بین الملل

چین خودروی شناور بر روی آب ساخت!/ عکس

به گزارش خبرگزاری شیمیشی، YangWang یک برند BYD است. U۸ در دو نسخه Premium Edition و Off-Road Master Edition عرضه می‌شود.

آفرود مستر بعداً وارد بازار خواهد شد و دارای برخی افزودنی‌های آفرود مانند سپر جلویی با ظاهری سخت‌تر است که به سمت پایین خودرو امتداد می‌یابد تا در برابر برخورد از خودرو محافظت کند.

چین خودروی شناور بر روی آب ساخت!/ عکس

U۸ Premium Edition نزدیک به ۱۵۰ هزار دلار آمریکا قیمت دارد که U۸ را به گران‌ترین خودروی الکتریکی چین تبدیل می‌کند. قیمت پیش فروش Master Off-road Edition هنوز اعلام نشده است، اما انتظار می رود که همین قیمت باشد.

YangWang U۸ یک SUV غول پیکر با ابعاد (L/W/H) ۵۳۱۹/۲۰۵۰/۱۹۳۰ میلی متر و فاصله بین دو محور ۳۰۵۰ میلی متر است. ۵۰۲ میلی متر بلندتر، ۱۳۷ میلی متر باریک تر و ۳۹ میلی متر پایین تر از مرسدس بنز کلاس G است. در مورد فاصله بین دو محور، ۱۶۰ میلی متر بیشتر است.

چین خودروی شناور بر روی آب ساخت!/ عکس

این خودرو بر روی پلت فرم e۴ قرار دارد و مجهز به سیستم کنترل بدنه هیدرولیک Disus-P است که به وسیله نقلیه اجازه می دهد تا ۱۵۰ میلی متر بالا و پایین برود.

منبع: carnewschina

227227

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا