ترندهای کسب و کارفرهنگ و هنر

فرش قرمز هتلی تشریفاتی 700 شانه و 500 شانه از سجاده کارپت

فرش قرمز هتلی تشریفاتی 700 شانه و 500 شانه از سجاده کارپت: فرش قرمز هتلی یکی از انواع فرش تشریفات است. فرش تشریفاتی همان طور که از نامش پیداست برای مراسم تشریفات و مجالس مجلل جهت خوش آمدگویی و احترام به میزبان استفاده می شود. اگر شما مراسم استقبال از سران مملکت های مختلف را در تلویزیون دیده باشید یا اجلاس سران را ملاحظه کرده باشید، حتما دیده اید که در بدو ورود فرش قرمز برای میهمانان پهن می کنند تا از آنها به بهترین شکل استقبال کنند.

کاربرد خرید فرش قرمز هتلی و فرش تشریفات

فرش قرمز نقش مهمی در حفظ یکپارچگی فضا دارد. زیبایی ظاهری و نظم در فضا با این فرش دو چندان خواهد شد. اما کاربردهای فرش تشریفات چیست؟

فرش تشریفات که عموما به نام فرش قرمز شناخته می شود، در هتل ها، فرودگاه ها، ورودی تالارهای تشریفات، استقبال و میزبانی از مقامات سایر کشورها در ورودی مجتمع های تجاری یا اداری و جشن ها استفاده می شود.

این فرش فقط در رنگ قرمز امکان تولید ندارد، بلکه در طرح ها و با رنگ های مختلف بافته می شود. برای مساجد و اماکن مذهبی عموما از فرش سجاده ای محرابی استفاده می شود و رنگ های سبز، آبی، لاکی کاربرد دارند اما برای هتل ها بیشتر از فرش قرمز استفاده می شود. در کل فرش قرمز برای فرش هتل، فرش رستوران، فرش اجلاس و فرش راهرو کاربرد دارد.

برای راه پله و کناره از چه فرشی استفاده کنیم؟

اگر رنگ فرش های منزل شما طیفی از قرمز یا لاکی است و نوع معماری منزلتان دوبلکس بوده یا دو طبقه است، می توانید برای راه پله ها از فرش قرمز استفاده کنید یا اگر کناره فرش ها خالی است، از فرش تشریفات قرمز ساده و بدون طرح تهیه کنید تا هارمونی و هماهنگی در فضا ایجاد شود.

تولید فرش تشریفات در ابعاد دلخواه

علاوه بر رنگ قرمز، می توانید فرش راه پله و کناره را در هر طرح و رنگی و با هر اندازه ای سفارش دهید.

مزایای این سبک از فرش ماشینی:

– قابلیت تولید در طرح و رنگ دلخواه

– تولید در ابعاد سفارشی

– پاسخ گویی به نیاز و انواع سلیقه ها

– در صورتی کثیفی به راحتی حمل می شود

– قابلیت شست و شوی آسان

– تمیز ماندن پله ها

– سفت بودن و حرکت کمتر

– جاروزدن و تمیزی آسان

– بدون پرز بودن

– قابلیت تولید با انواع شانه – تراکم و جنس نخ

فرش قرمز هتلی 500 شانه بهتر است یا فرش قرمز 700 شانه؟

 اینکه شما برای چه فضایی فرش قرمز تشریفاتی بخواهید و میزان بودجه شما چقدر باشد، در انتخاب شما موثر خواهد بود. فرش 500 شانه با نخ اکرولیک برای راهروی هتل ها مناسب تر است چرا که نرم بوده و ارتفاع نخ خاب بالایی دارد، بنابراین از میزان ایجاد صدا و آلودگی صوتی کم می کند.

فرش تشریفات 700 شانه نسبت به 500 شانه نازک تر و ریزبافت تر است و برای منزل بیشتر مناسب می باشد. البته ذکر این نکته نیز لازم است که قیمت فرش تشریفات 500 شانه نسبت به 700 شانه کمتر است.

خرید فرش تشریفات برای مسجد

معمولا مساجد از فرش سجاده ای محرابی و فرش نمازخانه ای استفاده می کنند. چون جهت قبله مشخص بوده و جای هر نمازگزاران نیز در آن معلوم است.

مساجد اهل سنت به این دلیل که از مهر استفاده نمی کنند و مشخص بودن جای مهر برایشان اولویت ندارد، از فرش تشریفات برای مساجدشان استفاده می کنند.

فرش تشریفات برای حسینیه ها نیز مناسب است چون بیشتر مراسم مذهبی و عزاداری و همچنین جشن ها در حسینیه برگزار می شوند و مشخص بودن جهت قبله اهمیتی ندارد.

خرید فرش قرمز هتلی تشریفاتی از سجاده کارپت کاشان

در سراسر کشور فروشگاه های زیادی وجود دارند که می توانید فرش متری و رولی از آنان خریداری کنید، اما تهیه فرش قرمز در ابعاد دلخواه و به خصوص در متراژ بالا از این فروشگاه ها و به طور کلی واسطه ها به صرفه نیست. بهتر است برای خرید فرش قرمز تشریفاتی به کارخانه مراجعه کنید و خرید را بدون واسطه از درب کارخانه انجام دهید.

شرکت سجاده کارپت کاشان این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا از سراسر کشور، از شمالی ترین نقطه ایران تا جنوبی ترین شهر کشور، بتوانید خریدتان را بدون دغدغه انجام دهید. کافیست ابعاد فضا را اندازه بگیرید و به سجاده کارپت اعلام کنید تا سفارش فرش تشریفاتی دلخواهتان را تولید کرده و برایتان در اسرع وقت ارسال کنند.

شما می توانید ثبت سفارشتان را به صورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی در سایت سجاده کارپت کاشان انجام دهید یا جهت مشاوره و دریافت راهنمایی با شماره 09133617256 آقای مهندس سلمانی تماس حاصل فرمایید.

منبع: فرش تشریفات کاشان (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا