حوادث

خاموشی چراغ ۶۰۰ خودروی هنجارشکن در سمنان

شیمیشی/ سمنان افسر پلیس راه استان سمنان گفت: چراغ بیش از 600 خودروی هنجار شکن خاموش شد.

سرهنگ موسی ساگری روز جمعه 17 دی ماه اعلام کرد: ماموران پلیس راه استان در راستای برخورد با خودروهای هنجار شکن به ویژه خودروهای دارای چراغ های مزاحم و مزاحم، با دستور فرمانده انتظامی استان، بیشتر متوقف شدند. بیش از 600 خودرو با این تخلفات. در حین اجرای قانون طبق قانون خودروی آنها توقیف شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان ادامه داد: چراغ ها و چراغ های زنون بدون فیلتر محافظ و لنزهای دقیق و قرار دادن آنها بر روی خودرو نور بسیار قوی و آزاردهنده ای از خود ساطع می کنند که این نوع نور باعث نابینایی و آسیب به چشم رانندگان می شود. در شهر. پیشرفت

این کارشناس ارشد تصادفات رانندگی افزود: این نوع چراغ ها در شب باعث تصادف می شوند.

سرهنگ موسی ساگری نیز گفت: ماموران پلیس راه استان سمنان در صورت کشف خودروهای دارای لامپ زنون، هنگام اجرای قانون در هیئت جرایم، مدارک رانندگان را دریافت و آنها را مجبور به تعویض لامپ های غیرمجاز می کنند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تنها در تهران، سمنان و مشهد با بیش از 600 راننده خودروهای دارای چراغ خون غیرمجاز برخورد شده است.

رئیس پلیس راه استان تاکید کرد: در صورت مشاهده یا تکرار چنین مواقعی برخورد رانندگان متخلف بیشتر می شود.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا