مشخصات فنی لوله پلکسی گلاس

فکر می‌کنیم دیگر بدانید که جنس این ورق های پلکسی از متریال خالص است یا به عبارتی دیگر از پلاستیک هایی که دارای پلی کربنات هستند؛ در واقع در پشت این ورق ها از استفاده شده که مانند آیینه می‌شوند.

(فروشگاه پلکسی گلاس)معمولا کسانی که به مد توجه دارند و در دکوراسیون خانه های خود حساس هستند با این محصول آشنایی دارند و همچنین دکوراتورها و طراحان ساختمان به صورت مکرر از این ورق های پلکسی برای مکان های مورد نیازشان به وفور استفاده می کنند.

و اما رسیدیم به موضوع اصلی یعنی  لوله های پلکسی گلاس، این محصولات نیز از خانواده‌ی ورق های پلکسی هستند و جنس آن‌ها را دارند و تفاوتی در جنس‌ آن ها وجود ندارد.

البته گاهی نیز پیش می‌آيد که مواد افزودنی در جنس آن ها تفاوت داشته باشد که باز هم چیز مهمی نیست.

طبق سفارشی که ما داده بودید و هر ابعاد و اندازه‌ای که می‌خواستید برایتان محصولات‌ تان را آماده می سازیم؛ دیگر چی بهتر از این که ابعاد مورد نظرتان را داشته باشید و از هزینه بیش از حد و اصراف کردن جلوگیری می ‌کنیم.

برای ما مشکلی نیست که برایتان لوله ها را برش بدهیم و آن هم به آن دلیل است که این لوله ها به راحتی برش می‌خورند و در عین حال مقاومت بسیاری در برابر ضربه دارند.

خود این محصولات را به دلیل زیبایی و ظاهر شفافشان دوست دارم و معمولا به همه خرید آن را پیشنهاد می‌کنم این محصول یکی از بهترین محصولات پلاستیکی جنس بوده که در انواع متفاوتی از قبیل شفاف، مات و رنگی در بازار با نام های متفاوت و ابعاد گوناگون به فروش می‌رسد.

اگر بخواهیم درباره‌ی شکل ظاهری آن‌ها صحبت کنیم باید بگوییم که ظاهری زیبا وُ جذاب ‌دارند که همین باعث شده این لوله ها را از لوله های دیگر متمایز سازد.

معمولا لوله های پلکسی گلاس به صورت دایره ای یافت می شوند اما با توجه به نیاز شما، ما می‌توانیم که انواع آن را در صورت های متفاوت برش داده و به شما تحویل دهیم.

کاربردهای لوله پلکسی گلاس

این لوله‌ها کاربرد گسترده‌ای در زندگی ما دارند که در ادامه مقاله به آن می‌پردازیم. یکی از بیشترین مصرف لوله های پلکسی گلاس در بدنه‌ی سازه‌ی ساختمانی داخلی و بیرونی نمایشگاه ها و ساختمان ها است.

به دلیل رنگی بودن این لوله ها، از آن‌ها در فضای داخلی نیز استفاده‌ می کنند.

نکته‌ی جالب این بوده که این لوله ها حتی امروزه در مصارف فنی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. سوال پیش می‌آید که چگونه؟

آن هم جوابی ساده دارد که مدتی است این لوله ها را با نام ستون یا لوله‌های حبابی می‌شناسند.

گرچه که این محصول هم در فضاهای داخلی و   و هم در محیط های دکوراتیو استفاده می کنند اما در اصل می تواند که ابزاری پیشرفته با محیط زیست باشد که ویژگی های بسیاری همراه خود دارد.

اگر به مزیت‌های آن بخواهیم اشاره کنیم باید به مزیت هایی همچون دریافت از محیط های اطراف، اطلعات بیشتر از محیط زیست و مکان ها، توسعه های مهارت فردی برای راه و روش یابی علت کودکان معلولین و ناتوان و… نام برد که هر کدام از آن ها در زندگی امروزه‌ی ما نقش بسیاری دارند و می توانند برای آینده‌ای بهتر ما را به سوی جلوتر ببرند.

حتی باید گفت که به جز کاربرد لوله های پلکسی گلاس در صنعت معماری، در مکان های متفاوتی همچو ساختمان سازی، طراحی داخلی و دکوراتیور و صنعت این محصول کاربرد دارد و این می‌تواند از ویژگی های عالی محسوب می‌شود.

مشخصات فنی لوله پلکسی

با توجه به ضخامت پایین این لوله ها ممکن است که برخی از افراد فکر کنند که ساختار این محصول ها از بدنه‌ی قوی نباشد و در واقع سست باشد؛ اما در واقعیت این‌گونه نیست و این محصولات بدنه‌ی بسیاری قوی و خوبی دارند که در جدول مشخصات فنی آن ها می توان به قوی بودن ومحکمی آن ها اشاره کرد.

لوله پلکسی به صورت شاخه ای نیز حتی به فروش می‌رسد که این نیز حقایق جالبی درباره‌ی این محصول هاست. ضخامت لوله های پلکسی نیز متغیر بوده که البته با توجه به نیاز مشتریان متفاوت است.

این لوله ها با سطح مقطع مربع، سفارشی برای شما عزیزان ساخته می شود و کمتر سایتی چنین کاری را انجام می دهد که هم قیمت مناسب داشته باشد و علاوه بر آن محصولاتش بی عیب وُ نقص باشد. ما به شما قول می‌دهیم که پس از خرید این محصول حتی یک نارضایتی کوچک هم نخواهید داشت و آن هم به دلیل کیفیت مناسب محصولات ما است.

شاید برایتان جالب باشد که ما چگونه انداه‌‌ی لوله ها را بدست می‌آوریم، باید به شما بگوییم که این یک راز کوچک است و آن نیز این بوده که ما قطر خارجی این لوله ها را همراه با قطر داخلی آن اندازه گیری می کنیم، بزرگ ترین عدد، اندازه‌ی قطر بیرونی آن بوده و کوچک ترین آن اندازه‌ی قطر داخلی آن و بدین روش ما به آسانی می توانیم که اندازه‌ی آن ها را متوجه شویم.

میلگرد پلکسی گلاس

حال که ما می خواهیم مطلبی جامعه وُ کامل برایتان نگارش کنیم، اندیشه کردمی که درباره‌ی میلگرد پلکسی نیز برایتان صحبت کنیم. یعنی یک توضیح مختصر درباره‌ی آن نیز بدهیم.

واما میلگرد پلکسی چیست؟ و در کجا کاربرد دارد؟ میلگرد پلکسی در واقع دایره ای تو پر می باشد که کاربردهای بسیار بسیار زیادی دارد. این نوع پلکسی نیز در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز نمی‌دانیم دوباره برایتان توضیح دهیم.

در یک نگاه می توانیم که کاربرد های میلگردهای پلکسی گلاس را برایتان در یک قاب بیان کنیم:

  • روشنایی و تبلیغات برای داخل و بیرون مکان های متفاوت
  • جایگزین لوله های شیشه ای و شکننده
  • استفاده در انواع مبلمان مدرن و تولید محصول های نوین
  • ساخت انواع لوازم های ماشین و نمایشگاه های صنعتی
  • تولید کالای صنعتی متفاوت که می تواند موارد زیادی را در داشته باشد
  • آزمایشگاه های علمی نوین

روش ساخت لوله پلکسی گلاس

به دو روش ما این محصول را تولید می‌کنیم ما گمان کردیم که اگر شما بدانید که این محصولات از چه مواد و چگونه تولید می‌شوند بیشتر ترغیب می‌شوید که این لوله‌ها را خریداری کنید. ما هم به این چنین دلیل هایی تصمیمی بر این گرفتیم که برایتان باز گو کنیم.

روش اول برای ساخت لوله های پلکسی گلاس این گونه است که از طریق محصواکستروژن و روش ریخته گری این لوله ها ساخته شود در روش اول از طریق اکستروژن پلاکلیک خام در بشکه اکسترودر قرار می گیرد و ما با چرخش دادن و حرارت آن ها را  ذوب می کنیم بعد از آن پلیمر ذوب شده را در قالب های به شکل لوله می ریزیم و منتظر می مانیم تا سرد و سخت شوند و به عبارتی دیگر خودشان را بگیرند بدین گونه این محصول ها به راحتی درست می‌شوند. این گونه درست گردن لول ها مقاوم و محکم نیستند اما با هزینه‌ای اندک تولید می شوند.
اما از طریق روش دوم یعنی لوله های ریخته گری نه تنها که این محصولات بهتر تولید می شوند و قوی تر هستند بلکه در هنگام کار هم راحت تر می توان از آن ها استفاده کرد و همچنین در برابر نور خورشید دوام زیادی دارند و رنگ خود را از دست نمی دهند.

فروشگاه پلکسی گلاس با بیش از ۱۰ سال سابقه ی کاری درخشان در حوزه ی خدماتی من جمله : تولید انواع ورق های پلکسی گلاس ، ساخت و ارائه خدماتی چون پله های استخری ، تندیس ها و تابلو های تبلیغاتی ، حک چوب و حک مولتی استایل ، برش های پلکسی گلاس ، ارائه دهنده مواد اولیه ساخت قاب گوشی و استند های نگهدارنده در تمام اشیا و …. پیشتاز کاری می باشد.

  • مشاورین فروشگاه پلکسی گلاس

برای اطلاع از آخرین قیمت های پلکسی گلاس و جدید ترین طرح های موجود در بازار و ثبت سفارش و طراحی های اختصاصی با مشاورین فروشگاه پلکسی گلاس تماس جاصل فرمایید .

جهت استعلام قیمت به آقای پلکسی تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

منبع: eplastics

دکمه بازگشت به بالا