اقتصادیترندهای کسب و کار

خرید انواع روتختی دو نفره، یک نفره 

راهنمای خرید روتختی عروس جهیزیه و روتختی یک نفره دخترانه و پسرانه

حال که تصمیم گرفتید اطلاعات خود درباره خرید روتختی جهیزیه را بالا ببرید، نکاتی هست که باید قبل از خرید سرویس لحاف عروس به آنها توجه کنید. این نکات را برای هر سرویس لحافی که خواستید خریداری کنید، مورد توجه قرار دهید. این راهنما می تواند در انتخاب روتختی یک نفره و دو نفره ، روتختی دخترانه و حتی روتختی پسرانه نیز راهنما شما باشد.

طراحی و رنگ روتختی عروس و روتختی یک نفره

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام انتخاب سرویس روتختی جهیزیه باید به آن دقت کنید، طراحی و رنگ روتختی است. بعضی از مدل ها دارای طراحی شلوغ وهستند و بعضی از سرویس روتختی ها ساده هستند. بعضی از لحاف عروس ها دارای طراحی برجسته و سه بعدی هستند و مدل هایی هم به صورت دوبعدی هستند.

  • با توجه به دکوراسیون اتاق خواب شما باید طراحی روتختی های خود را انتخاب کنید. اگر اتاق خواب شما کوچک است بهتر است طرح های ساده ای را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید. رنگ روتختی تاثیر بسیار زیادی روی احساس شما در اتاق خواب دارد. شما باید با توجه به استایل و دکوراسیون اتاق خواب خود برای انتخاب رنگ و طراحی سرویس لحاف عروس خود اقدام کنید. هر نوع سرویس روتختی دو نفره رنگ بندی های مختلفی دارد و به شما فرصت می دهد حق انتخاب بیشتری داشته باشید.
  • اگر اتاق خواب شما کوچک است پیشنهاد می کنیم رنگ های روشن را بیشتر مورد توجه قرار دهید. رنگ های روشن حس آرامش و زیبایی بیشتری را به فضای شما می دهند. رنگ هایی مثل بژ ، صورتی ، کرم ، سفید ، یاسی و آبی روشن ، سبز روشن، رنگ هایی هستند که زیبایی بسیار زیادی را به فضای شما هدیه می دهند.
  • اگر قصد دارید روتختی یک نفره یا دو نفره هم انتخاب کنید، همین نکات برای شما مهم است. روتختی یک نفره دخترانه در رنگ های شادتری که با روحیات دختران سازگار است باید تهیه شود. اما دقت داشته باشید چیزی را به دختر یا پسر خود به اجبار نقبولانید. اجازه دهید سلیقه خود فرد اولویت باشد.

جنس پارچه روتختی یک نفره و دو نفره

یکی از مهمترین ویژگی ها در خرید روتختی عروس و سرویس خواب های دونفره ، جنس پارچه روتختی است. روتختی های موجود در بازار در جنس های مختلفی تولید شده اند. برخی از آنها از پارچه های ایرانی تهیه می شوند و بعضی دیگر ترک هستند. روتختی های اسپرت، روتختی های دونفره مخمل ژآکارد، روتختی های ابریشم کار شده، سرویس لحاف عروس نانو از مدل های مختلف سرویس روتختی دونفره عروس هستند.

 جنس پارچه به کار رفته در طراحی روتختی در طول عمر آن، ظرافیت و زیبایی محصول و حتی قیمت محصول تاثیر مستقیم دارد. در میان سرویس روتختی اسپرت هم مدل های ترک زیادی وجود دارد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. سرویس روتختی اسپرت دخترانه در رنگ های روشن و جذابی تولید می شود.

دقت داشته باشید برخی از روتختی های ترک مخمل کیفیت بسیار پایینی دارند. روتختی های ساتنی ، مخمل ، ابریشمی و حتی روتختی های نخی ساده ویژگی های متفاوتی دارند. جنس پارچه روتختی تاثیر مستقیمی روی نحوه شستشو و حتی تمیزی آن دارد. بنابراین حتما قبل از انتخاب از کیفیت جنس آن اطمینان حاصل کنید. روتختی های ترک اوزدلیم ، لاویتا ، مادام کوکو و روتختی های اسپرت داخل سایت هرمدر، از پارچه های فوق العاده با کیفیت ترک تهیه شده اند و می توانید با خیال راحت آنها را تهیه کنید.

تعداد تکه های سرویس لحاف عروس

سرویس های روتختی دو نفره در مدل های 4 تکه ، 6 تکه و 8 تکه عرضه می شوند. شما باید در حین انتخاب به تعداد تکه های هر سرویس دقت کنید. مدل های 6 تکه و 8 تکه علاوه بر روتختی و لحاف و روبالشتی ، دارای روی کوسن و حتی بالشت های راحتی جداگانه هستند. هر چقدر تعداد تکه های روتختی شما بیشتر باشد، یک سرویس کامل تر خواهید داشت.

نوع دوخت روتختی یک نفره و دو نفره

نوع دوخت سرویس لحاف عروس تاثیر مستقیمی روی کیفیت سرویس دارد. اگر دوخت پارچه مناسب نباشد، خیلی زود دوخت سرویس روتختی ، روبالشتی و لحاف از هم باز شده و لحاف زود پاره می شود. باید دقت کنید که دوخت این سرویس ها و حتی جنس نخ بکار رفته در دوخت پارچه تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی و کیفیت روتختی عروس و سرویس روتختی دو نفره دارد.

ابعاد و اندازه روتختی های چند تکه عروس

شما باید با توجه به اندازه تخت خود و ابعاد سرویس روتختی را انتخاب کنید. تخت های دو نفره در ابعاد استانداردی تولید می شوند اما اگر بخواهید تخت یک نفره بگیرید یا سرویس روتختی اسپرت را مد نظر داشته باشید، باید حتما به ابعاد سرویس روتختی اسپرت خود دقت کنید. لحاف عروس های ترک همه دارای یک سایز استاندارد هستند. ابعاد روتشکی معمولا 180 در 200 و ابعاد روتختی 240 در 260 است. اما گاهی ممکن است شما اندازه تخت خود را سفارشی در نظر گرفته باشید. در این مواقع با توجه ه طرح لحاف عروس و نوع آن ، به ابعاد سرویس لحاف دو نفره خود دقت کنید.

وزن سرویس روتختی یک نفره، دو نفره و سه بعدی

بعضی از سرویس های لحاف عروس به دلیل جنس پارچه شان در وزن های بالایی تولید می شوند. روتشکی های ابریشم کار شده بسیار سبک هستند و شما می توانید به سادگی آن را جابه جا کنید. به وزن روتختی ها دقت کنید.

روتختی عروس ایرانی یا خارجی؟

حال با توجه به معیارهای گفته شده ممکن است از خود سوال کنید که روتختی عروس ایرانی بخریم یا خارجی؟ کدام بهتر است؟ در حال حاضر اکثر روتختی هایی که داخل ایران به فروش می‌رسند از پارچه های ایرانی تولید می‌شوند. فقط تعداد محدودی از شهرهای مرزی روتختی های ترک و خارجی را عرضه می‌کنند. نکته مهم کیفیت و زیبایی سرویس روتختی دو نفره است. روتختی های ایرانی کیفیت خوبی دارند و با قیمت مناسب تری قابل خرید هستند. اما قطعا اگر بخواهید از نظر کیفیت روتختی های ترک را با روتختی های ایرانی مقایسه کنید، روتختی های ترک دارای ظرافت بالاتر، جنس و کیفیت بسیار بهتری هستند.

در انتخاب روتختی یک نفره و دو نفره کیفیت اولویت است

نکته مهمی که اینجا باید به آن دقت کنید این است، که در حال حاضر در بازار ایران تعدادی روتختی ایرانی به اسم ترک به فروش می رسند. یا فروشنده ادعا می کند که پارچه استفاده شده در طراحی سرویس لحاف عروس ترک است. پارچه های ترک لطیف هستند، پرز نمی دهند و از جنس الیاف بسیار مرغوب بوده و طول عمر بالاتری دارند. در حین خرید کافیست جنس پارچه را لمس کنید تا تفاوت آنها را حس کنید.

روتختی های ایرانی هم به نسبت هزینه ای که برای آنها پرداخت می کنید با کیفیت هستند. برای مثال در سایت هرمدر علاوه بر روتختی های عروس ترک که فوق العاده با کیفیت هستند، روتختی های اسپرت بسیار شیکی قرار دارد. مشابه همین روتختی ها که از پارچه کتان ترک بسیار مرغوب تهیه شده اند، نمونه های ایرانی نخی وجود دارد. در نگاه اول هر دو روتختی یکی به نظر می آیند اما اگر جنس دو لحاف را لمس کنید به سادگی تفاوت آنها را متوجه خواهید شد.

بهترین مارک سرویس روتختی و لحاف عروس

اگر بخواهید بر اساس مارک یا برند خاصی دست به انتخاب بزنید، اندکی کار شما پیچیده خواهد شد. اما سعی می کنیم اطلاعات مفیدی در این باره به شما بدهیم. سرویس روتختی های اسپرت معمولا با مارک خاصی تولید نمی شوند. شما باید بر اساس کیفیت پارچه و زیبایی روتختی آن را انتخاب کنید.

اما در میان سرویس های روتختی دو نفره عروس مارک اوزدلیم ترکیه که بعضی آن را با ازدلیک می شناسند ، سرویس لحاف مادام کوکو، مارک لاویتا ، لمیسون ، الوین ، روسلا ، ایپک و ورونیکا بسیار کیفیت بالایی دارند. دقت داشته باشید که برخی از تولید کننده های ایرانی همین مارک ها را روی روتختی های خود استفاده کرده اند. بنابرین در حین انتخاب کیفیت پارچه  و دوخت روتختی را در اولویت قرار دهید.

قیمت روتختی عروس جدید

اگر می خواهید روتختی عروس جدید با قیمت مناسب تهیه کنید، قبل از هر چیزی نکاتی را که در انتخاب روتختی باید به آن توجه کرد را در نظر بگیرید. قیمت روتختی مهم است اما نباید اولویت انتخاب شما باشد. برخی از روتختی ها اگرچه به قیمت بالایی دارند ، کیفیت آنها خوب نیست. در حال حاضر روتختی اسپرت ساده از 700 هزار تومان تا 2 میلیون تومان در بازار موجود است.

در فروشگاه هرمدر روتختی های اسپرت دونفره در رنج قیمت 1100 تا 1700 هزار تومان موجودند و فوق العاده کیفیت بالایی دارند. سرویس روتختی عروس دو نفره ترک نیز در رنج قیمت 2500 تا 5500 موجود است. دقت داشته باشید که همین سرویس روتختی ها در شهرهای بزرگ با قیمت 8 میلیون به بالا به فروش می رسند. قیمت روتختی هم مشابه تمام محصولات موجود در بازار در نوسان بوده و ثابت نیست. بنابراین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هرمدر ، قیمت روز لحاف عروس و انواع سرویس روتختی دو نفره را مشاهده کنید.

قیمت روتختی ساده و شیک

قیمت روتختی ساده با توجه به چند تکه بودن روتختی ، دونفره یا یک نفره بودن آن ، اسپرت یا غیر اسپرت بودن سرویس متفاوت است. در حال حاضر روتختی ساده در میان قشرهای مختلف جامعه پر طرفدارتر است. از این رو نمی توان قیمت روتختی ساده را به صورت ثابت اعلام کرد. مدل های مختلفی از روتختی عروس و سرویس لحاف عروس وجود دارد که در قیمت های متغییری به فروش می رسند. سرویس لحاف و تشک عروس معمولا گرانتر از روتختی های معمولی هستند. بنابراین بهتر است با توجه به مدل و طرح لحاف قیمت روز را دریافت کنید.

قیمت روتختی ساتن عروس

روتختی ساتن عروس یکی از مدل های پرفروش روتختی دو نفره در ایران است. این نوع روتختی به دلیل سادگی و قیمت مناسبی که دارد در میان نوعروس ها محبوب است. قیمت این روتختی با توجه به جنس ساتن بکار رفته در طراحی روتختی ، کیفیت ، ابعاد و حتی رنگ بندی آن متفاوت است. از این رو نمی توان قیمت ثابتی را برای روتختی ساتن عروس در نظر گرفت. بهتر است برای هر مدل قیمت روز آن را از سایت هرمدر برند ایرانی کالای خواب مشاهده کنید.

قیمت روتختی سلطنتی

روتختی سلطنتی یک نفره و دو نفره ، روتختی سلطنتی عروس و داماد از پرفروش ترین روتختی های موجود در بازار است. این نوع روتختی را معمولا برای سرویس خواب های سلطنتی بکار می روند. قیمت روتختی و سرویس لحاف سلطنتی کمی بیشتر از روتختی اسپرت ساده است. اما همانند سایر مدل های روتختی نمی توان قیمت ثابتی را برای آن اعلام کرد چرا که با توجه به مدل و تغییرات ارزی در روزهای مختلف قیمت ها تغییر می کند.

قیمت روتختی مخمل ساده

روتختی مخمل ساده در ایران بسیار محبوب است. مخمل ژاکارد در طراحی روتختی عروس و روتختی دخترانه ، روتختی های یک نفره و دو نفره  استفاده می شود. این نوع مخمل به دلیل کیفیت بالایی که دارد در قیمت بالاتری به فروش می رسد. اما مخمل ساده ای که در طراحی برخی از روتختی های عروس بکار می رود، قیمت پایین تری دارد. جنس مخمل بکار رفته ، نوع دوخت و طراحی روتختی تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن دارد. بنابراین برای این روتختی مخمل هم نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. حتما دقت کنید که قیمت روز هر محصول را بگیرید و بعد خرید کنید چون قیمت ها در نوسان است.

قیمت روتختی عروس ترک مخمل

از بین روتختی های عروس ، روتختی عروس ترک مخمل بسیار پر فروش است. مخمل ژاکارد ترک بکار رفته در طراحی روتختی عروس بسیار با کیفیت است. پرز نمی دهد، سایه نمی اندازه و همین مساله زیبایی روتختی را صد چندان می کند. قیمت هر مدل با توجه به چند تکه بودن آن ، ابعاد و کیفیت روتختی متفاوت است. از آنجایی که قیمت ها در روزهای مختلف سال تغییر می کنند، پیشنهاد می کنیم قیمت روز هر محصول را از فروشگاه هرمدر بگیرید.

در این مطلب سعی کردیم نکات مهمی درباره خرید روتختی یک نفره و دونفره ، خرید روتختی ترک و ایرانی ، روتختی سلطنتی و اسپرت در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. در صورتیکه به اطلاعات بیشتری در مورد روتختی های عروس سایت هرمدر نیاز داشتید می توانید از طریق چت آنلاین یا واتساپ و تلگرام و همینطور تماس با مشاورین ما، از کمک و راهنمایی های بیشتر بهره مند شوید.

سوالات متداول درباره خرید کالا خواب

انتخاب بهترین مارک برای خرید روتختی یک نفره و دو نفره از بین سرویس روتختی ایرانی و خارجی اندکی دشوار است. اما در حال حاضر مارک ورونیکا، اوزدلیم، الوین، لاویتا و ایپک بهترین مارک های ترک و خارجی روتختی عروس هستند. مارک های پارلا ، ماکسیمم و لایکو از دیگر برندهای معتبر در خرید روتختی دخترانه و پسرانه برای رده های سنی مختلف هستند.

در میان مارک های ایرانی و خارجی بهترین سرویس روتختی عروس و جهیزیه را می توانید از برندهای معتبر اوزدلیم ، ورونیکا، مادام کوکو ، الوین و لاویتا با قیمت مناسب تهیه نمایید. این مارک ها سرویس روتختی ترک عروس بسیار با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کنند.

همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد. در میان روتختی های اسپرت شما می توانید روتختی های کتان ترک بسیار مرغوب را با قیمت مناسب تر پیدا کنید. این در حالی است که سرویس روتختی ترک سلطنتی با قیمت بالاتری در بازار یافت می شود. همه چیز به بودجه و سلیقه شما بستگی دارد.

برای خرید سرویس روتختی ترک اصل عروس و داماد می توانید به فروشگاه اینترنتی هرمدر مراجعه کنید. تمام سرویس های روتختی یک نفره و دو نفره این فروشگاه ترک اصل هستند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. شما می توانید به صورت اینترنتی محصولات این فروشگاه را سفارش دهید.

روتختی مخمل ترک ژاکارد در ایران بسته به اینکه سرویس روتختی چند تکه باشد در رنج قیمت 3 الی 10 میلیون تومان به فروش می رسد. مدل های 4 تکه آن ارزان تر بوده و مدل های 8 تکه در قیمت های بالاتری عرضه می شود. روتختی ساتن عروس هم با توجه به طراحی و تعداد تکه های روتختی در رنج قیمت 2 الی 6 میلیون تومان به فروش می رسد. در خرید روتختی یک نفره و دو نفره ، روتختی دخترانه و پسرانه و حتی روتختی عروس باید به نکاتی از قبیل جنس روتختی ، نوع دوخت ، ابعاد روتختی ، تعداد تکه ها ، رنگ و طراحی لحاف و روتشکی ها و همینطور تعداد تکه های سرویس دقت کرد.

برای روتختی های دخترانه معمولا رنگ های روشن جذاب مثل صورتی ، یاسی ، کرم و بنفش توصیه می شود. اما بعضی از دخترها با توجه به رنگ دکوراسیون اتاق خواب خود می توانند از رنگ های دیگر نیز استفاده کنند. قیمت روتختی دخترانه یک نفره در ایران با توجه به جنس و طراحی روتختی متفاوت است. معمولا روتختی های یک نفره در رنج قیمت 800 هزار تومان تا 3 میلیون تومان به فروش می رسد.

روتختی های عروس و روتختی های یک نفره هر کدام از الیاف و جنس پارچه مختلفی تولید می شوند. شما باید دقت داشته باشید مطابق اصولی که فروشنده به شما می گوید، از آب با دمای مشخص و مواد شوینده مناسب برای شستن روتختی استفاده کنید تا الیاف و بافت لحاف و روتختی آسیب نبیند.

روتختی های سه بعدی دو نفره از جمله پر طرفدار ترین روتختی های موجود در بازار هستند. با توجه به طراحی منحصر به فردی که دارند و سلیقه افراد می تواند از ارزش خرید بالایی برخوردار باشد.

دکمه بازگشت به بالا