حوادث

واکنش وظیفه عمومی به خبر «سربازی ورزشکار حرفه‌ای در تیم های ورزشی غیرنظامی»

سازمان وظیفه عمومی فارک اعلام کرد: سربازان ورزش حرفه‌ای فقط می‌توانند در طول خدمت خود در تیم‌های ورزشی نیروهای مسلح فعالیت و عضویت داشته باشند و هیچ تیم ورزشی نظامی مجاز به انتقال یا انتساب این دسته از ورزشکاران به سایر تیم‌های غیرنظامی نیست.

به گزارش شیمیشی، معاون سازمان وظیفه عمومی فارک اعلام کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد فرماندهی نیروهای مسلح، سربازان حرفه ای ورزش فقط می توانند در مدت خدمت مشغول به کار و عضویت در تیم های ورزشی نیروهای مسلح باشند. تیم های ورزشی نظامی مجاز به انتقال یا واگذاری این امر هستند. متاسفانه در روزهای اخیر در یکی از برنامه های ورزشی صداوسیما سخنان نادرستی مبنی بر تحویل سربازان ورزشی به تیم های غیرنظامی و واریز حقوق قراردادها به حساب موسسه وظیفه عمومی سابق مطرح شد که تکذیب می شود.

در این زمینه بخوانید:

با پایان جشنواره، تعیین تکلیف سربازی ورزشکاران برای حداقل 30 ورزشکار تا پایان فصل به پایان رسید.

تاکنون هیچ مجوزی برای انتقال ورزشکاران از تیم های نظامی به تیم های غیرنظامی داده نشده و بر این اساس هیچ گونه انتقال مالی صورت نگرفته است. انتشار این اظهارات نادرست در کنار تزریق دانش نادرست به جامعه، موجب بیگانگی افکار عمومی و گمراهی جوانان در برنامه ریزی آینده می شود.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا