ترندهای کسب و کار

تشخیص لوازم آرایش تقلبی با 7 نکته

تشخیص لوازم آرایش تقلبی با 7 نکته

شکی نیست که برندهای لوازم آرایشی سطح بالا اغلب تقلبی هستند. اما خرید لوازم آرایش تقلبی از برندهای معروف می تواند شما را گمراه کند و در نهایت سلامت شما را به خطر بیندازد.

در این مقاله برای جلوگیری از این کلاهبرداری ها نکاتی را بیان کرده ایم که به شما در خرید لوازم آرایش اصل کمک می کند. همچنین توصیه میکنیم برای آرایش به بهترین آرایشگاه سعادت آباد مراجعه کنید.

1- لوازم آرایشی و بهداشتی را فقط از فروشگاه های معتبر خریداری کنید

این نکته ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما بسیار مهم است. شاید باورش سخت باشد، اما فروشگاه های بزرگ بدون اینکه بدانند لوازم آرایشی تقلبی می فروشند.

. برای جلوگیری از خرید ناخوشایند به سایت سازنده لوازم آرایشی و بهداشتی مراجعه کنید و لیست نمایندگان برند مورد نظر را بررسی کنید تا بتوانید محصول اصلی را خریداری کنید.

همه ما می دانیم که محصولات زیبایی گران هستند، اما قیمت بالا همیشه کیفیت بالا را تضمین نمی کند.

تخفیف بسیار بالا می تواند نشانه لوازم آرایشی تقلبی باشد، اما نه همیشه

2- به بسته بندی لوازم آرایشی توجه کنید

برخی از لوازم آرایشی تقلبی آنقدر ضعیف ساخته شده اند که هیچ کس آنها را با چیز واقعی اشتباه نمی گیرد. اما تعداد زیادی از لوازم آرایشی تقلبی به قدری پیچیده تولید می شوند که تشخیص تقلید آنها بسیار دشوار است. یکی از راه‌های اطمینان از اینکه واقعاً محصول اصلی را دریافت می‌کنید این است که از وب‌سایت سازنده بازدید کنید تا ببینید آیا محصول مورد نظر دقیقاً مطابق تصویر آنلاین است یا خیر.

حتی کوچکترین ناهماهنگی در فونت، رنگ یا اندازه بسته بندی یا حتی وزن محصول، نشانه تقلبی بودن آن است. البته بررسی وزن کالا در فروشگاه ایده خوبی نیست، اما فقط با در دست گرفتن لوازم آرایشی تقلبی می توانید آنها را تشخیص دهید. اگر نوشته روی محصول سبکتر از اصل است، می توانید مطمئن باشید که لوازم آرایشی تقلبی روی دستان خود دارید.

3- کد ارسال، شماره سریال و اطلاعات ساخت محصول را بررسی کنید

اگر محصول تقلبی باشد، ممکن است 2 یا 3 رقم اول بارکد با کشور مبدا که روی بسته بندی یا روی خود محصول مشخص شده است مطابقت نداشته باشد.

لوازم آرایشی تقلبی اغلب شماره سریال ندارند. قبل از خرید هر چیزی، مطمئن شوید که شماره سریال روی محصول با شماره روی جعبه مطابقت دارد.

همچنین محصولات معتبر همیشه مواد تشکیل دهنده محصول را روی آن درج می کنند. برندهای محصولات زیبایی با کیفیت بالا اطلاعات بیشتری را به زبان های بیشتری در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. اگر بسته بندی حاوی اطلاعات بسیار کمی در مورد محصول باشد، معتبر نیست.

4- رنگ و تصاویر جواهرات را بررسی کنید

چشم های تقلبی، سایه چشم، رژگونه، رژ لب و پودر اغلب با رنگ ها و رنگدانه هایی تولید می شوند که در محصولات واقعی استفاده نمی شوند. برای جلوگیری از خرید تقلبی، از وب سایت سازنده بازدید کنید تا از اصل بودن هر یک از محصولات آرایشی مطمئن شوید.

5- توجه به بو و غلظت مواد آرایشی

لوازم آرایشی واقعی نباید حاوی مواد عجیب و غریب یا درخشندگی نامناسب باشد، به خصوص اگر محصول مات یا تیره باشد. لوازم آرایشی کرم نباید جدا یا حاوی ناخالصی باشد. رژ لب های تقلبی معمولا جذاب و کم رنگ هستند.

ریمل برند اصلی همیشه رایحه ملایمی دارد. اگر محصول دارای بوی بد یا عطر قوی است، پس لوازم آرایشی تقلبی است. همچنین ممکن است برس های مژه مصنوعی و ریمل ابرو با نمونه های اصلی و معتبر متفاوت باشد.

6- به برس و اسفنج نگاه کنید

حتی اگر بسته بندی لوازم آرایشی تقلبی بسیار شبیه به چیز واقعی باشد، احتمالاً با بررسی برس و اسفنج می توانید به تقلبی بودن آن پی ببرید. آنها ممکن است در اندازه، شکل یا رنگ با مارک اصلی متفاوت باشند و کیفیت کلی ممکن است رضایت بخش نباشد.

7- قبل از خرید محصولات آرایشی آنها را امتحان کنید

از امتحان کردن آرایش در فروشگاه نترسید. به یاد داشته باشید: ابروها و مژه های بلند نباید در طول روز افتاده یا بیفتند. رژ لب اول باید همیشه نرم و صاف باشد و ریمل معروف شکست نخواهد خورد.

دکمه بازگشت به بالا