خرید کت و شلوار راه راه لاکچری | عکس انواع کت و شلوار مردانه راه راه 1401

کت و شلوار راه راه مردانه را با چی ست کنیم؟

پوشیدن کت و شلوار راه راه دهه 90 بین آقایان حسابی رواج داشت پس شاید فکر کنید این مدل کت و شلوار قدیمی است اما اشتباه نکنید کت و شلوار راه راه که رسمی هست این روزها بسیار مد است و مدل های خوش دوخت با راه راه های ریز و درشت زیادی هم دارد.

کت و شلوارهای راه راه مردانه انواع مختلفی دانرد از جمله:کت و شلوار با راه راه های نازک و ریز و کت و شلوار با راه راه های درشت و ضخیم. بهترین پیراهنی که میتوانید با این سبک کت و شلوار ست کنید پیراهن سفید یا آبی کمرنگ است که یک ترکیب بینظیر را میسازند. با این مدل کت و شلوار کراوات راه راه ست نکنید زیرا اصلا ترکیب جالبی نمیشود سعی کنید با کت و شلوار راه راه کراوات های ساده انتخاب کنید که طرح دار نباشند. برای ست کردن کت و شلوار راه راه میتوانید از تصاویر زیر ایده بگیرید.

کت و شلوار راه راه مردانه | بهترین مدل ها برای جذابیت بیشتر! +تصاویر

در این مطلب مجموعه شیکی از کت و شلوار های راه راه به سبک های متفاوت را معرفی می کنیم تا بهترین آن را برای خود انتخاب کنید:

کت و شلوار راه راه مردانه

کت و شلوار راه راه مردانه , این روزها یکی از به روزترین سبک های کت و شلوار محسوب می شوند. آنها نه تنها برای ملاقات های اداری و رسمی بسیار مناسب هستند بلکه به همان نسبت، زرق و برق خاصی درجشن ها و مهمانی ها دارند.

یکی از اصلی ترین خصوصیات کت و شلوار های طرح راه راه این است که شما را بسیار شبیه یک جنتلمن واقعی می کند و جذابیت خاصی به شخصیت شما می دهد. همچنین اگر با این تیپ قصد دارید شخص خاصی را تحت تاثیر خود قرار دهید ، مطمئنا در این امر موفقیت بسیاری کسب خواهید کرد!

یکی از عوامل ظاهری که می تواند از دیدگاه زنان ، مردان را خوش پوش تر نشان دهد مردی با کت و شلوار شیک و با سایز مناسب است و این یکی از خاصیت های کت و شلوار های راه راه است ، چراکه به شما کمک می کند بهترین خود را نشان دهید و لازم است هر آقای خوش پوشی حداقل یک دست از آنها را در کمد لباس خود داشته باشد.

جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه 2021 مجلسی، اسپرت، دامادی، لی

شیک پوشی چیزی است که همه افراد در هر سنی به آن علاقمند هستند، ما در سلام دنیا مجموعه‌ای از شیک ترین مدل‌های کت و شلوار مردانه برای مراسم و اماکن مختلف را برای شما جمع‌آوری کرده ایم.

انتخاب مدل کت و شلوار مردانه بسیار مهم است و باید متناسب با مکان و موقعیت، رنگ و مدل آن انتخاب شود که اسپرت باشد یا مجلسی و یا رسمی. در این پست از سلام دنیا مجموعه‌ای از شیک‌ترین و به روزترین مدل کت و شلوار مردانه و انواع کت اسپرت، چهارخانه، لی مردانه را گردآوری کرده ایم. مدل‌های لوکس برای هرچه زیباتر نشان دادن استایل مردانه که هر کسی با پوشیدن آنها می‌تواند مرتب و منظم‌تر به نظر بیاید.

مدل کت و شلوار لاکچری مردانه جدید 2019

در مطلب کت و شلوار لاکچری مردانه شاهد کالکشنی از جدیدترین و جذاب ترین مدل کت شلوارهای دامادی، مجلسی، رسمی و اسپرت خواهید،کت و شلوار جزو آن دسته از المان های شیک پوشی می باشد که بسیار در معرض دید است و به گونه ای معرف شخصیت هر فردی می باشد؛ لازم است تا در انتخاب مدل،رنگ و … آن دقت به خرج دهید در همین راستا گروه ما تلاش نموده تا شما را در انتخاب کت و شلوار راهنمایی نماید. با ما همراه باشید.

مدل کت و شلوار مردانه 2020

نکاتی درباره انواع کت و شلوار وجود د ارد که همه ما برای یک انتخاب د رست به آن نیاز پیدا می کنیم.

1 – اهمیت د کمه

هنگام خرید کت و شلوار حواستان به تعداد دکمه های کت باشد . کت هایی که دکمه کمتری دارند رسمی تر هستند و باید برای مجالس رسمی انتخاب شوند . علتش هم این است که کت های یک یا ۲ دکمه، یقه بازتری د ارند و پیراهن زیر کت بیشتر د یده می شود ، در نتیجه حالت رسمی تری پیدا می کند .

در اروپا کت های ۲ دکمه برای مهمانی ها رایج تر است ولی ایرانی ها انواع ۳ د کمه را ترجیح می د هند . هر چه تعداد دکمه بیشتر می شود کت ها نیمه رسمی می شوند ؛کت های فانتزی و مدرن و با طراحی نو هم اغلب د کمه بیشتری د ارند .

2 – رابطه میان قد و دکمه

بد نیست در انتخاب تعداد دکمه کت به قد تان هم توجه کنید . کت های ۲ د کمه برای مرد ان کوتاه تر و کت های ۳ دکمه برای مردان بلند تر مناسب هستند . این را هم فراموش نکنید که بعضی از کت ها یک ردیف دکمه د ارند و بعضی د یگر ۲ طرف دکمه د ارند . دسته دوم برای افراد چهارشانه مناسب نیستند و عرض شانه ها را بیشتر نشان می دهند . کت های تک دکمه هم خیلی رسمی هستند و اگر قرار است فقط یک د ست کت و شلوار در کمد لباستان داشته باشید ، بی خیال این کت ها شوید چون خیلی خاص اند .

3 – پشمی های اسم و رسم دار

جنس کت و شلوار هم رسمی و غیر رسمی بودن آن را تعیین می کند . هرچه میزان پشم پارچه بیشتر باشد رسمی تر از کار در می آید . معمولا کت های خیلی رسمی صد در صد پشم هستند. مرغوبیت شان هم به کیفیت و نوع پشم به کار رفته بستگی دارد . البته بهتر است نقطه ضعف شان را هم بد انید . پارچه های پشمی خیلی بیشتر و سریع تر چروک می شوند و باید فکر پوشید ن آنها در محیط های اداری و کاری را از سرتان بیرون کنید . چون نظم و آراستگی آنها در حد یک مجلس رسمی است و برای محیط کار مناسب نیستند .

4 – اهمیت استاند ارد بودن

نباید سایز کت و شلوارتان خیلی بزرگ باشد . دقت کنید سرشانه های کت جذب شانه ها باشد نه بزرگ تر از شانه هایتان. قد کت و شلوار غیر از موارد استثنا استاندارد های ثابتی دارد که باید رعایت شود . همین نکات ظریف باعث می شود خوش تیپ و برازنده به نظر برسید .

برای کت های معمولی که مدل شان خیلی بلند یا کوتاه نیست وقتی کت را می پوشید ، در حالت ایستاده دست ها را کنار بدن قرار د هید ، قد کت باید تا نوک انگشت شست باشد . قد آستین هم بهتر است به اند ازه ای باشد که یکی، دو سانتی متر از لبه آستین پیراهن از زیر آن بیرون بزند .

بلندی یقه کت هم باید طوری باشد که یقه پیراهن از کت بیرون باشد .

به قد شلوار هم توجه کنید . لبه پشت شلوار باید تا لبه پایین پاشنه کفشتان برسد و وقتی راه می روید جورابتان دیده نشود . البته حواستان به رنگ جوراب هم باشد که همرنگ شلوارتان انتخاب کنید .

در ضمن این روزها دیگر پوشیدن شلوار خیلی گشاد و خیلی تنگ در کت و شلوار، رواج ندارد .

یک نکته مهم در شلوارهای کت و شلوار این است که کمر آنها به اندازه نیم تا یک سایز امکان تنگ یا گشاد شدن دارد و برای آنکه شلوار مناسب اندامتان د اشته باشید نگرانی زیادی نخواهید داشت.

کت شلوار راه راه مردانه و راهنمای ست کردن آن

کت شلوار راه راه مردانه، یکی از کت شلوارهای محبوب میان آقایانی است که علاقه مند به پوشیدن کت شلوارهای طرح دار می باشند؛ اما به هر حال برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه باید به یک سری نکات ساده توجه داشت تا یک استایل خوب و شیک برای فرد وجود داشته باشد.

کت شلوارها در انواع مختلفی دوخته و به بازار عرضه می شوند که شاید متداول ترین کت شلوار موجود در بازار، کت شلوارهای ساده با پارچه ساده و بدون طرح باشند؛ اما به هر حال سلایق مختلفی برای خرید کت شلوار مردانه وجود دارد و همین موضوع سبب می شود که در بازار کت شلوارهای طرح دار نیز وجود داشته باشند. کت شلوار راه راه مردانه یکی از طرح های متداول در کت شلوارهای طرح دار در بازار جهانی است؛ اما برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه باید چه نکاتی را در نظر داشت؟

راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه برای علاقه مندان به این نوع کت شلوار

شاید شما هم علاقه مند به کت شلوارهای طرح دار باشید و بخواهید که مدل کت شلوار خود را یک مدل طرح دار زیبا انتخاب کنید؛ اما قبل از اینکه بخواهید طرح مورد نظر خود را برای دوخت کت شلوار به سرای پادشاهان آرسام تحویل دهید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید.

ابتدا باید عرض کنیم که ست کردن کت شلوار راه راه مردانه کار آسانی نیست؛ اما شما می توانید با در نظر داشتن یک سری نکات با داشتن یک کت شلوار راه راه مردانه، استایلی جذاب و خاص داشته باشید. به همین خاطر در ادامه قصد داریم نکاتی را تحت عنوان راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه به شما آموزش دهیم که حتما برای سفارش یا خرید کت شلوار راه راه مردانه و اکسسوری های آن به کمکتان خواهد آمد.

کت شلوار راه راه مردانه و افراد لاغر

از همین ابتدای کار باید به شما ذکر کنیم که اگر جزء افراد لاغر و قد بلند هستید، بهتر است که کت شلوار راه راه مردانه با راه راه های عمودی را خریداری نکنید! چرا که این نوع کت شلوار، افراد لاغر را لاغرتر نشان می دهد و افراد قد بلند نیز در این نوع کت شلوار قد بلندتر نشان داده خواهند شد.

اما برعکس اگر جزء افرادی هستید که قد کوتاه تری دارید یا جثه شما درشت است، می توانید به راحتی یکی از گزینه های مناسب کت شلوار خود را، کت شلوار راه راه مردانه قرار دهید.

راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه با پیراهن

یکی از مهم ترین مواردی که باید در رابطه با ست کردن کت شلوار راه راه مردانه بپردازیم، ست کردن کت شلوار راه راه مردانه با پیراهن است. اگر قصد دارید که از یک کت شلوار راه راه مردانه استفاده کنید، بهتر است که نکاتی را در رابطه با انتخاب پیراهن برای این کت شلوارها در نظر داشته باشید.

  • پیراهن ساده انتخاب کنید: اولین نکته و مهم ترین نکته برای ست کردن پیراهن با کت شلوار راه راه مردانه این است که شما یک پیراهن ساده انتخاب کنید؛ چرا که داشتن یک پیراهن طرح دار در کنار یک کت شلوار طرح دار، اصلا استایل زیبایی نیست.
  • رنگ متضاد با کت شلوار خود انتخاب کنید: اگر قصد خرید پیراهن برای کت شلوار خود را دارید، به رنگ کت شلوار راه راه خود دقت کنید. اگر رنگ کت شلوار راه راه شما تیره است، بهتر است که از یک پیراهن روشن مانند سفید و یا آبی روشن استفاده کنید؛ اما اگر رنگ کت شلوار شما روشن است، می توانید از رنگ های تیره تر استفاده کنید تا استایل یکنواختی نداشته باشید.

قصد استفاده از کراوات را دارید؟!

اگر قصد استفاده از کراوات به عنوان اکسسوری در کت شلوار مردانه را دارید، باید باز هم به یک سری نکات توجه داشته باشید.

اول اینکه کراوات شما باید رنگی مخالف با رنگ پیراهن شما داشته باشد تا نمای زیبایی به کت شلوار شما بدهد. البته منظور ما از رنگ متضاد این است که به طور مثال رنگ پیراهن شما سفید باشد و رنگ کراوات شما مشکی! شما می توانید با کمی تضاد میان رنگ سفید و رنگ طوسی یک استایل شیکی را برای خود ایجاد کنید.

دوم اینکه باید به طرح کراوات استفاده شده خودتان دقت داشته باشید. این موضوع به طور اختصاصی برای کت شلوارهای مردانه راه راه کاربرد دارد. بهترین کراوات برای کت شلوار راه راه مردانه، کراوات های ساده هستند. بنابراین، اگر قصد دارید که انتخاب کم ریسک تری داشته باشید، بهتر است که کراوات ساده را برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه انتخاب کنید.

اما به هر حال اگر اصرار دارید که کراوات کت شلوار شما طرح دار باشد، می توانید از طرح هایی همچون نقطه نقطه های ریز استفاده کنید. این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید که کراوات های راه راه، اصلا مناسب کت شلوارهای راه راه مردانه نیستند.

راهنمای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه برای مراسم های رسمی

شاید برای شما جالب باشد که بدانید کت شلوار راه راه مردانه زیاد هم مناسب مراسم های رسمی و یا محل کار اداری نیستند و بهتر است که در این مراسم ها و محیط ها، کت شلوارهای بدون طرح و ساده استفاده شود؛ اما به هر حال اگر قصد دارید که این کت شلوار را در مراسم های رسمی بپوشید، می توانید با رعایت نکات زیر استایل رسمی تری برای خود ایجاد کنید.

  • کت شلوار راه راه تیره انتخاب کنید: بهترین انتخاب برای کت شلوار راه راه مردانه جهت حضور در مراسم های رسمی این است که کت شلواری را انتخاب کنید که رنگ تیره تری داشته باشد. به طور مثال انتخاب کت شلوار آبی رنگ، مشکی رنگ و یا سرمه ای رنگ انتخاب بسیار مناسبی برای کت شلوارهای رسمی مردانه می باشد.
  • از پارچه های با خطوط نازک راه راه استفاده کنید: این نکته یکی از نکته های بسیار مهم است که باید در هنگام خرید کت شلوار راه راه مردانه به آن توجه داشت. اگر قصد دارید که کت شلوار خود را در مراسم های رسمی بپوشید، بهتر است که از پارچه هایی استفاده کنید که راه راه های بسیار نازک و کمرنگی داشته باشند.

اکسسوری های مناسب کت شلوار راه راه مردانه

اکسسوری های کت شلوار مردانه یکی از مهم ترین جزء های کت شلوار مردانه محسوب می شوند. به همین خاطر نمی توان از تاثیر اکسسوری ها جهت ست کردن کت شلوار راه راه مردانه غافل شد! به طور کلی استفاده از اکسسوری ها در کت شلوارها، بستگی به سلیقه فرد دارد و نمی توان قانونی را برای این موضوع وضع کرد؛ اما اگر دوست دارید که در یک کت شلوار راه راه مردانه شیک تر به نظر برسید، می توانید از اکسسوری های زیر استفاده کنید.

  • ساعت و کت شلوار راه راه مردانه: ساعت یکی از مهم ترین و زیباترین اکسسوری هایی است که برای انواع کت شلوار مردانه و کت شلوار راه راه مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. ست کردن کت شلوار راه راه مردانه با یک ساعت مردانه اصلا کار سختی نیست!

شما می توانید از یک ساعت با بند چرمی برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه استفاده کنید. البته استفاده از ساعت با بند فلزی منع خاصی ندارد؛ اما به هر حال اگر علاقه مند به تیپ اسپرت هستید، بهتر است که از ساعت بند چرمی استفاده کنید.

  • دکمه سر دست کت شلوار راه راه مردانه: اگر قصد دارید که کت شلوار خود را شخصی سازی کنید و در سرای پادشاهان آرسام سفارش دهید، می توانید به رنگ دکمه سردست کت شلوار راه راه مردانه نیز توجه داشته باشید. بهتر است که دکمه سردست روی کت شلوار شما رنگی متضاد با رنگ کت شلوار شما و رنگی موافق با رنگ خطوط کت شلوار شما داشته باشد.
  • کراوات و یا پاپیون در کت شلوار راه راه مردانه: اگر چه که در این مقاله به نحوه انتخاب کراوات برای کت شلوار مردانه اشاره کردیم؛ اما لازم می دانیم که ذکر کنیم استفاده از کراوات و یا پاپیون برای کت شلوار راه راه مردانه منعی ندارد؛ اما باید در طرح انتخاب شده کراوات و پاپیون دقت داشته باشید. بهتر است که طرحی را انتخاب کنید که یا ساده باشد یا راه راه نباشد. کراوات های توپ توپی یا به اصطلاح خال خالی، گزینه مناسبی برای ست کردن کت شلوار راه راه مردانه می باشند.
دکمه بازگشت به بالا