هشدار مدیرکل استاندارد تهران برای خرید کالاها

مدیر کل استاندارد تهران به شهروندان هشدار داد در هنگام خرید لوازم به علامت استاندارد روی کالا توجه کنند.

به گزارش شیمیشی، عباس نوری – مدیر کل استاندارد استان تهران به نمایندگی از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران از شهروندان خواست کالاهایی را که دارای علامت استاندارد بر روی آنها است، خریداری و خریداری کنند. بعد اقدام کن . . خریدن.

وی با بیان اینکه تولید، جمع آوری، توزیع و فروش کالا و ارائه خدمات مطابق با استانداردهای اجباری و با کیفیت زیر استاندارد یا بدون علامت استاندارد جرم است، تصریح کرد: از مصرف کنندگان درخواست می شود از خریدهای غیراستاندارد خودداری کنند. . اقلام با قیمت پایین از آنجایی که تولیدکنندگان ملزم به درج کد 10 رقمی زیر علامت استاندارد بر روی بسته بندی بسته بندی استاندارد هستند، شهروندان می توانند این کد را با ذکر نام واحد تولیدی از جمله نام محصول به سامانه پیامکی 10001517 ارسال کنند. ، اصل علامت مجوز و تاریخ انقضا را دریافت کرده و از انقضای آن مطلع شوید.

این مقام مسئول اضافه کرد: در صورتی که کشور اقلامی ندارد با ارسال پیامک به سامانه 10001517 یا علامت استاندارد آنها، عبور آنها تایید نشده است، مراتب را با شماره تلفن 1517 به این اداره کل اطلاع دهند. آن را نقض کند. از نظر قانونی آسانسور، آسانسور، تجهیزات بازی، گیج سوخت و وسایل توزین نیز مشمول استانداردهای اجباری هستند و شهروندان باید به برچسب تاییدیه اداره کل استاندارد استان تهران توجه کنند و یا از اپراتور اجازه بگیرند.

دبیر شورای استاندارد تهران همچنین از مالکان اماکن عمومی مانند هتل ها، بیمارستان ها، مراکز ارتباطی دارای آسانسور و آسانسور خواست تا از شرکت های معاینه فنی مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران گواهینامه امنیتی معتبر دریافت کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا