ترندهای کسب و کارعمومی

استفاده از جک های پارکینگی سیماران فراز چه مزایایی دارد؟

این روزها استفاده از جک های پارکینگی با توجه به کاربرد راحت آن در مقایسه با گذشته بسیار بیشتر شده است. جک پارکینگی سیماران فراز یکی از این جک های کنترل از راه دور می باشد که جز پر کاربرد ترین و پر طرفدارترین جک درب پارکینگ موجود در بازار به شمار می رود.

نصب این نوع از جک ها بر روی انواع مختلف درب ها باعث می شود که این درب ها بتوانند به صورت کاملا خودکار باز و بسته شوند و همین سهولت در تردد باعث محبوبیت آنها شده است. به گونه ای که این روزها می توان در اکثر پارکینگ ها و ورودی های مختلف این نوع از جک ها را مشاهده نمود. تمامی جک های سیماران توسط فروشگاه پی جی در ارائه به فروش می رسد.

کاربرد جک های پارکینگی سیماران

جک سیماران فراز را می توان بر روی انواع مختلف درب ها نصب کرده و آن ها را به درب های اتوماتیک تبدیل نمود، اما به طور عمده جک های سیماران فراز در درب های سنگینی که وزن بالایی هم دارند به کار می روند. در واقع می توان گفت که جک های سیماران انتخابی بسیار مناسب و به جا برای استفاده در درب های سنگین و بادگیر می باشند.

همان طور که گفتیم، این نوع جک پارکینگی یکی از پر فروش ترین جک های موجود در بازار می باشد. علت این محبوبیت بالا و طرفداران فراوان این جک پارکینگی در کارکرد بسیار راحت و مناسب آن می باشد که توانسته است در شرایط مختلف محیطی و موقعیت های گوناگون بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذارد.

جک پارکینگ سیماران ال

مشخصات جک های پارکینگی سیماران

جک های سیماران یکی از قوی ترین و پر کاربردترین انواع جک های موجود در بازار به شمار می روند. یکی از عواملی که به قدرت هر چه بیش تر این نوع از جک های پارکینگی بسیار کمک کرده است، موتور به کار رفته در آن ها می باشد. موتور نصب شده در جک های سیماران یک موتور بسیار قوی و مقاوم است که سهم قابل توجهی در قدرت بخشیدن هر چه بیش تر به این جک ها داشته است.

در این نوع از جک پارکینگ از لوله هایی استفاده شده است که قطر بالایی دارند و این ضخامت بالا در لوله های به کار رفته در جک های پارکینگی آن ها را به جک هایی محکم و مقاوم تبدیل کرده است. از میان کلیه قطعات به کار رفته در ساخت جک های کامفورت یکی از اصلی ترین و مهم ترین آن ها، ماردون ضخیم استفاده شده در ساخت جک های کامفورت می باشد که نقش قابل ملاحظه ای را در کارکرد و استحکام جک ها بر عهده دارند.

جک سیماران 4L

تعمیر جک پارکینگی سیماران

همانند تمامی تجهیزات و لوازم برقی موجود در بازار، جک های پارکینگی هم ممکن است در مواقعی با ایراداتی رو به رو شده و کارکرد آن ها دستخوش تغییراتی شود. چنان چه هر گونه اختلالی در عملکرد جک های پارکینگی سیماران نصب شده بر روی درب های خود مشاهده کردید، لازم است تا پس از شناسایی مشکل نسبت به برطرف کردن ان اقدام نمایید تا از بروز خرابی های بیش تر و اختلالات گسترده تر پیشگیری نمایید.

البته توصیه می شود که در این امر از یک فرد ماهر و متخصص که تجربه تعمیر جک پارکینگ را داشته باشد کمک بگیرید تا بتوانید مشکل موجود را راحت تر شناسایی کرده و سپس آن را به کلی برطرف نمایید.در این موارد میتوانید رو متخصصین وتعمیرکارن جک پارکینگی  مجموعه پی جی در حساب ویژه ای باز کنید.

جهت اطلاع از قیمت جک های پارکینگی سیماران و همچنین سایر جک های پارکینگی سیماران میتوانید با متخصصین مجموعه پی جی در در تماس باشید تا شما را در انتخاب و خرید بهترین جک پارکینگی بازار راهنمایی نمایند.

دکمه بازگشت به بالا