بین الملل

پرتاب های مکرر نارنجک و مصدومیت داور/ حضور لیدر معروف شمالی و شماره پیراهن عجیب ترابی

حاشیه دربی 103

پرتاب های مکرر نارنجک و مصدومیت داور  حضور لیدر معروف شمالی و شماره پیراهن عجیب ترابی

در جریان بازی در نیمه دوم باز هم هواداران دو طرف در چند نوبت اقدام به پرتاب نارنجک کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، با توجه به تعداد ترقه ها و نارنجک هایی که در ورزشگاه منفجر شد بین نیمه تعداد ماموران افزایش پیدا کرد. البته باز هم در شروع نیمه دوم ترقه دیگری در ورزشگاه ترکید.

* در ابتدای نیمه دوم نکونام به صحنه ای از بازی که تیمش در حمله بود به تصمیم داور معترض شد و این اعتراض را به  داور چهارم منتقل کرد.

*رفتارها و حرکات نکونام کنار زمین عجیب است و به شکل های مختلفی یا به داور یا به شاگردانش اعتراض می کند.  

* در اتفاقی عجیب مهدی ترابی که شماره پیراهنش 9 است در این بازی شماره شورت ورزشی اش 6 است.

ب

* در دقیقه 73 بازی باز هم از سمت هواداران پرسپولیس یک نارنجک پرتاب شد.

* دقیقه 75 بازی یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد اما داور اعتقادی به این خطا نداشت اما جواد نکونام و نیمکت نشینان به این تصمیم معترض شدند و هواداران استقلال هم علیه داور شعار دادند. 

* وقتی پرسپولیس صاحب ضربه کرنر شد هواداران استقلال به سمت او اشیا پرتاب کردند و مانع از ضربه زدن شدند.حسینی کاپیتان استقلال از هواداران خواست که این کار را متوقف کنند.

* در صحنه ای از بازی هواداران پرسپولیس به کمک داور بطری پرتاب کردند که بیرانوند از هواداران خواست این کار را متوقف کنند. 

*صادق بوقی لیدر معروف انزلی چی هم در ورزشگاه حضور داشت. 

* باز در دقیقه 83 بازی هواداران پرسپولیس به سمت کمک داور اشیا پرتاب کردند و باعث توقف بازی شدند. در این صحنه داور مصدوم شد.

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا