا به این نکته اشاره شد که چه زمان هایی باید از گن ساعت شنی استفاده کرد، ولی به علت مهم بودن این موضوع  در این قسمت هم از زاویه ای دیگر به این مبحث خواهیم پرداخت. شاید برای شما عزیزان این سوال مطرح شود که آیا هنگام خواب می توان از گن ساعت شنی استفاده کرد؟ در جواب این سوال مهم باید گفت، خیر. با توجه به فشاری که گن به چربی ها و قسمت های داخلی بدن وارد می کند، بهتر است در هنگام خواب، از آن استفاده نکنید. به دلیل فشرده شدن چربی ها و تحت فشار بودن  قسمت های داخلی بدن، ممکن است پوشیدن گن در خواب، روند و کیفیت خواب خوب شما را به هم بزند و مانع داشتن خواب کافی و صحیح شما شود. در نتیجه با این اوصاف پیامد خوبی برای شما نخواهد داشت. به همین خاطر توصیه می شود در هنگام خواب، از گن استفاده نشود.

آیا هنگام ورزش می توان از گن ساعت شنی استفاده کرد؟

استفاده از گن ساعت شنی در هنگام ورزش، یک پیشنهاد عالی و بسیار فوق العاده برای افرادی است که علاقمند به کم کردن سایز در مدت زمان کم هستند. چون پوشیدن گن در هنگام پیاده روی و یا ورزش باعث تعریق زیاد و چربی سوزی بالایی میشود. لذا اگر دلتان می خواهد در هنگام ورزش تعرق زیادی داشته باید، به شما پیشنهاد می دهیم از گن ساعت شنی استفاده نمایید. به طور حتم شما عزیزان با بستن این گن پرکاربرد در هنگام ورزش، اندام زیبایی را برای خود رقم خواهید زد. پوشیدن گن در هنگام ورزش و پیاده روی و یا در باشگاه یک ایده عالی برای کم کردن سایز می باشد. جالب است بدانید به محض پوشیدن گن در هنگام ورزش، به راحتی  دو الی سه سایز کم خواهید نمود.

سخن پایانی

سلامتی و تناسب اندام تنها هدیه ای است که شما میتوانید از راه های مختلف برای خود به ارمغان بیاورید. برای داشتن فرم ایده آل بدنتان می توانید از گن ساعت شنی استفاده نمایید. با توضیحاتی که در قسمت های بالا به آن پرداخته شد، شما با پوشیدن گن ساعت شنی می توانید از شر چربی های بالا تنه خود به راحتی خلاص شوید. فقط کافیست از گن ساعت شنی به صورت اصولی و در مدت زمان های مناسب استفاده نمایید. به طور قطع با بستن گن ساعت شنی، در کمترین زمان ممکن، به فرم ایده آل خود خواهید رسید. این گن می تواند شما را در رسیدن به فرم ایده آل بدنتان کمک کند و زیبایی اندامتان را به شما برگرداند. خوش اندامی هدفی است که می توانید با استفاده از این گن فوق العاده به آن برسید. شما با خواندن این مقاله و آشنایی با طریقه بستن گن ساعت شنی، راه لاغری آسان را کشف نموده اید. چون روش بستن گن ساعت شنی، بسیار راحت بوده و فقط کافیست چند بار از آن استفاده نمایید. به طور حتم استفاده از این گن عالی در مدت زمان استاندارد، می تواند در کم کردن سایز شما، تاثیر چشمگیری داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا