حوادث

«هیولای آمشتتن» که ۲۴ سال به دخترش تجاوز کرده بود به زندان منتقل می‌شود

آفتاب نیوز:

اما قاضی در تصمیم خود اعلام کرد که «یوسف فریتزل» 88 ساله باید در مدت 10 سال حبس به طور منظم در روان درمانی شرکت کند و تحت ارزیابی روانی قرار گیرد.

به گزارش یورونیوز که به نقل از خبرگزاری رسمی اتریش، چندین دادگاه درخواست او را برای آزادی از زندان رد کرده اند، اما این تصمیم همچنان یک پیروزی برای تیم حقوقی آقای فریتزل است، زیرا شرایط یک زندان عادی طبق کنترل های سختگیرانه وجود دارد. . در یک موسسه روانی دولتی

جنایت هولناک او در سال 2008 فاش شد و در سال 2009 به اتهام زنا، تجاوز، زورگویی، به بردگی گرفتن دخترش و قتل یکی از پسرانش محکوم شد.
در سال 1984، آقای فریتزل دختر 18 ساله خود را در زیرزمین عایق صوتی خانه خود در آمشتتن، شمال اتریش، حبس کرد. در طول 24 سال بارها دخترش را مورد آزار و اذیت قرار داد و او صاحب 7 فرزند شد که یکی از آنها فوت کرد.

با توجه به افزایش خشونت هایی که در این رویداد رخ داد، رسانه های اتریشی به آن لقب «هیولا آمشتتن» دادند.

به گفته مقامات اتریشی، همسر فریتزل که با دیگر اعضای خانواده در طبقه دوم خانه زندگی می کرد، ظاهرا از آنچه در طبقه پایین رخ می داد بی خبر بود. پس از 24 سال ناپدید شدن، دختر آقای فریتزل سرانجام در سال 2008 توانست از زیرزمین زندان مانند خود خارج شود.

دادگاه منطقه ای در شهر Krems an der Donau حکم داد که آقای فریتزل اکنون از زوال عقل رنج می برد و بر اساس ارزیابی روانپزشکی که نشان می دهد او دیگر خطرناک نیست، می تواند به یک زندان عادی منتقل شود.

این حکم تصمیم قبلی در سال 2022 مبنی بر رد درخواست آقای فریتزل برای انتقال به یک زندان عادی را لغو کرد.

آسترید واگنر، وکیل او، به آسوشیتدپرس گفت: به طور خلاصه، دادگاه به این نتیجه رسیده است که او دیگر خطری ندارد.

وی افزود که موکل من “هنگام اعلام تصمیم دادگاه اشک ریخت و گفت که برای قربانیان بسیار متاسفم و می خواهد برای دریافت غرامت تمام تلاش خود را بکند.”

این تصمیم هنوز از نظر قانونی لازم الاجرا نیست و شاکیان 14 روز فرصت دارند تا اعتراض کنند.

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا