ترندهای کسب و کارعمومی

8 ایده اولیه برای دکوراسیون آشپزخانه روستایی

در دوره هایی که زندگی شهری هنوز قوی بود، غذاهای روستایی در آمریکا توسعه یافت. بنابراین، در نگاه اول؛ آنها سبکی دارند که احساسات جادار، گرم و راحت را برمی انگیزد. هنگامی که در خانه های امروزی استفاده می شوند، می توانند زندگی دور از شهر و نزدیک به طبیعت را به مردم القا کنند. دلیل استفاده از نام انگلیسی در عنوان برای جلوگیری از سردرگمی است زیرا آنها حاوی هیچ جزئیاتی از غذاهای روستای ترکیه نیستند.

  1. قفسه ها را باز کنید

در دکوراسیون آشپزخانه کانتری کلاسیک ، قفسه های دیواری یا مدل های کابینت آشپزخانه بدون در به شما امکان دسترسی سریع به ظروف غذاخوری و ظروف را می دهند. اگر از قبل کابینت های بالا و پایین آشپزخانه دارید، می توانید با برداشتن روکش برخی از آن ها یا استفاده از درب های قابل رویت به این نوع سبک دست پیدا کنید.

  1. تجهیزات کلاسیک و قدیمی مدرسه

اجناس سفید اینوکس مدرن و سیستم های صفحه نمایش لمسی طبیعتا با این سبک آشپزخانه سازگاری ندارند. به همین دلیل، استفاده بیشتر از اقلام سبک کلاسیک صحیح خواهد بود. مانند یخچال با مکانیزم قفل یا فر متصل به دودکش.

  1. کفپوش کلاسیک

مواد اولیه کفپوش آشپزخانه به سبک روستایی ، پارکت چوبی مثل پارکت لمینت آرتا Arta است. به جای پارکت نشیمن از نوع شاه ماهی، باید پارکت های تخته مانند بلند و پهن را ترجیح داد. اگر این نوع کفپوش گران است، ممکن است کفپوش لمینت ترجیح داده شود.

  1. لوازم جانبی نوستالژیک

در استفاده از لوازم نوستالژیک قدیمی در دکوراسیون آشپزخانه کانتری تردید نکنید. نورپردازی به سبک قدیمی، میز و صندلی یا لوازمی مانند کوزه و قابلمه همیشه تزیینات مناسبی برای این نوع آشپزخانه خواهند بود.

  1. شومینه

هیچ وسیله تزئینی نمی تواند گرمای یک شومینه را به محیط خود بیافزاید. به خصوص در خانه هایی که از دکوراسیون آشپزخانه روستایی استفاده می شود، افزودن شومینه به این آشپزخانه تاثیر زیادی خواهد داشت. حتی اگر نمی توانید یک شومینه واقعی بسازید، ظاهر یک شومینه تزئینی محیط بسیار زیبایی ایجاد می کند.

  1. یک میز بزرگ

یک آشپزخانه روستایی بدون یک میز بزرگ، دنج و گرم کامل نمی شود. این میزها فقط محلی نیستند که کل خانواده در آن غذا بخورند. در عین حال، اینها میزهایی با حجم کار بالا هستند که در آن وعده های غذایی آماده می شود، خمیر پهن می شود و سبزیجات خرد می شوند.

  1. سینک بزرگ و بزرگ

یک سینک عمیق و عریض که می تواند تعداد زیادی ظروف را در خود جای دهد و از مواد خشک شده در کوره ساخته شده است، برخلاف رقبای فلزی مدرن خود، برای دکوراسیون آشپزخانه روستایی ضروری است .

  1. کمد لباس مجزا

در آشپزخانه های به سبک قدیمی، یک کابینت مجزا در نقطه متفاوتی از آشپزخانه وجود دارد. این واحدها ممکن است گاهی دارای ظروف آشپزخانه و گاهی یک انبار کوچک باشند. بسته به اندازه آشپزخانه خود می توانید این نوع واحد را به دکوراسیون خود اضافه کنید.

می توان گفت که در دکوراسیون آشپزخانه روستایی به خصوص در دوران اخیر افزایش چشمگیری داشته است. دکوراسیون به بخشی از سبک زندگی مردم تبدیل شده است. افرادی که به خصوص از نظر دکوراسیون آشپزخانه خود را با ساکنان شهر مقایسه می کنند و تمام نیازهای ضروری خود را از این طریق برآورده می کنند، متوجه می شوند که چگونه در آشپزخانه خود ابراز وجود می کنند. گاهی اوقات برای این افراد دکوراسیون آشپزخانه به یک سرگرمی تبدیل می شود تا یک ضرورت.

به طور کلی در آشپزخانه های روستایی سفید است ظروف چینی ظروف استفاده می شود. دلیل این امر دستیابی به ظاهری ساده و نرم است.

آشپزخانه های سبک وینتیج یا رمانتیک، ظرافت و فضایی دلنشین به آشپزخانه های شما می بخشد و ظاهری بسیار شیک نیز به آن می بخشد. یا از کابینت های چوبی استفاده کنید یا آنها را روی صفحات چوبی قرار دهید.

یکی از مهم ترین نکاتی که هرگز نباید هنگام تزئین آشپزخانه فراموش کنید این است که همه چیز در ترکیب یک کل یکپارچه ایجاد می کند، نه زمانی که همه چیز جدا است. شما باید به انتخاب مبلمان خود توجه ویژه ای داشته باشید.

دکوراسیون آشپزخانه کشور

این روزها دیدن نور در فضای آشپزخانه و احساس تعلق به خانه بسیار مهم است. هنگام تصمیم گیری برای انتخاب درست در این زمینه، باید به نکاتی توجه کنید. برای مثال در انتخاب رنگ کفپوش و دیوار باید از انتخاب اشتباه خودداری کرد تا بعداً دچار مشکل و آسیب نشوید. علاوه بر این، دری که به شما اجازه ورود به آشپزخانه را می دهد باید با احتیاط یکسان رفتار شود.

می‌توان گفت که تخت‌خواب‌های دو نفره در آشپزخانه‌های بزرگ به‌ویژه برای خانواده‌هایی که بچه‌های کوچک دارند، بسیار کاربردی هستند. همچنین یک گزینه ایده آل برای افرادی است که در اتاق های باریک زندگی می کنند. مدل های تخت دو نفره به گونه ای طراحی شده اند که با سایر مبلمان منزل شما سازگاری داشته باشند. با انتخاب یک مدل مناسب برای کودکان، می توانید اطمینان حاصل کنید که بچه های کوچکتان در حالی که دیرتر چیزی را در آشپزخانه آماده می کنید، با آرامش و خیال راحت به خواب می روند.

دکمه بازگشت به بالا