حوادث

مأموریت رئیس‌جمهور به وزارتخانه‌های کشور و دفاع برای مقابله با آتش‌سوزی

رئیس جمهور تأکید کرد: استانهایی با جنگلها و جنگلهای اطراف که می توانند در تابستان با شعله های آتش درآیند ، با هماهنگی رهبران بحران کشورش اقدامات لازم و مقدمات لازم را برای جلوگیری از آتش سوزی انجام می دهند و در صورت لزوم همه اقدامات جنگی و امدادی را انجام می دهند. استفاده کنید. پیگیری کنید و حتماً با آتش سوزی های احتمالی برخورد کنید.

به گزارش شیمیشی ، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در مصاحبه با عبدالرضا رحمانی فضلی – وزیر کشور – از نوسازی و وضعیت آتش سوزی در مناطق جنگلی پاییزی یاد گرفت و خاطرنشان کرد: حوادث مشابه در تابستان در کشور رخ داده است. de ne gengaz in. وی به وزیر کشور توصیه کرد که استان های استان را با جنگل ها و جنگل هایی از این دست تقویت کند تا برآوردهای صحیح کارشناسان را پیدا کند تا از عود دوباره آتش سوزی ها در جنگل ها و مزارع آنها جلوگیری شود.

وی همچنین به وزیر کشور توصیه کرد که با همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آماده شود تا کلیه ظرفیت های موجود را برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها در جنگل ها و اراضی کشور و همچنین برای رفع آتش سوزی های احتمالی فراهم کند.

در بخش دیگری از بحث ، نخست وزیر به وزیر کشور توصیه كرد كه طبق اقدامات دولت در مورد اصلاح شعار جهش تولیدی ، لیستی از پروژه های نیمه تمام ، محلی و ملی كه آماده شروع به كار یا آماده بهره برداری نیستند درست کردن ساخته شده

روحانی با گزارش گزارش وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از افزایش سفر و مسافرتهای انسانی این روزها و برخی نگرانی از افزایش بیماری قلبی عروق کرونا ویروس در استانهای مسافرتی ، روحانی از وزیر کشور خواست تا فرمانداران این استانها را مطلع کند. دستورالعمل های بهداشتی را بطور صحیح و مؤثر دنبال کنید و پیروی کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا