ترندهای کسب و کارعمومی

چگونه با تینر تتو بزنیم؟

اسپری تاتو موقت پیدیده عجیب و خاصی در دنیای آرایشی و بهداشتی است اما خیلی از عزیزان میپرسن که نحوه ساخت اسپری تاتو موقت چگونه است ؟اما خب اگر صادقانه بخواهیم بگوییم ساخت اسپری تاتو موقت کار ساده ای هست اما بهتر است که در منزل چنین کاری را انجام ندهید .اسپری های تاتو در شرکت های معتبر تولید می شوند و طبق اصول بهداشتی کامل و طبق نظر متخصصان تولید می شوند درست است که این اسپری از مقداری الکل تولید می شود اما تمام اسپری الکل نیست .

پس چطور روی بدن تاتو موقت بزنیم ؟

این سوال بسیار به جا و درستی است ، کافی ست از فروشگاه های معتبر با خرید اسپری تاتو موقت اصلی و با کیفیت هم خود را از دردسر دور کنید و هم راحتتر تاتو موقت را روی بدن خود بزنید . تینر چیست؟ تینر محصولی است که در صنعت رنگ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردهای مهم و کلیدی دارد.

به هر توضیحات و هر مقاله و هم آموزشی توجه نکنید درست است که دنیای مجازی و اینترنت دسترسی ما به آموزش ها و مطالب مفید را راحت کرده است اما گاهی ممکن است در تله ای بیافتیم که راه جبرانی نداشته باشد .

مواد نگهدارنده و ترکیبی آن و به خصوص مقدار دوز ترکیبی این مواد بسیار مهم است که اگر رعایت نشود ممکن است باعث ایجاد عوارض خطرناکی شود .اگر طرح های کلی و آماده در ورقهای تاتو مورد پسند شما نیست، سعی کنید با استفاده از قلم های روان نویس این کار را خودتان انجام دهید.
قبل از شروع به طراحی تاتو، طرح خود را در نظر بگیرید.

سپس طرح را بکشید یا چاپ کنید. تاتو فقط برای چند روز روی پوست باقی خواهد ماند، بنابراین مطمئن شوید که طرح شما واقعا آنچه هست که می خواهید.«طرح های تاتو» را در موتورهای جستجوگر مرور کنید، احتمال دارد تصاویر جدید و مورد علاقه زیادی را بدست بیاورید. شرکت فاتح فام سپاهان تولید کننده انواع تینر یکی از بزرگترین و معتبرترین برندها میباشد.

از یک روان نویس با رنگ تیره برای کشیدن طرح استفاده کنید.

هنگامی که طرح کشیده می شود، جوهرهای رقیق موجود در روان نویس، به آسانی از کاغذ به پوست شما منتقل می شود.به سادگی طرح خود را با مداد روی کاغذهایی مانند کاغذ رسم یا کاغذ پوستی بکشید، و سپس با استفاده از روان نویس، روی آن تکرار کنید.تا آنجا که می توانید خطوط را با استفاده از روان نویس پُر رنگ کنید، اما هیچ نیازی به ایجاد سیلی از جوهر نیست!

 • همچنین می توانید طرح مورد نظر خود را چاپ و سپس با یک روان نویس تیره پُر رنگ کنید.
  • محل تاتو را مشخص کنید. سعی کنید آن محلی را انتخاب کنید که چسباندن آن برای شما راحت باشد.

اگر آن محل در دسترس نیست، از یک دوست کمک بگیرید.اگر مدرسه شما اجازه تاتو نمی دهد، محلی را انتخاب کنید که معلمان به راحتی نتوانند آن را ببینند.یک تکه پارچه را با آب گرم مرطوب کنید. کاغذ را منطبق با طراحی خود روی محل مورد نظر قرار دهید.پارچه مرطوب را محکم بمدت ۳۰ ثانیه روی کاغذ تاتو فشار دهید.آهسته و به آرامی گوشه کاغذ را بلند کنید و ببینید که آیا طرح به طور کامل به پوست شما منتقل شده یا نه.

اگر نشده باشد، نیاز است ک پارچه را مجدد برای چند ثانیه روی کاغذ قرار دهید، و سپس دوباره زیرچشمی نگاه کنید. هنگامیکه کار تمام شد، کاغذ را بردارید. اجازه دهید تا تاتو خشک شود، مراقبت کنید که تصویر چاپ شده روی پوست شما با لباس یا سایر نقاط بدن ساییده نشود.تاتوی خود را خوب تماشا کنید! زیرا زیاد دوام نخواهد داشت اما برای رفتن به یک مهمانی یا جلسه، یا به همراه لباس برای یک روز یا بیشتر زیبا بنظر خواهد رسید.

 • نکته: وقتی که با آب تماس پیدا کند، تصویر بسرعت پاک خواهد شد.

برای اینکه تاتوی شما واقعی به نظر رسد و مقداری پودر بچه روی تاتوی خود بپاشید بطوریکه کل تاتو را بپوشاند.اگر پودر بچه ندارید از لوسیون های مخصوص ضد خارش یا آرد ذرت هم می توانید استفاده کنید(البته به لحاظ قیمت فکر می کنم پودر بچه به صرفه تر باشد)اضافات پودر را که به پوست نچسبیده اند را از روی دست خود پاک کنید و در نهایت با اسپری مو آنرا تثبیت کنید.

نکات مهم:

 • مهم نیست که  از چه تکنیک تاتو موقت استفاده می کنید، ابتدا  در یک ناحیه کوچک پوست تست کنید تا مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید.
 • استفاده از اسپری مو یکبار کافی است.
 • یک لایه یا دو لایه پودر بچه را روی تاتو موقت بمالید و ازاسپری مو استفاده  کنید تا عمر خال کوبی طولانی تر شود.
 • خال کوبی را با کمک باند مایع پوشش دهید طول عمر این روش طولانی تر از اسپری مو است.
 • اگر از یک ماژیک استفاده کنید، یک خط کوچک دور از دید  روی پوست بکشید تا ببینید به آن حساسیت دارید یا نه؟
 • ماژیک ها  مواد شیمیایی دارند. اگر روی پوست   بچه استفاده می کنید، از قلم هایی استفاده کنید که “برای استفاده روی پوست” امن است.
 • اگر میخواهید یک خال کوبی طولانی مدت داشته باشید، خال کوبی حنا  انجام دهید.
 • قبل از لمس کردن طرح،  صبر کنید تا خشک شود.
 • اطمینان حاصل کنید که آن را بر روی پوست استفاده کنید که زخم باز ندارد.
 • اطمینان حاصل کنید که هنگام استفاده ازاسپری مو، آن را به آرامی اسپری کنید، بنابراین طراحی (ها) از بین نمی روند.
 • هرگز برای  کودکان  از حنا استفاده نکنید. آنها می توانند به شدت حساسیت نشان دهند و دچار زخمهای دائمی شوند.
 • اسپری مو را  یکبار در زمان طراحی استقاده کنید اما اگر طرح تان شروع به کمرنگ شدن کرد می توانید دوباره استفاده کنید.
 • بجای پودر بچه از جوش شیرین استفاده نکنید.
 • دوش گرفتن با آب گرم باعث کم رنگ شدن طرح شما می شود .بعد از دوش گرفتن می توانید روی طرح اسپری مو بزنید.

آیا به نظر ما می شود یک محصول آرایشی و بهداشتی برای استفاده روی بدن را با تینر و بنزین تولید کرد ؟ این ها مواردی هستند که توسط افرادی مانند شما در گوگل جستجو می شوند .دوباره به عکس نگاه کنید و کمی با خود فکر کنید و ببینید اگر خدایی نکرده فرزند شما با خواندن این مدل آموزش ها شروع به ساخت اسپری تاتو موقت در منزل کند چه عواقبی در انتظار شما و فرزندتان خواهد بود ؟

ما برای شما اسپری تاتو موقت به همراه 3 عدد برگه A4 طرح آماده را فراهم کرده ایم تا از این مدل خطرات دور باشید . امیدواریم که با خواندن این مقاله کوتاه متوجه منظور ما شده باشید ، ما به لبخند رضایت شما را دوست داریم . انتخاب درست یک Paint thinner بر ویسکوزیته، خاصیت برس خوری، قابلیت افشاندن، سرعت خشک شدن و بسیاری خواص دیگر رنگ تأثیر می‌گذارد .

دکمه بازگشت به بالا