اقتصادیترندهای کسب و کارعمومی

لباس عروس بچه گانه از کجا بخرم نی نی سایت

قیمت لباس یگان ویژه بچه گانه: اگر خودتان یا اطرافیانتان فرزندی داشته باشید، در هر صورت برایتان مهم است که بدانید مرکز خرید لباس کودک کجاست. در این مقاله هم معیارهای انتخاب لباس، هم چند مرکز خرید لباس کودک را به شما معرفی می‌کنیم.
دانستن اینکه چه لباسی برای فرزندتان بخرید می‌تواند گیج‌کننده باشد، اما نیازی به نگرانی نیست. ما به شما کمک می‌کنیم.

انتخاب لباس نوزاد

قیمت لباس پلیسی بچه گانه: انتخاب تعداد زیادی لباس نوزادی می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بی‌ثمر باشد. چرا؟ چون فرزند شما خیلی سریع‌تر از آن رشد می‌کند تا بتواند از انبوهی لباس استفاده کند. پس بهتر است لباس‌های راحت و ایمن را اما به تعداد کم انتخاب کنید تا برایتان مقرون به صرفه باشد.
البته می‌توانید اگر باز هم قصد بچه‌دار شدن دارید، لباس‌های بیشتری بخرید، اما معلوم نیست که فرزند بعدی شما هم جنسیت همین فرزند را داشته باشد.

لباس کودک نوپا

لباس نظامی پسرانه: هنگامی که کودک شما شروع به خزیدن یا راه رفتن می‌کند، نیازهای لباس او به سرعت تغییر می‌یابد. همچنین در این زمان، کودک شما ممکن است آموزش توالت رفتن را شروع کند که مجموعه دیگری از ملاحظات را به همراه دارد.

نحوه خرید لباس کودکان

برای خرید لباس کودک، این نکات را مد نظر قرار بدهید.

1- یک طرح رنگ کلی را انتخاب کنید
برای خرید لباس کودکان بهتر است یک طرح رنگ کلی انتخاب کنید. انتخاب رنگ‌های صورتی، آبی، سفید، خاکستری و قرمز، راه آسان‌تری است. این لباس‌ها با هر رنگ دیگری ست می‌شوند و البته چندان هم جنسیت‌پذیر نیستند، البته اگر به انتخاب رنگ صورتی برای دختران و انتخاب رنگ آبی برای پسرها اعتقاد داشته باشید.
به علاوه، این نوع رنگ‌ها علاوه بر این‌که با سایر لباس‌ها و حتی کفش‌های کودک به راحتی ست می‌شود، موقع گرفتن عکس‌های خانوادگی با لباس‌های سایر اعضای خانواده هم هماهنگ خواهد بود.

2- جنس مناسب انتخاب کنید
پارچه‌هایی را انتخاب کنید که تا سال‌ها شستشو و پوشیده شوند یا به اصطلاح بشور بپوش باشند.
بله کودک شما بزرگ می‌شود، اما اگر لباسی با کیفیت انتخاب کنید، فرزند بعدی شما هم می‌تواند از همین لباس‌ها استفاده کند. بهتر است سراغ پارچه‌های نخی غیر کشی بروید. هم کیفیت خوبی دارند، هم برای پوشید کودک، ایمن هستند.

برای لباس کودکان، اشکال و الگوهای کلاسیک با جزئیات سرگرم‌کننده را انتخاب کنید. این ویژگی کمی سرگرم‌کننده بودن، اهمیت زیادی دارد که لباس‌ها را خاص می‌کند.

3- شکل‌های کلاسیک انتخاب کنید
برای لباس کودکان، اشکال و الگوهای کلاسیک با جزئیات سرگرم‌کننده را انتخاب کنید. این ویژگی کمی سرگرم‌کننده بودن، اهمیت زیادی دارد که لباس‌ها را خاص می‌کند.
یک ژاکت سرمه‌ای و سفید با یک پاپیون قرمز کوچک در پشتش آن را واقعا جذاب و دوست‌داشتنی می‌کند.

4- به علاقه کودک اهمیت بدهید
از آنچه فرزند شما دوست دارد بپوشد، غافل نشوید. ممکن است دختر کوچولوی شما دامن دوست داشته باشد، یا این‌که نه اهل پوشیدن شلوار باشد، به سلیقه او اهمیت بدهید. و در عین حال، لباس‌های کاربردی انتخاب کنید.
مطمئن شوید که فرزندتان لباس‌های کافی داشته باشد تا از پوشیدن آن‌ها راضی شود.

5- به آب و هوا و مناسبت‌ها هم توجه کنید
در مورد مناسبت‌ها و آب و هوا واقع‌بین باشید. شاید لباسی را شما یا فرزندتان دوست دارید، اما مناسب آب و هوا نیست، در این صورت باید خرید آن را بی‌خیال شوید، یا اطمینان پیدا کنید که در فصل مناسب، هنوز هم اندازه فرزندتان هست.

مرکز خرید لباس کودک

در ادامه چند مرکز خرید لباس کودک را به شما معرفی می‌کنیم:

خیابان بهار
خیابان بهار سال‌هاست که مرکز خرید لباس کودک است. هم لباس دارد هم تمام وسایل سیسمونی. یعنی با مراجعه به این خیابان، یک تیر و دو نشان زده‌اید.
در فروشگاه‌های این خیابان می‌توانید لباس‌هایی از سن نوزادی تا نوجوانی را پیدا کنید.

بازار تهران
همان‌طور که می‌دانید در بازار تهران همه چیز پیدا می‌شود، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد. لباس بچه هم مستثنا نیست.
اگر دنبال خرید کالسکه و باقی وسایل سیسمونی به صورت کلی هستید، می‌توانید به بازار سر بزنید. اجناس ایرانی و خارجی هم کاملا مشخص هستند.

سعادت‌آباد
دور میدان کاج در سعادت‌آباد پاساژ کوچکی به نام سروستان هست که برخی از مغازه‌های آن لباس بچه هم می‌فروشند. قطعا به اندازه محدوده جمهوری، تنوع ندارد، اما می‌توانید لباس‌های خاصی از آن‌ها تهیه کنید.

خیابان ولیعصر روبه روی پارک ساعی
در خیابان ولیعصر روبه‌روی پارک ساعی، چند مغازه بزرگ سیسمونی‌فروشی هست که می‌توانید انواع برند‌های مطرح سیسمونی را در آن‌ها پیدا کنید.

جمهوری
اگر دنبال لباس بچه با قیمت مناسب می‌گردید می‌توانید به خیابان ولیعصر، تقاطع جمهوری سر بزنید. درست کنار پاساژ بزرگ شانزه‌لیزه که پر از لباس مجلسی زنانه است، می‌توانید با حجم وسیعی از فروشگاه‌های لباس کودک مواجه شوید. در این محدوده می‌توانید هم لباس ایرانی پیدا کنید، هم لباس خارجی.
اگر به دنبال خرید سیسمونی هستید، باز هم کارتان در این محدوده راه می‌افتد.

نایی و قائم مقام
در خیابان سنایی، دور و بر میدان سنایی چند مغازه لباس‌فروشی شیک هست که می‌توانید از آن‌ها برای بچه‌ها لباس انتخاب کنید.

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا