اقتصادی

مشارکت دانش‌بنیان‌ها در ارتقای امنیت فضای مجازی در همکاری مشترک معاونت علمی و پلیس فتا

تفاهم نامه ای بین معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و پلیس FATA درباره استفاده از ظرفیت فعالان محیط زیست دانش بنیان در زمینه امنیت فضای مجازی به امضا رسید.

به گزارش شیمیشی ، برای ارتقا security امنیت فضای مجازی با کمک شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها ، تفاهم نامه ای بین سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و سرتیپ دوم وحید مجید ، رئیس پلیس فتا امضا شد. حوزه امنیت سایبری و فناوری اطلاعات و ارتباطات شکوفا خواهد شد.

فروش محصولات تکنولوژیکی شرکتهای دانش بنیان ، اجرای راهکارهای سرمایه گذاری در زمینه امنیت سایبر ، جذب سرمایه گذاران و منابع مالی در پروژه های فناوری در این زمینه از دیگر محورهای این تفاهم نامه همکاری است.

به گفته معاون علمی رئیس جمهور ، توسعه پروژه های امنیت سایبری با مشارکت شرکت های دانش بنیان و مراکز شتاب دهنده یکی از زمینه های همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پلیس FATA است. ظرفیت صندوق های تحقیق و فناوری ، پارک های علم و فناوری کشور برای اجرای یک پروژه تحقیقاتی مشترک در زمینه فناوری های جدید امنیت سایبری نقشه برداری می شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا