حوادث

تردد روان در چالوس و هراز/ بارش برف و باران در برخی محورهای آذربایجان غربی

رئیس مرکز ارتباطات و کنترل ترافیک پلیس راهور فارک وضعیت جوی و ترافیکی محورهای ترافیکی کشور بامداد جمعه را اعلام کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با شیمیشی. وی درباره وضعیت تردد در جاده های کشور گفت: بر اساس گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور، تردد در تمام جاده های کشور از محدوده چالوس، هراز و فیروزکو عادی است. . ، جاده تهران – شمال و جاده قزوین – رشت – روان.

وی با اشاره به عدم وجود اختلالات جوی در اراضی شمالی گفت: تنها در برخی از اراضی استان آذربایجان غربی بارش برف و باران گزارش شده است.

شیرانی به انسدادهای اخیر اشاره کرد و گفت: اراضی پونل-خلخال (جریان بدون توقف رگه ها) و اراضی سروآباد-پاوه، سی شیر-پادنا و گئنج نامه- تویسرک از جمله اراضی هستند که به صورت فصلی تعطیل هستند.

در نهایت رئیس مرکز ارتباطات و کنترل ترافیک پلیس راه فرک با اعلام شماره تلفن های 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این دو شماره تماس گرفته و از وضعیت جوی و ترافیکی خودرو مطلع شوند. جاده های کشور راحت ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنید.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا