اقتصادی

عکس| نام این شاسی بلند جدید ژاپنی ایرانی است

آفتاب‌‌نیوز :

نسل سوم نیسان قشقایی در سال ۲۰۲۱ معرفی شد و اکنون پس از سه سال، آماده به روز رسانی و فیس لیفت است. نام این کراس اوور از یک قوم ایرانی برگرفته شده است.

نمای جلویی با جلوپنجره بزرگتر که توسط مجموعه جدیدی از چراغ‌های LED احاطه شده، تغییر کرده است.

سپر جلو با ورودی‌های مثلثی بزرگتر اصلاح شده که جلوه سه بعدی قوی‌تری را ایجاد می‌کنند.

اصلاحات دیگر شامل رینگ‌های جدید و روکش بدنه جدید اطراف چرخ‌ها است. تصویر نمای پشتی هنوز فاش نشده است.

در حالی که عکس‌های فضای داخلی خودرو بسیار تاریک هستند، اما هنوز هم می‌توانیم کابین دیجیتالی و فرمان را ببینیم.

مدل نهایی قشقایی دارای یک نمایشگر کیلومترشمار ۱۲.۳ اینچی، صفحه نمایش ۹ اینچی اطلاعات-سرگرمی و یک صفحه نمایش ۱۰.۸ اینچی هدآپ خواهد بود.

با این حال، به نظر می‌رسد که روکش داشبورد جدید باشد. می‌توان تصور کرد که تجهیزات از نظر امکانات رفاهی و ایمنی بیشتر خواهند شد.

انتظار تغییرات قابل توجهی در قوای محرکه خودرو وجود ندارد، چرا که نیسان قشقایی در حال حاضر مجموعه‌ای از پیشرانه‌های هیبریدی ملایم و هیبریدی کامل را ارائه می‌دهد.

موتور پایه ۱.۳ لیتری توربوشارژ و هیبریدی ملایم، ۱۳۸ اسب بخار قدرت تولید می‌کند، در حالی که نسخه پرچمدار e-Power دارای پیشرانه ۱.۵ لیتری برای تولید ۱۸۷ اسب بخار قدرت همراه با موتور الکتریکی است.

نیسان تایید کرده که نسخه تمام الکتریکی قشقایی پس از سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد، اگرچه این نسخه بر اساس پلتفرم متفاوت و اختصاصی برقی ساخته خواهد شد.

عکس| نام این شاسی بلند جدید ژاپنی ایرانی است

 

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا