حوادث

مدارس استان اصفهان هم تعطیل شد

آفتاب نیوز:

مدیر کل قیران استان اصفهان تصریح کرد: در مناطق مذکور افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی، زنان باردار و مادران شاغل که فرزندان آنها زیر شش سال و در مقطع ابتدایی تحصیل می کنند، می توانند با تایید استخدامی مشغول به کار شوند. مجوز استفاده مدیر آنها یا کار از راه دور.

وی عدم استفاده از گازوئیل در نواحی صنعتی را مورد توجه قرار داد و گفت: نیروگاه شهید منتظری با نرخ 35 درصد و نیروگاه اصفهان با نرخ 55 درصد کار می کنند و از سوخت گاز استفاده می کنند.

این شیشه فروشی تاکید کرد: بر اساس گزارش اداره کل حفاظت محیط زیست استان در 50 کیلومتری اصفهان مصرف سوخت گزارش نشده است.

وی ادامه داد: از فردا هرگونه عملیاتی که باعث افزایش آلودگی هوا شود مانند حفاری، بتن ریزی، سوزاندن بقایای گیاهی و ….

این مغازه دار تصریح کرد: همچنین در پارک های اصفهان مانند ناژوان و شهرهایی مانند لنکان، گلرجان، مبارکه و… هرگونه سوزاندن بقایای علف ممنوع است.

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان همچنین گفت: طرح محدودیت زوج و فرد نیز از ساعت 9 الی 13 و 16 تا 21 اعمال می شود و پلیس راه با خودروهای دودزا برخورد می کند. و دود عدم کنترل فنی

این فروشنده شیشه تصریح کرد: به 430 واحد در شعاع 50 کیلومتری برای کاهش فعالیت ابلاغ شده است و شهرداری ها ناگزیرند ناوگان حمل و نقل عمومی را تقویت کنند و با هر گونه فعالیتی که باعث افزایش آلودگی می شود برخورد کنند.

مدیر کل مدیریت بلایای طبیعی استان اصفهان اعلام کرد: سه شنبه و چهارشنبه با عبور امواج ناپایدار میزان آلودگی کاهش می یابد.

سیماچکر ادامه داد: از ابتدای آبان ماه تا کنون روزانه 2000 بازرسی و 790 شب توسط تیم های گشت و بازرسی از واحدهای صنعتی و تجاری، 600 واحد اخطار، 45 واحد تحت نظارت مراجع قضایی و 262 واحد قرار گرفته است. متخلفان نیز دستگیر شده اند. آنلاین و موم شده بودند

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا