حوادث

پیش‌بینی بارش شدید و وقوع سیلاب ناگهانی در گلستان

آفتاب‌‌نیوز :

محمود محمدقلی پور شامگاه دوشنبه، ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ در گفت‌وگو با خبرنگاران‌ اظهار کرد: امروز در استان جو ناپایداری را داشتیم و مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهد این ناپایداری تا فردا صبح ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه‌ امشب نیز بارش پراکنده و ملایمی را در استان شاهد خواهیم بود، گفت: از صبح فردا موقتاً شرایط جوی پایداری در استان حاکم خواهد شد و تا عصر روز چهارشنبه آسمان استان پایدار است.

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان اضافه کرد: بر اساس الگوهای پیش‌بینی هواشناسی سامانه بارشی مؤثری از چهارشنبه شب و بامداد پنجشنبه وارد گلستان می‌شود که تا روز یکشنبه هفته آینده به تناوب سبب افزایش ابر،  بارندگی و رگبار و رعد و برق نسبتاً شدید و شدید در استان ایجاد خواهد شد.

محمدقلی پور از صدور هشدار سطح نارنجی تا روز یکشنبه در استان خبر داد و افزود: در این مدت به خصوص در روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط استان به خصوص نواحی شیب دار و کوهستانی احتمال آبگرفتگی برخی معابر و سیلاب ناگهانی دور از انتظار نیست، بنابراین رانندگان باید در هنگامی عبور از جاده‌های کوهستانی احتیاط کنند.

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا