حوادث

دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای در تجریش

رئیس یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه ای که در قبال وعده های واهی اقدام به گرفتن زیورآلات مردم می کرد خبر داد.

به گزارش خبر شیمیشیسرهنگ صدیق زرونی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی افزایش کلاهبرداری در محله تتریش تهران، تیمی از ماموران مرکز 101 پلیس آگاهی تتریش برای مدیریت این موضوع تعیین و تحقیقات مقدماتی آغاز شد.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و تحقیقات به کلاهبرداری متهم پی بردند، گفت: این فرد به بهانه سرمایه گذاری از شهروندان طلا گرفته و قول سود کلان به آنها می دهد اما خبری از این سودهای کلان نشد. ..

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: متهم در یک عملیات هماهنگ پلیسی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد. همچنین در بازرسی از مخفیگاه این فرد 6 قطعه سکه امامی و 3 سکه ایرانی به ارزش 2 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

زرونی به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده اشاره کرد و گفت: این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرایم به همراه تشکیل پرونده روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی برای کشف جرایم احتمالی متهم ادامه دارد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا