ترندهای کسب و کارعمومی

تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514؛ کدام کالا کیفیت بهتری دارد؟

آیا شما هم تا به امروز از خود پرسیده اید که به صورت دقیق مهم ترین تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 چیست؟ با اینکه هر دو این محصولات توسط شرکت فیلیپس تولید شده اند، هر کدام یک سری ویژگی های خاص دارند. برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما همواره باید به دنبال خرید و استفاده از بهترین مدل های اتو بخارگر فیلیپس باشید. به خاطر داشته باشید که مدل ها و ساختار های مختلف اتو بخار فیلیپس طول عمر زیادی دارند. آشنایی با تفاوت GC482 و GC514 قبل از خرید این دو مدل به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی داشته باشید. امروز ما قصد داریم تا در مورد تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

بررسی تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514

تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 از نظر مشخصات فنی

بیایید تا تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 را از نظر بررسی مشخصات فنی شروع کنیم. اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482، یکی از با کیفیت ترین اتو های تولید شده توسط این برند به حساب می آید که ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده است. به صورت کلی، این مدل از انواع اتو بخار به گونه ای طراحی شده است تا یک آویز مخصوص لباس را در خود جای داده باشد. مخزن آب نصب شده بر روی اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 ظرفیتی برابر با 1.4 لیتر دارد.

جدا از این مسئله، این محصول برای داغ شدن حداقل به 2 دقیقه زمان نیاز خواهد داشت. به خاطر داشت باشید که این وسیله از پلاستیک ساخته شده و قطع کن خودکار را نیز در خود جای نداده است. این محصول فوق العاده توسط کشور چین تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. جالب است بدانید که توان مصرفی اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 برابر با 1600 وات می باشد.

اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC514 هم یکی از محصولات با کیفیت و قوی تولید شده توسط شرکت فیلیپس به حساب می آید. توان مصرفی این وسیله برابر با 1500 وات بوده و محدوده توانی آن هم میان 1200 تا 1600 قرار می گیرد. به صورت کلی، مخزن آب این دستگاه ظرفیتی برابر با 1.6 لیتر را در خود جای داده است. شما می توانید این دستگاه را بر روی 3 حالت خروجی بخار تنظیم نمایید. این محصول منبع برق و کابل یکپارچه ای داشته و همین مسئله هم به بالا رفتن قدرت آن کمک می کند. این محصول به راحتی برای تمیز کردن کلسیم مورد استفاده قرار گرفته و همراه با گارانتی طولانی مدت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همه این موارد باعث شده اند تا استفاده از اتو ایستاده فیلیپس مدل GC514 در موقعیت های مختلف به مسئله ای مهم تبدیل شود.

مهم ترین تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514

تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 از نظر ظاهر

حال که با تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 از نظر مشخصات فنی آشنا شدیم، بیایید تا به سراغ تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 از نظر ویژگی های ظاهری برویم. به صورت کلی، این دو محصول از نظر ظاهری شباهت های زیادی با یکدیگر دارند. تنها تفاوت آنها در رنگشان می باشد. هر دو این محصولات قابلیت تنظیم ارتفاع داشته و به گونه ای طراحی شده اند تا شما بتوانید لباس خود را به صورت مستقیم بر روی آنها قرار دهید. به خاطر داشته باشید که اتو بخارگر مدل GC514 فیلیپس عملکرد های منطقی و مکانیکی بیشتری را در خود جای داده است.

به خاطر داشته باشید که پیچیدگی ظاهری و مکانیکی GC514 کمی بالا تر از دیگر مدل های موجود در بازار می باشد. چرا که این دستگاه قابلیت های بیشتری داشته و از یک مخزن بزرگتر هم استفاده می کند. همین موارد هم باعث شده اند تا بازار این دو اتو تحت تاثیر قرار گیرد. به صورتی که شما می توانید بر اساس بودجه خود، هر مدلی که دوست داشتید را تهیه کنید.

تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514

کلام آخر

در این مقاله ما سعی کردیم تا چند مورد از مهم ترین و اصلی ترین انواع تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 را برای شما شرح دهیم. این دو مدل از انواع اتو بخار ویژگی های مثبت زیادی دارند. همچنین، شما می توانید آنها را در موقعیت های مختلفی بررسی کنید. تفاوت اتو بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC482 و GC514 فقط مربوط به سخت افزار این دو دستگاه نبوده و می تواند شامل قسمت های ظاهری آنها نیز شود. ولی، مشخصات ظاهری این دو وسیله نسبتا شبیه به یکدیگر می باشد. تنها تفاوت آنها از نظر ظاهری در رنگشان است. شما می توانید بسته به نیاز ها و بودجه تان، یکی از این دو وسیله قوی و با کیفیت را تهیه نمایید. dominokala.com

دکمه بازگشت به بالا