ورزشی

حمله اسطوره به بازیکنان؛ شما لیاقت این پیراهن را ندارید!

بسیاری از بازیکنان منچستریونایتد لیاقت پوشیدن پیراهن این تیم را ندارند.” این جمله پیتر اشمایکل اسطوره شیاطین سرخ پس از شکست مفتضحانه این تیم مقابل وستهام در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس است.

شاگردان اریک تنهاگ که در حال حاضر در رده هشتم لیگ برتر انگلیس قرار دارند پس از 20 سال از رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بازماندند.

این تیم با شکست مقابل وستهام سیزدهمین شکست فصل خود را متحمل شد تا پس از 93 سال بدترین رکورد تاریخ منچستریونایتد قبل از پایان یک سال به ثبت برسد.

عملکرد ضعیف شاگردان تن هوگ در این فصل باعث شد تا بسیاری از کارشناسان جزیره و اسطوره های منچستریونایتد از بازیکنان انتقاد کنند. روی کین در اظهارنظری جنجالی مدعی شد برونو فرناندز لیاقت کاپیتانی این تیم را ندارد!

منچستریونایتد در گلزنی مشکل جدی دارد. زیرا آخرین گل آنها در مسابقات این فصل 381 دقیقه پیش (بیش از 4 بازی) بود. در بین 20 تیم جزیره، گل های بیشتری نسبت به 3 تیم انتهای جدولی به ثمر رسانده اند.

257 251

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا