عمومی

دفاع مقدس را برای مردم تبیین کنیم/ اغفال جوانان در اغتشاشات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار سرتیپ بسیسی بهمن کارگر شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای روستای کلاگرم شهرستان قایمشهر با اشاره به نقش مردم این روستا در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: بهترین روستا با اهدای 20 شهید و فرمانده سه گردان اظهار داشت: مازندران حدود 10 هزار و 400 شهید در دفاع مقدس از دست داد و 170 رزمنده از این استان اعزام شدند.

وی به سخنان رهبر معزز انقلاب اسلامی در اجتماع جهادگران و شهدا توجه کرد و گفت: اصل انقلاب اسلامی، وجود امام خمینی (ره) و جوانان باعث پیروزی در این کشور شده است. . حفاظت مقدس

سردار کارگر در ادامه سخنان خود گفت: رژیم بیس عراق به نام جامعه جهانی به ایران حمله کرد و همه محاسبات آنها در مورد جمهوری اسلامی درست بود زیرا ارتش با مشکلاتی روبرو بود، رئیس جمهور در آن زمان برخلاف میل رهبر معظم انقلاب عمل کردند. انقلاب اسلامی بود و اختلافات منطقه ای در ایران پیش آمد و منافقین نیز فعال شدند و همچنین سپاه پاسداران تازه متولد شد و در آستانه راه اندازی بسیج بود و دشمن با این نگاه به ایران حمله کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه در فیلم ها و کتاب هایمان ارتش رژیم بعث را ضعیف نشان می دهیم و قوی ترین ارتش خاورمیانه ارتش عراق است، گفت: این ارتش. آماده بود و با سیزده لشکر پیاده و مکانیزه به ما حمله کرد.

وی همچنین گفت: تمام محاسبات دشمن روی کاغذ درست بود و سه مولفه انقلاب، امام و جوانان مورد توجه قرار نگرفت و ایمان امام به مردم یک طرفه بود و امروز هم رهبر معظم انقلاب. انقلاب اسلامی فقط یک ایمان به مردم دارد.

سردار کارگر با بیان اینکه امروز هر چه داریم از مردم است و موفقیت انقلاب و موفقیت های نظام به برکت مردم به دست آمده است، اظهار داشت: بزرگترین کار مردم بود. امام مردم را به حرکت درآورد و همه مردم، طبقات، طوایف، طوایف و احزاب سیاسی آمدند و رمز وحدت کشور حفظ مقدسات است.

صدور حفاظت مقدس به احزاب سیاسی خیانت است

رئیس بنیاد حمایت از کار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: به رسمیت شناختن دفاع مقدس خیانت بزرگی به احزاب است زیرا همه در دفاع مقدس و این حرکت مردمی شرکت کردند. صورت گرفت. توسط امام».

وی با اشاره به اینکه در دفاع مقدس سیم های بریده می زدیم و نتوانستیم حصار بکشیم، تصریح کرد: مردم مقاومت کردند و با مقاومت پیروز شدند و امروز جمهوری اسلامی صادرکننده موشک است و از نظر وجود دارد. همچنین یک کلمه در ارتش. جنبه

سردار کارگر با بیان اینکه جمهوری اسلامی در عرصه علوم عمرانی به موفقیت هایی دست یافته است، گفت: در حوزه نانو، سلول های بنیادی و خدمات پزشکی موفقیت هایی وجود دارد و جمهوری اسلامی امروز قطب پزشکی منطقه است.

رئیس بنیاد حمایت از تولیدات و توزیع ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه جمهوری اسلامی یکی از اولین کشورهای تولیدکننده واکسن کرونا است، گفت: اینها همه برکت خون است. از شهدا و تلاش های دوران دفاع مقدس و اگر امروز مقاومت کنیم در آینده پیروز خواهیم شد.

وی به ما آموخت که دفاع مقدس «ما می توانیم» را به ما آموخت و گفت: امروز جمهوری اسلامی قدرتمند است و به برکت دفاع مقدس ایران برای ایرانیان تصمیم می گیرد و پایداری انقلاب اسلامی در دفاع مقدس حاصل شد. . ارتش ما قوی و اسلامی بود و با این قدرت لشکر دیگری مانند کور در حراست حرم ساخته شد.

این مقام ایرانی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پهپادهای دشمن را ساقط می کند و دنیا جرات این کار را ندارد، گفت: دشمنان به دنبال توافق با جمهوری اسلامی ایران هستند و ما نیز به دنبال عزت هستیم.

سردار کارگر با بیان اینکه جامعه سحاب زمان در دفاع مقدس ظهور کرد و فرهنگ دفاع مقدس را در سوریه و عراق نجات داد، گفت: حاج قاسم ارتش بزرگ اسلام مظلوم را با پاکروان دفاع مقدس و جوانان ساخت. این قدرت انقلاب و دفاع اسلامی است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه دشمنان از مراسم اربعین حسینی خشمگین و از حضور 21 میلیون زائر هراس داشتند و تعداد محدودی از آنان در حال پیوستن به اغتشاشات هستند، گفت: .

سردار کارگر از انعقاد قرارداد اقتصادی شانگهای به برکت شهدا و ایثارگران خبر داد و ادامه داد: 36 کشور دنیا مستقیما به عراق کمک کردند و آمریکایی ها به عراق مواد شیمیایی دادند و ما پیروز شدیم چون خدا با ما بود.

فرهنگ پاسداری از مقدسات جوانان را متحول می کند

وی با بیان اینکه اگر شهدا نبودند امنیت امروز را نداشتیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب امنیت، آزادی و معجزه امروز از دفاع مقدس سرچشمه می گیرد و گفت: باید انتقال دهیم. فرهنگ پاسداری از مقدسات و مقاومت به جوانان است و به فرموده مقام معظم رهبری باید انقلاب را اعلام کنیم تا مثل ما فکر کنند.

رئیس بنیاد حراست و رسانه ارزش‌های دفاع مقدس گفت: هدف دشمن ایجاد تفرقه، از بین بردن وحدت، کاشت بذر کینه و خونریزی در کشور است و ما باید به آن بپیوندیم. دستان ما در حد توان و بخصوص نسل دفاع مقدس با سیاح صدر و رهبری عشق جوانان انجام می دهد.

وی با بیان اینکه 99 درصد جوانان در درگیری های اخیر مورد غفلت قرار گرفته اند و باید به آنها اهمیت دهیم و شهدا واسطه خیر هستند، گفت: باید به آموزش اهمیت دهیم و دفاع مقدس در درس دانش آموزان قرار گیرد.

سردار کارگر با اشاره به اعزام هفت میلیون جوان پیش از کرونا به راهیان نور گفت: جوانان تشنه حقیقت هستند و باید از زبان جوانان و هنر حقایق دفاع مقدس را به آنها برسانیم.

وی با اشاره به اینکه امروز جوانان وارد فضای مجازی شده اند و سبک زندگی آنها تغییر کرده است، به مبارزه مشترک با دشمنان اشاره کرد و گفت: همه ما مسئولیم و وظیفه ماست و باید پاسخگوی شهدا باشیم و باشیم. در جهاد برای توضیح” حفاظت مقدس برای بیایید مردم را توضیح دهیم.

سردار کارگر با بیان اینکه پیامبر اسلام را با اخلاق و محبت به بشریت تقدیم کرد، ادامه داد: ما وظیفه داریم و باید از خانواده، محله، منطقه و روستا شروع کنیم و نفوذ داشته باشیم و خاطرات مقدس را بازگو کنیم. حفاظت بهترین کار است.

دکمه بازگشت به بالا