ترندهای کسب و کارعمومی

3 مدل رگال لباس خوشگل برای منزل و مغازه شیک

رگال یکی از بهترین ابزار برای نگهداری لباس است. این رخت آویز یکی از ابزارهای مهم در فروشگاه های لباس است. در اکثر این فروشگاه ها می توانید این ابزارها را ببینید. زندگی های امروزه بیشتر در فضاهای کوچک آپارتمانی خلاصه میشود که دارای فضای کوچک و نقلی هستند. از طرفی نیز به روز بودن و طبق مد و فشن لباس پوشیدن همیشه افراد را با معضل نداشتن فضای کافی برای لباسها مواجه میکند که یکی از بهترین انتخاب ها در چنین شرایطی داشتن یک رگال لباس است. رگال لباس جزء نظم دهنده های محسوب میشود که دارای پیشینه زیادی است و همچنان کاربردی بوده و نیاز افراد را به خوبی برطرف میکند.

امروزه از این ابزارها در منازل نیز برای نظم دهی بهتر لباس ها استفاده می شود. با داشتن این چوب لباسی در خانه، دیگر نگران چروک شدن لباس هایتان نباشید. این چوب لباسی به شما این امکان را می دهد که تمام لباس های خود را از شلوار گرفته تا پیراهن آویزان کنید تا در صورت نیاز به راحتی به لباس های خود دسترسی داشته باشید. امروزه وسایل زیادی برای نظم دهی بهتر لباس ها ساخته شده است که هر کدام لباس ها را به شکلی متفاوت نگه می دارند. با داشتن این رگال در منزل همیشه در سریع ترین زمان ممکن به لباس های خود دسترسی خواهید داشت. این وسیله همچنین به شما کمک می کند تا لباس های خود را به درستی تزئین و مرتب کنید.

3 مدل رگال لباس خوشگل

  1. رگال تک لاین – M104:

رگال فروشگاهی R202 یک محصول بسیار کارآمد جهت استفاده در فروشگاه، مزون و حتی منزل می باشد. این رگال ضمن استفاده از مرغوبترین نوع مواد، با ظرافتی مثال زدنی تولید شده تا محصولی بسیار با دوام و با کیفیت به شما عزیزان ارائه شود. ارتفاع های بلند تر این رگال مناسب برای آویز لباس شب و لباس های مجلسی بوده و دارای یک طبقه در بالا ترین قسمت جهت گذاشتن کیف، کفش یا هر وسیله ی دیگری می باشد. این محصول مکمل بسیار خوبی برای رگال فروشگاهی RF-02 بوده و شما می توانید با کنار هم قرار دادن این دو محصول، ترکیب های زیبایی برای چیدمان فروشگاه خود بسازید.

  1. رگال فانتزی – M103

رگال R206 یک محصول متفاوت و خاص بوده که در کلاس رگال های خانگی قرار می گیرد. این رگال ضمن استفاده از مرغوبترین نوع مواد، با ظرافتی مثال زدنی تولید شده تا محصولی بسیار با دوام و با کیفیت به شما عزیزان ارائه شود. طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد، در کنار کارایی فوق العاده باعث شده که این محصول بسیار پر طرفدار باشد. شاید وقت آن رسیده که به جای کمد های قدیمی، حجیم، سنگین و نه چندان زیبا از یک گزینه متفاوت و شیک تر استفاده کنید.

  1. رگال دو لاین:

رگال دولاین یک مدل رگال خاص است که با طراحی منحصربه فردی که دارد دیک یک فضای محدود لباس های بیشتری میتوان قرار داد. این رگال ضمن استفاده از مرغوبترین نوع مواد، با ظرافتی مثال زدنی تولید شده تا محصولی بسیار با دوام و با کیفیت به شما عزیزان ارائه شود.

دکمه بازگشت به بالا