حوادث

محیط بانان وضعیت مناسبی دارند

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: محیط بانان از نظر تجهیزات شخصی و حقوق نسبت به سایر دستگاه ها وضعیت بسیار خوبی دارند.

رئیس سازمان محیط زیست: وضعیت محیط بانان خوب است

آفتاب نیوز:

الی سلاجقه در گفت و گو با شفقنا در پاسخ به این سوال که برخی از نمایندگان از عملکرد ضعیف سازمان محیط زیست در حمایت از واحد محیط بان و احقاق حقوق محیط بانان گلایه دارند، در حال حاضر پاسخگویی به مطالبات محیط بانان چگونه است؟ وی گفت: نمایندگان مجلس نماینده مردم هستند و محیط بانان بخشی از مردم هستند و از نمایندگان تشکر می کنم که این دغدغه ها را شنیدند، اما بهتر است نمایندگان وضعیت فعلی خود و دولت سیزدهم را از محیط بانان بپرسند. آن را با سه سال پیش مقایسه کنید و ببینید چه اتفاقات مثبتی افتاده است.

سلاجقه ادامه داد: خوشبختانه دامداران هم از نظر تجهیزات شخصی و هم از نظر حقوق نسبت به سایر واحدها وضعیت بسیار خوبی دارند. اما وظیفه ما این است که به دنبال احقاق حقوق این قشر باشیم که در بدترین شرایط برای کشور تلاش می کنند و منابع حیاتی کشور را مدیریت می کنند.

گفت: من کسى هستم که با نگهبانان بیشتر ملاقات مى کنم و نگهبانى مى کنم. احتمالاً بیش از 170 تا 180 باجه را بازدید کردم و متوجه شدم که وضعیت خوبی دارند.

سلاجقه تصریح کرد: امروز درخواستی که به آن محترم نرسیده باشد وجود ندارد. فقط بحث حقوق مطرح است، انتظار دارند با توجه به تورم حقوقشان افزایش پیدا کند، اما منابع دولت محدود است و چند میلیون کارمند وجود دارد و در بحث افزایش حقوق باید توقع منطقی داشته باشیم. با این شرایط معتقدم شرایط محیطی از نظر کارگران خوب است.

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با علاقه زیاد به کشف تازه‌ها هستم. همیشه در جستجوی اخبار تازه، دیدنی و منحصر به فرد هستم تا خوانندگان را به جریان اتفاقات بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا