اجتماعیترندهای کسب و کار

 6 ویژگی راجع به کامیون باربری در اصفهان و خدمات ارائه دهنده به مشتری!

حمل بار درون شهری با مدارا بار، چگونه انجام می‌شود؟

یکی از پراستفاده‌ترین روش‌های زمینی حمل و نقل، حمل بار درون شهری با ماشین باربری اصفهان است. همه ما حداقل یک‌بار از حمل بار برای اسباب‌کشی و جابه‌جای منزل، محیط کار و خرید لوازم جدید استفاده کرده‌ایم. از آنجا که سلامت کالا از اهمیت بسیاری برخوردار است می‌بایست در انتخاب شرکت باربری درون شهری نهایت دقت را به خرج داد. در همین راستا برخی از شرکت‌های باربری نیروهای آموزش دیده‌ای دارند که می‌توانند در زمینه بسته‌بندی نیز به شما کمک کنند. در ادامه به خدمات باربری درون شهری و انواع روش‌های انجام آن خواهیم پرداخت.

خدمات حمل‌ بار درون شهری شامل چه مواردی است؟

تا چند سال پیش تصورعموم از خدمات باربری‌ این بود که یک ماشین با چند کارگر را در اختیار شما قرار دهند و بسته‌های مورد نظر را حمل کنند. اما امروزه شرایط تغییر کرده و بین شرکت‌های حمل بار فضای رقابتی مثبتی به‌وجود آمده است. به این‌صورت که ‌ مجموعه‌ای موفق‌تر خواهد بود که با کیفیت‌ترین خدمات را به متقاضیان خود ارائه دهد.

علاوه بر حمل اثاثیه منزل در اصفهان، یکی از خدمات نسبتاً جدید و کاربردی بسته بندی وسایل منزل است. اغلب افراد به‌دلیل مشغله‌هایی که بیرون از خانه دارند فرصت کافی برای جمع کردن وسایل را ندارند. از سوی دیگر برخی هم برای این‌کار مهارت‌های لازم را ندارند. شرکت‌های حمل‌ بار درون شهری با استخدام نیروهای متخصص که علاوه بر مسئولیت‌پذیری در برابر کالاها، دراین زمینه مهارت کافی نیز دارند، به این مشکل خاتمه داده‌اند. نکته جالب توجه اینکه برخی از باربری‌ها در کنار خدماتی چون نیروهای متخصص جهت بسته بندی، لوازم مورد نیاز برای این کار (نظیر چسب، کارتن و… ) را نیز خودشان فراهم می‌کنند.

علاوه بر موارد ذکر شده نوع چیدمان بار در حمل بار درون شهری به‌طوری‌که هیچ آسیبی متوجه آن‌ها نشود نیز اهمیت بسیاری دارد. در ضمن برای بسته‌بندی وسایل شکستنی هم باید تدابیر خاصی اندیشید. بعد از حمل بار و رساندن آن به مقصد، باز کردن بسته‌بندی و همچنین چیدمان وسایل از دیگر خدمات قابل توجه در باربری اصفهان به‌شمار می‌رود.

هزینه حمل بار درون شهری بر اساس چه فاکتورهایی محاسبه می‌شود؟

همان‌طور که از نام این روش حمل پیداست، حمل‌ونقل بار مدنظر شما در درون شهر انجام می‌گیرد. قطعاً هزینه آن باید از حمل بار برون شهری بسیار کم‌تر باشد. هزینه بسته‌بندی و حمل بار بسته به عوامل متعددی تغییر می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها از این قرارند:

  • میزان وسایل مدنظر برای جابه‌جایی
  • نوع ماشین استفاده شده برای حمل بار
  • تعداد کارگران برای باربری
  • حمل برخی وسایل حساس
  • ساعت‌های کاری باربری
  • خدمات جانبی باربری

انتخاب وسایل نقلیه مناسب برای حمل باردرون شهری مدارا بار

با توجه به میزان و نوع باری که داریم، باید وسیله نقلیه خاصی را برای حمل بار انتخاب کنیم. گاهی اوقات شما فقط می‌خواهید یک وسیله خانگی که خراب شده رو جابه‌جا کنید. برای این‌کار، استفاده از یک وانت پیکان، به شما پیشنهاد می‌شود. اما گاهی شما نیاز به اسباب‌کشی و یا حمل لوازم یک منزل را دارید. در این شرایط، بسته به میزان بار موجود، می‌توانید از نیسان یا خاور استفاده کنید. به‌طور کلی، از آنجایی‌که این نوع حمل بار، مربوط به اسباب و اثاثیه و بارهای جزئی است، می‌تواند توسط وانت ‌پیکان، وانت پراید، نیسان، مزدا و خاور انجام شود.

6ویژگی بارز مجموعه‌ مدارا بار برای حمل بار درون شهری اصفهان

فرآیند جابه‌جایی به‌خودی خود استرس‌زا و خسته‌کننده است. در این میان انتخاب یک باربری که متعهد و مشتری مدار باشد یکی از دغدغه‌های اساسی برای حمل وسایل است. چنین انتخابی علاوه بر کاهش استرس، باعث آسودگی خاطر از حمل درست وسایل به‌خصوص در شهرهای بزرگی نظیر اصفهان خواهد شد. بر همین اساس برای حل این مسئله باید به چند ویژگی مهم در انتخاب شرکت باربری مناسب توجه کرد:

1- مشتری‌مداری و رعایت انصاف در حمل بار درون شهری

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شرکت باربری خوب این است که منصف باشند. درخواست هزینه‌های بدون هماهنگی به بهانه‌های مختلف را نکنند. از سوی دیگر مشتری مدار هم باشند و خدمات خود را درست و به‌موقع به مشتریان ارائه داده و آن‌ها راهنمایی کنند.

2- داشتن نیروی کار دلسوز

نیروهای انسانی یک شرکت باربری خوب، باید علاوه بر داشتن مهارت و صبر در ارائه خدمات با کیفیت، دلسوز هم باشند. به‌گونه‌ای که به وسایل مشتری به چشم امانت نگاه کنند تا در زمان جابه‌جایی به آن‌ها آسیبی وارد نشود.

3- برخورداری از بهترین ماشین‌ها برای حمل بار درون شهری در مدارا بار اصفهان

یکی از مهم‌ترین مواردی که در کیفیت حمل بار درون شهری و جلوگیری از آسیب به اسباب و وسایل نقش اساسی دارد؛ ماشین باربری متناسب با حمل‌ونقل بار است. شرکت‌ مدارا بار می‌تواند برای شرایط خاص نظیر وضعیت نامساعد آب و هوایی، وسایل حمل‌ونقل مسقف داشته باشد. در این‌صورت می‌تواند خدمات قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه دهد.

4-ارائه خدمات جانبی

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، برخی افراد زمان کافی جهت بسته‌بندی وسایل خود و همچنین چیدمان مجدد آن‌ها را ندارند. در این‌صورت، شرکت حمل باری که این مسئله را از ابتدا پیش بینی کرده باشد و نیروهای ماهر و متخصص خود را در این زمینه داشته باشد، گزینه مناسبی برای حمل بار درون شهری محسوب می‌شود.

5-سرعت و کیفیت در حمل بار

یک شرکت حمل‌ونقل خوب و با تجربه می‌بایست کیفیت کار را مد نظر قرار ‌دهد. همچنین سرعت مطلوب کار را نیز چاشنی کار خود کند. چنان‌چه هزینه حمل بار به‌صورت ساعتی باشد، بیشتر شدن زمان حمل‌ونقل وسایل باعث افزایش هزینه‌های مشتری خواهدشد. این امر از نظر اقتصادی برای مشتری مقرون‌به‌صرفه نیست.

6- انتقادپذیری و حس مسئولیت

مدیران شرکت‌های باربری باید انتقادها، پیشنهادها و شکایت‌های مشتریان خود را در اسرع وقت بررسی و پیگیری کنند. همچنین نسبت به‌کار خود احساس مسئولیت داشته باشند. در این‌صورت علاوه بر اینکه می‌توانند رضایت مشتری‌ها را جلب کنند، آن‌ها را نیز به مشتری دائمی و وفادار تبدیل کنند.

انواع کامیونت

کامیونت ایسوزو

شرکت بهمن دیزل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و واردکنندگان قطعات کامیونت در ایران است. هدف آن نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای در کشور است که در یک صحنه رقابتی قرار دارد و با همکاری بهمن دیزل کامیون های ایسوزو وارد کشور شده اند. بیشترین بازده را در بازار وسایل نقلیه نیمه سنگین داشته است و قیمت ها و فروش این محصولات هر ساله توسط بهمن دیزل به بازار ارائه می شود.

کامیونت نام آشنای ایسوزو، محصول موفق کمپانی بزرگ ایسوزو است که با تمام ویژگی های یک کامیونت برتر توانسته است در رده های برتر حمل و نقل جاده ای در جهان قرار گیرد. کامیونت های ایسوزو در تناژهای مختلف با هدف تنوع بخشیدن به محصولات خود در 3 مدل 5 تنی، 6 تنی و 8 تنی در بازار صنعت خودرو موجود هستند.

 ایسوزو 8 تن

کامیونت ایسوزو 8 تنی با وزن مجموع ناخالص 8400 با موتور قدرتمند155/2600(اسب بخار/ دور در دقیقه) و نوع موتور 4 سيلندر خطي سوپاپ بالا، تزريق مستقيم مجهز به توربو شارژر و اينتر كولرو انژکتورکانال مشترک می باشد که جزو کامیونت های پر فروش گروه بهمن دیزل می باشد.

 ایسوزو 6 تن

کامیونت ایسوزو 6 تنی یکی از کامیون های موفق شرکت ایسوزو است که برای مصارف درون شهری مناسب است و می تواند از کیفیت و کارایی برخوردار باشد. قدرت موتور کامیون 6 تنی ایسوزو 150 اسب بخار است که به جعبه دنده قدرتمند MYY-6S مجهز بود و می تواند تا 6 تن بار را تحمل کند. ایسوزو 5 تن محصول دیگر این شرکت است. قیمت کامیون ایسوزو 5 تنی به دلیل حمل بار کمتر از سایر کامیون های ایسوزو کمتر خواهد بود.

فاو

کامیونت فاو یک کامیون سبک و مناسب برای حمل بار در داخل شهر است که در صورت احراز شرایط مناسب و فناوری روز تولید و به بازار حمل و نقل جاده ای کشور ارسال می شود. کامیون فاو فعالیت خود را با چندین سال تجربه در زمینه ساخت انواع اتومبیل آغاز کرده، محصول موفق شرکت مشهور خودروساز چینی فاوین است. فاو 6 تن کامیون بسیار موفق و پر فروش جدیدترین محصول فاو خودروساز فاو که به تازگی تولید آن آغاز شده است. کامیون FAW با نام تجاری Tiger با ظرفیت بارگیری 6 تن به فروش می رسد.

کامیونت الوند (فوتون)

کامیونت الوند یا فوتون از محصولات سایپا دیزل است که در دو تناژ 6 تن و 8 تن به بازار عرضه می شود. شرکت فوتون در سال 1966 با شعار حرکت رو به جلو در صنعت خودرو تاسیس شد و یکی از تولیدکنندگان است. وسایل نقلیه تجاری می توانند در مدت زمان کوتاهی بهترین عملکرد را داشته و در سطح جهانی مورد استفاده قرار گیرند. الوند در تلاش است تا در سال 2020 به یک شرکت اتومبیل سازی بین المللی تبدیل شود و فناوری و طراحی آن با محیط ادغام می شود تا در میان ده شرکت برتر اتومبیل در جهان قرار بگیرد.

6 تنی الوند (فوتون)

کامیون 6 تنی الوند محصول موفق گروه خودروسازی سایپا دیزل است که توانسته در تست های جاده ای به چشم بیاید. این خودرو به دلیل مناسب بودن و کیفیت بالای موتور پس از معرفی به بازار، با رضایت مشتریان به فروش رسید. و به دلیل قیمت پایین و کیفیت بالا، جزو بهترین کامیونت های موجود در شهر است. 6 تنی الوند در دو کلاس بدون خواب و خواب دار طراحی شده و در کشور به بازار عرضه می شود.

کامیون فوتونی خواب 6 تنی با حذف امکانات جدید مانند سیستم GRS و محل خواب راننده، رضایت بالایی فراهم شده است. کامیون 6 تنی الوند بدون خواب می تواند یکی دیگر از کامیون های سایپا دیزل باشد که با استفاده های مختلف از جمله بار فلزی،تانکر، یخچال، کامیون زباله و مصارف خاص مختلف توانسته است جایگاه ویژه ای در بازار حمل و نقل و کشور به دست آورد.

سخن پایانی درباره باربری درون شهری مدارا بار اصفهان

حمل بار درون شهری به هر نوع حمل‌ونقلی که درون یک شهر و در مسافت‌های کوتاه باشد، اتلاق می‌شود. طبیعی است که هزینه این روش حمل بار نسبت به روش برون شهری، کم‌تر است. در این روش از انواع ماشین‌های نیمه‌سنگین و سنگین برای باربری استفاده می‌شود. اگر به‌دنبال یک شرکت باربری مطمئن با قیمت مناسب هستید که در کم‌ترین زمان ممکن خدمات بی‌نظیری را به شما ارائه دهد ما مدارا بار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با مراجعه به این سایت می‌توانید از مزایای کم‌نظیری چون رصد آنلاین راننده توسط کاربر، امکان بیمه کردن بار و همچنین امکان رزرو راننده برای آینده استفاده کنید. این شرکت ارائه دهنده کلیه خدمات باربری بوده و همواره تلاش می‌کند، خدمات بی‌نظیر و باکیفیتی را به کاربران خود ارائه دهد.

دکمه بازگشت به بالا