عمومی

مجوز سفرهای دریایی شناورها و ملوانان گناوه صادر شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، Hücetolaslam Seîd عبدالهادی رکنی حسینی در دیدار با معاون ساخت و ساز و شهرسازی گفت: یکی از مشکلات مردم این منطقه صدور مجوز گردشگری است که در سال جدید برای کشتی های کروز تایید نشده است. و دریانوردان.”

امام جمعه گناوه همچنین گفت: معیشت اکثر مردم این شهرستان در گرو سفرهای دریایی و دریایی است و با توجه به اینکه زیرساخت های دیگری در منطقه و سایر کارخانه های این منطقه وجود ندارد، جوانان شغل و شغل دیگری ندارند. .

وی ادامه داد: در سال جاری تاکنون مجوزی برای سفرهای دریایی کشتی های سافاری و ملوانان در این بنادر صادر نشده است و امیدواریم با همکاری مسئولان این مشکل مردم هر چه سریعتر برطرف شود.

وی بیان کرد: اگرچه در سال های اخیر کارهای خوبی انجام شده اما پاسخگو نیست و جان مردم در گرو این سفرها است، انتظار داریم همه کمک کنند تا هر چه زودتر از این سفرها مجوز بگیرند. و مردم باید سفر خود را آغاز کنند.”

امام جمعه گناوه گفت: دشمن برای پیشبرد برنامه ها و اهداف خود همواره در صدد تهدید و ضربه زدن به نظام و کشور ماست و اکنون نیز در صدد برنامه ریزی برای مردم و بازار است اما دشمن نباید از شرایط موجود سوء استفاده کند. . و گشت و گذار.

کشتی ها و قایق های گناوه از طریق دریا حرکت می کنند

گفت: مردم گناوه به ویژه بازار همیشه در کنار نظام و با انقلاب بوده اند و به هر حال در عرصه های مختلف کمک کرده اند و نباید راهی برای جلوگیری از تهاجم دشمن وجود داشته باشد.

امام جمعه گناوه تصریح کرد: آیت الله رئیسی امید را در جامعه ایجاد کرده است و باید با تمام توان به مردم کمک کنیم تا به آینده امیدوار باشند و این امید در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه گناوه با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت ها در این بندر گفت: در حالی که حدود 500 شناور مسافری فعال در این شهرستان علاوه بر شناورهای صیادی وجود دارد، در زیرساخت ها کمبودهای زیادی وجود دارد، مهمات نیست. خرید بنادر دشوار است و به قایق آتش نشانی نیاز دارد.

حجت الله رکنی حسینی یادآور شد: مشکلات شهرستان نیازمند حمایت بیشتر رئیس جمهور و دولت و هیئت دولت و وزیر کشور است و اهمیت ویژه ای برای این منطقه از استان بوشهر وجود دارد و به دولت کمک خواهیم کرد. به مردم کمک کنید. بگذارید همه مردم و دولت دست به دست هم بدهند تا مشکلات را حل کنند.

جامعه الاسلام رکنی حسینی ابراز امیدواری کرد سفر معاون وزیر به شهرستان و استان بوشهر مایه خیر و برکت برای این شهر و استان باشد.

کشتی ها و قایق های گناوه از طریق دریا حرکت می کنند

معاون ساخت و ساز و شهرسازی و دهیاری های وزیر کشور گفت: وزارت کشور یک وزارتخانه، بین وزارتی و بین وزارتی است و نقش آن مهمتر است.

مهدی جمالی نژاد نیز گفت: در زمینه عمرانی نیز مسئولیت حمایت، مساعدت، هدایت و نظارت شهرداری ها و دهیاری ها را بر عهده داریم و تمام تلاش خود را برای حمایت از آنها در این مناطق به کار خواهیم بست.

وی افزود: شهرداری، بخشداری و بخش عمران چه باید بکنند، اگر مردم به تنهایی کار نکنند بسیاری از آن اقدامات و خدمات موفق خواهد بود و از این رو کمک و حمایت مردم بسیار مهم است.

نژاد خاطرنشان کرد: پاکسازی شهر اساسی ترین و طبیعی ترین وظیفه شهرداری است و در صورت کمک و تلاش مردم بسیاری از مشکلات شهری در همه حوزه ها حل می شود.

وی افزود: در بحثی که در مورد کار این معاونت انجام شد، تلاش خواهیم کرد تا جایی که بتوانیم کمک کنیم.

دکمه بازگشت به بالا