عمومی

۸ درصد اردبیلی‌ها واکسن کرونا نزدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمد جفرزاده عصر سه شنبه در جلسه مجمع عمومی شرکت داشت. تاک شهرستان اردبیل تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که همه مردم استان اربیل را در برابر بیماری عروق کرونا ویروس واکسینه کنیم و اگر این اتفاق بیفتد کمتر نگران شیوع آن خواهیم بود. علییک Emikron وجود خواهد داشت.

وی تعداد مبتلایان به بیماری عروق کرونا ویروس در بیمارستان های استان را 140 نفر اعلام کرد و گفت: تاکنون هیچ نشانه ای از بیماری عروق کرونا ویروس قلب مشاهده نشده است. علییک Emikron در استان اردبیل یافت نشده است و تلاش می شود با تشویق مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی از شیوع این ویروس خطرناک جلوگیری شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: حداکثر محافظت در برابر ویروس کرونا دریافت 3 دوز سوزن و بستن ماسک و دور شدن از اتاق‌ها است. ملاقات فاصله اجتماعی خود را دنبال کنید و سعی کنید از هرگونه سهل انگاری و ناراحتی جلوگیری کنید.

جفرزاده با بیان اینکه تاکنون 8 درصد از جمعیت کشور تزریق اول و دوم کرونا را انجام نداده اند، گفت: نوبت سوم واکسن کرونا پیشتاز است و تاکنون 25 درصد جمعیت کشور پیشتاز هستند. سومین تزریق را در استان اردبیل دریافت کرد.

خطرناک بود علییک Emikron به یاد داشته باشید و به یاد داشته باشید: اگر ما هوشیار باشیم، قطعا از این موضوع عبور خواهیم کرد علییک همچنین از کرونا خطرناک عبور خواهیم کرد تا موضوعات و موضوعات مختلف را از نزدیک رصد کنیم تا شاهد شرایط و ضوابط شیوع این ویروس خطرناک نباشیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز گفت: تلاش ما در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تقویت و توسعه نظارت است تا بستر مناسب و مطلوبی برای ضدعفونی در برابر بیماری های خطرناک و خطرناک کرونری قلب فراهم شود. علییک Emikron بیشتر از همیشه پیشنهاد دهید.

دکمه بازگشت به بالا