عمومی

۲ مامور قلابی در اسلامشهر دستگیر شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ محمدرضا علیزاده صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی گزارش چند مورد اخاذی از شهروندان توسط دو فرد سودجو در پوشش مأمور قلابی با یک دستگاه خودرو تیبا در محدوده شهرک «گلدسته» پیگیری موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۳ گلدسته با بررسی اظهارات مالباختگان و به دست آوردن مشخصات ظاهری متهمان، تحقیقات میدانی خود را آغاز و سرانجام با انجام اقدامات پیچیده تخصصی و پلیسی متهمان را در حال اخاذی از شهروندان در محل دستگیر و یک دستگاه خودرو تیبا متعلق به متهمان توقیف و متهمان به مقر پلیس منتقل شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از متهمان گاز اشک آور، دو عدد شوکر برقی، دستبند، قاب بیسیم، یک قبضه سلاح سرد، کشف شد.

وی ادامه داد: متهمین در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۰ فقره اخاذی از شهروندان در پوشش مأمور اعتراف و پس از دعوت و شناسایی سارقان توسط مالباختگان و تشکیل پرونده برای بررسی تخصصی تحویل پلیس آگاهی اسلامشهر شدند.

علیزاده گفت: شگرد مامورنماها این است که با وارد کردن اتهاماتی مانند حمل مواد مخدر یا تخلفات صنفی به افرادی که از قبل شناسایی کردند، موجب آشفتگی طعمه خود شده و پس از نزدیک شدن به آنان در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت یا اخاذی می‌کنند.

وی از مردم خواست، در موارد مشکوک حتماً از افراد کارت شناسایی معتبر درخواست و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

دکمه بازگشت به بالا