ورزشی

واکنش دستیار سابق قلعه‌نویی به ادعای عجیب الهویی؛ فوتبال شانسی نیست

آفتاب‌‌نیوز :

ناصر ابراهیمی پیشکسوت فوتبال ایران که روزگاری دستیار امیر قلعه نویی در تیم ملی ایران هم بود بود (سال۲۰۰۷) در مورد اینکه چرا تیم ملی فوتبال کشورمان نتوانست به فینال جام ملت‌ها این دوره برسد گفت: بیش از ۴۴ سال است که نتوانسته ایم به فینال برسیم. ۱۹۸۴ من خودم سرمربی تیم ملی بودم و در زمان جنگ تحمیلی بود که تیم ملی چهارم شد. آن زمان مسابقات رده بندی هم برگزار می‌شد.

وی افزود: در دوره‌های مختلف جام ملت‌ها با سرمربیان متفاوت از ایرانی گرفته تا خارجی نتوانسته ایم فینالیست شویم. حتی کارلوس کی روش دو دوره سرمربی تیم ملی در جام ملت‌ها بود که نتوانست ما رابه فینال برساند.

ابراهیمی در مورد اینکه مشکل فنی تیم ملی در این دوره چه بود، عنوان کرد: یک جای قضیه کم آوردیم، اما فوتبال شانسی نیست! اینکه بگوییم بدشانس بودیم را قبول نمی‌کنم، چون بدشانس نیستیم. در فوتبال هر تیمی که بهتر بازی کند پیروز می‌شود.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا