ترندهای کسب و کارعمومی

قالیشویی تمام اتوماتیک در کرج

قالیشویی خوب در کرج با ضمانت نامه کتبی

این روز ها با وجود قالیشویی های زیاد پیدا کردن یک قالیشویی معتبر در استان البرز سخت است. با توجه به اینکه نمیتوان به هر قالی شویی اعتماد کرد کار سخت می شود. حال قالیشویی خوب در کرج یافتن جای بحث دارد. که در این مقاله در خصوص آن صحبت خواهیم کرد.

مزایای قالیشویی خوب

تجهیزات به روز و پیشرفته قالیشویی قادر است کثیفی ها و آلودگی هایی که به راحتی از روی قالی پاک نمیشوند پاک کنند. استفاده از مواد شوینده استاندارد سبب ماندگاری و تمیزی فرش هایمان شود. چنانچه قالی شما به صورت مستمر شسته نشود، با گذشت زمان رنگ آن تغییر کرده و حاشیه های آن حالت اولیه خود را از دست می دهند. بدین علت بایستی در پی بهترین قالیشویی باشید. همانطور که گرد و غبار به درون تار و پود فرش رسوخ می کند می تواند سبب فرسایش و تخریب الیاف قالی شود. از سویی چون به صورت معمول ما در خانه روی قالی رفت و آمد می کنیم قالی خیلی زود فرسوده می شود و صدمه می بیند. بهتر است جهت جلوگیری از صدمه به فرش هر چند وقت یکبار آن را شستشو داد.

قالیشویی تمام اتوماتیک در کرج یک راهکار مناسب برای شستن فرش های شما است. قالیشویی تمام اتوماتیک یک راه حل مدرن و کارآمد برای تمیز کردن و شستشوی قالی ‌ها است.

انواع دستگاه های قالیشویی در کرج

 

جهت شستن قالی در بهترین قالیشویی در کرج دستگاه های متنوعی بکار برده می شود. هر قالیشویی با ملاحظه به مدل شستشو و بودجه خود می تواند تجهیزات متنوعی تهیه نماید. در گذشته معمولا شستشوی فرش به شیوه سنتی انجام می گرفت در این صورت نیازی به دستگاه های قالیشویی نبود. اما به مرور زمان و ساخت دستگاه های متنوع فرش شویی، اکثر کارخانه ها مبادرت به تهیه دستگاه نمودند. دستگاه های دستی از نخستین سیستم های موجود در بازار جهت شستن فرش بود که همچنان در بعضی کارخانه ها از آنها بهره می برند. ولی سیستم های قالیشویی دستی احتیاج به یک اپراتور دارد که با سیستم کار می کند. در قالیشویی ساحل کرج با استفاده از فناوری‌ های پیشرفته و تجهیزات اتوماتیک این امر انجام می‌  شود. شستشوی قالی ‌ها از دیر باز  یکی از رو ش‌ های اصلی نگهداری فرش ها بوده است؛ با وجود تکنولوژی پیشرفته، قالیشویی تمام اتوماتیک به عنوان یک راه حل موثر؛ برای افزایش کیفیت و کارایی در فرآیند شستشوی قالی‌ ها مطرح شده است. مزایا و عملکرد قالیشویی  ها با تکنولوژی مدرن و تمام اتوماتیک بسیار متفاوت است

امروزه سیستم های به روزتر و نوین تری هم ساخته شده اند که در این قالیشویی بکار برده می شوند. از انواع دستگاه قالیشویی که کارایی بسیار بالایی دارند شامل موارد زیر می باشند:

•دستگاه قالیشویی نیمه اتوماتیک

•دستگاه قالی شویی اتوماتیک

•دستگاه آبگیر

•دستگاه خشک کن فرش

•از دیگر انواع دستگاه قالیشویی در کرج می توان به دستگاه گردگیری اشاره کرد و…

دکمه بازگشت به بالا