ترندهای کسب و کارعمومی

چگونه سایبان‌های پارکینگ را از باران، برف، و تگرگ محافظت می‌کنند؟

یبان پارکینگ خودرو یکی از بهترین گزینه ها برای فضای باز بیرون ساختمان هاست که خودرو را در برابر بارش های باران و برف و نور مستقیم خورشید محافظت نماید .لازم است در زمان انتخاب و خرید سایبان پارکینگ خودرو نکاتی را در نظر داشته باشید.

مشخصات سایبان پارکینگ خودرو

یکی از دلایل محبوبیت سایبان های برقی در فضای باز و حیاط ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری ، تفریحی و گردشگری به عنوان سایبان پارکینگ خودرو است که محافظ خوبی برای خودرو و سایر وسایل موجود در فضای باز می باشد. سایبان پارکینگ خودرو ، خودروها را در برابر تابش مستقیم خورشید و بارش های پراکنده باران و برف در فصل های مختلف محافظت می کند.

 معرفی سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ، سازه ای است سبک با پوشش یو پی وی سی و بهترین محافظ برای خودروی شما. هر فضایی که ماشین در آن قرار می گیرد از جمله پارکینگ های خانگی، اداره جات، فروشگاه ها و … به سایبان پارکینگ احتیاج دارد.

How do parking garages protect from rain, snow, and hail?

انواع سایبان پارکینگ

معمولا اسکلت سایبان پارکینگ از پروفیل آهن با روکش کروم یا پروفیل استیل ساخته می شود.در هنگام نصب سایبان پارکینگ از کابل های پرمقاومت فولادی و پیچ و مهره ی فولادی استفاده می شود پس به همین دلیل است که سایبان پارکینگ از استحکام بالایی برخوردار است.پرکاربردترین نوع سایبان پارکینگ، سایبان فلزی است که دارای یک پوشش یو پی وی سی است.امروزه استفاده از سایبان برای پوشش فضای باز ساختمان و استفاده از آن محیط برای صرف شام و گفتگو کاربرد دارد که با توجه به نوع کاربری سایبان ،نام گداری برای آن ها متفاوت است.

مشاورین و کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد . در ادامه مجموعه همراه باشید تا به بررسی کامل سایبان پارکینگ خودرو و نکات مهم در انتخاب و خرید آن بپردازیم.یکی از محبوب ترین انواع سایبان ،سایبان های برقی می باشند که بدون دخالت دست و نیروی انسانی تغییر موقعیت می دهند و باز و بسته می شوند.در این میان برای آن دسته از ساختمان هایی که پارکینگ سقف دار ندارند،راه حل مناسبی در نظر گرفته شده است.آن ها می توانند با سفارش سایبان ثابت و متحرک پارکینگ از فضای بیرونی ساختمان به عنوان پارکینگ سقف دار استفاده کنند.

سایبان پارکینگ یک طرفه

یکی از انواع سایبان پارکینگ است که مرکز ثقل و پایه های استقرار سایبان، در یک سمت قرار دارند. این سایبان در مدل های مسطح و قوسی با قابلیت نصب بر روی دیوار و زمین ساخته می شود. سقف سایبان پارکینگ یک طرفه فقط از یک سمت به پایه متصل می شود به همین دلیل زاویه نصب و مقاوم سازی محل اتصال سقف و پایه بسیار مهم است. این سایبان همچون سایر سایه بان ها می تواند در دو نوع ثابت و متحرک ساخته  شود. در نوع متحرک، معمولا از مکانیزم زنجیر و قرقره برای باز و بسته کردن سقف استفاده می شود. عملکرد سایبان یک طرفه متحرک، می تواند برقی و یا دستی باشد.

سایبان پارکینگ پلی کربنات

از نوعی پلیمر ساخته می شود که دارای یک لایه محافظ در برابر اشعه مضر خورشید است. این نوع سایبان پارکینگ، قابلیت تحمل دمای زیادی را دارد و در عین حال سبک وزن است. پلی کربنات به دلیل ساختار شفاف و شبیه شیشه می تواند جایگزین شیشه در سازه ها شود. از دیگر ویژگی های این سایبان، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر آتش، نصب سریع و طول عمرِ آن است که کاربرد آن را در محیط های مختلف، ممکن می کند. سایبان پارکینگ پلی کربنات در دو نوع تخت و چند لایه، در رنگ های متنوع برای کاربردهای گوناگون ساخته می شود.

سایه بان پارکینگ اتومبیل در منازل

با توجه به وضعیت آب و هوای در کشور ما، برای پیشگیری از آسیب دیدن خودرو در برابر تابش خورشید در تابستان و سرما و باد و باران و برف در زمستان، لازم است سایه بان مناسب برای اتومبیل تعبیه شود. علاوه بر این یک سایبان متناسب با دکور و فضای ساختمان به زیبایی محیط زندگی کمک می کند. سایبان پارکینگ اتومبیل در منازل در طیف وسیعی تنوع تولید و نصب می شوند. از نظر جنس، موادی نظیر آلومینیوم، آهن، چوب، پلی کربنات، پی وی سی به کار گرفته می شوند. در این زمینه انواع ثابت و متحرک، برقی و دستی با توجه به نیاز و درخواست مشتری قابل تعیین است.

استحکام سایه بان پارکینگ

با توجه به اینکه سایبان در فضای آزاد و محیط بیرونی ساختمان به کار گرفته می شود، درنظر گرفتن ساختار و مواد سازنده سایبان، اهمیت فراوانی دارد. دو رکن اساسی در سایبان پارکینگ، اسکلت و پوشش سقفِ آن هستند. اسکلت سایبان بایستی با توجه به ابعاد ماشین به اندازه باشد و طوری آن را پوشش دهد که علاوه بر شرایط آب و هوایی، در برابر سقوط اجسام بر روی آن، ایمنی لازم را داشته باشد. همچنین استحکام سایبان پارکینگ در مواجه باد شدید، برخورد احتمالی ماشین و یا اشیای سنگین به اسکلت سازه، باید تامین شود.

برای انتخاب پوشش سقف بایستی شرایط آب و هوایی محل نصب، را مد نظر قرار داد. شیشه، پلی کربنات، پلاستیک مقاوم شده با شیشه(GRP)، پلاستیک مقاوم شده با فیبر(FRP) و صفحات فلزی مختلف از رایج ترین موادی هستند که برای پوشش سقف سایبان استفاده می شوند. با وجود اهمیت استحکام سایبان پارکینگ، برای تامین ماده مناسب سقف و سازه اسکلت، بهتر است با کارشناسان معتبر این حوزه، مشورت انجام شود.

مزایای استفاده از سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ بهترین محافظ خودرو در برابر نور خورشید، فضولات پرندگان، شیره ی درختان برف، باران و تگرگ است. سایبان پارکینگ معمولا استحکام بالا و انعطاف پذیری زیادی دارند.سایبان پارکینگ خودرو قابلیت و امکانات فراوانی دارد که به افراد کمک می کند با اطمینان وسیله نقلیه خود را در فضای باز قرار دهند . چنان چه سایبان اتوماتیک را برای فضای بیرونی ساختمان انتخاب کرده اید می توانید آن را در صورت نیاز جمع کنید.

نصب و اجرای سایبان پارکینگ خودرو

به همان اندازه که طراحی و ساخت سایبان پارکینگ خودرو اهمیت دارد،در هنگام نصب و راه اندازی سایبان های برقی و ثابت نیز باید دقت و حساسیت داشته باشیم.بسیاری از سیستم های برقی در زمان مراحل تولید سایبان برقی ،نصب و اجرای آن کیفیت محصول را تضمین می کند.

مشاورین و کارشناسان مجموعه شما را در زمینه انتخاب و خرید انواع سایبان برقی و سایبان دستی ،سایبان چتری، سایبان برقی دوطرفه ، سایبان بازویی و سایبان ۱۸۰ درجه ،سایبان کلاسیک راهنمایی می کنند.کیفیت سایبان پارکینگی از لحاظ عملکرد و شکل ظاهری سایبان به مهارت و تجربه شرکت سازنده بستگی دارد.هرچه میزان مهارت و تجربه و دانش فنی شرکت های سازنده در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان بیشتر باشد، کیفیت سایبان ها بالا خواهد بود.

از این رو تیم متخصص مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان اتوماتیک و دستی توانسته است بهترین و باکیفیت ترین محصولات خود را تولید کند و رضایت مشتریان خود را کسب نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید سایبان پارکینگ خودرو می توانید با مشاورین و کارشناسان ما با مراجعه به در ارتباط باشید،همکاران ما در آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.

مواردی که در انتخاب و نصب سایبان پارکینگ خودرو باید توجه کنید

مهم ترین مواردی که در انتخاب و نصب انواع سایبان از جمله سایبان های پارکینگ باید توجه شود ،انتخاب متریال و جنس سایبان با توجه به محل قرارگیری سایبان و شرایط آب و هوایی آن منطقه باید انجام شود.همان طور که می دانید کاربرد اصلی سایبان ها در فضای باز ایجاد سایه و جلوگیری از تابش نور خورشید و محافظت و نگهداری از خودرو و سایر تجهیزات در مواقع بارندگی می باشد.

طریقه ی نصب سایبان پارکینگ

نصب سازه سایبان پارکینگ در کمترین زمان ممکن انجام می شود چرا که تمامی مراحل ساخت در کارگاه از قبل انجام شده است و فقط در مکان مورد نظر مشتری نصب خواهد شد.از مهم ترین موارد در انتخاب نوع سایبان،توجه به شرایط آب و هوایی منطقه می باشد.برای انتخاب سایبان تبلیغاتی در شرایط آب و هوایی نامناسب بهتر است برای جنس پارچه،موتور و متریال سایبان دقت کافی داشته باشیم تا یکی از بهترین و با کیفیت ترین ` ساختمان داشته باشیم.

برای سایبان های تبلیغاتی از پارچه هایی که امکان چاپ بر روی آن ها وجود داشته باشد استفاده می شود،چاپ تبلیغات به صورت دیجیتال و فلکسی بر روی سایبان های تبلیغاتی انجام می شود.تبلیغات بر روی سایبان یکی از مقرون به صرفه ترین انواع تبلیغات در مقایسه با سایر تبلیغات بر روی بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر می باشد.

دکمه بازگشت به بالا