ورزشی

مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور در شاهرود برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تهمینه رئیسی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری مسابقات ارتقای بانوان در شهرستان شاهرود خبر داد و اظهار داشت: 19 استان کشور در این مسابقات شرکت کردند.

وی از حضور 126 ورزشکار از سراسر کشور در این مسابقات خبر داد و گفت: مسابقات رده بندی دختران کشور در شاهرود و در بخش انفرادی در رده زیر 19 سال فاطمه فنایی از شاهرود برگزار شد. اول، فاطمه شمس آبادی از مشهد دوم شد و آیسان شوریده از زنجان سوم شد.

مسئول برگزاری مسابقات نوجوانان دختر کشور گفت: در مسابقات دونفره زیر 19 سال حنانه رجبی و فاطمه فنایی از شاهرود مقام اول و هشتی رحیمی و ماهان از تهران ممنونم هانا یک خانه رنگارنگ و روژینا لطیفیان مقام دوم و سوم را از تهران کسب کرد.

رئیسی گفت: در رده انفرادی زیر 17 سال سنا حسنلو از زنجان مقام اول، فاطمه واعظیان از شاهرود و هانا ملا کریمی از ساری دوم و سوم شد.

وی همچنین گفت: انفرادی در مسابقات دونفره زیر 17 سال خوگر و باران دریش نیا از کراز اول شد آرتینا آگاپور و هانا ملاکریمی از ساری درجه دو فاطمه واعظیان و سمین عرب عامری با هم عارفه جوک و فاطمه زهرا اسدی از شاهرود مقام سوم مشترک را کسب کردند.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا