حوادث

طرح ضربتی برخورد با سرقت در تهران کلید خورد

رئیس پلیس پایتخت از آغاز طرح ضربتی پلیس پایتخت برای مقابله با سرقت خبر داد.

به گزارش شیمیشی، سردار حسین رحیمی با تاکید بر اینکه وظیفه اصلی پلیس پایتخت برخورد با سارقان و پدیده سرقت است، گفت: پیگیری جرایم سرقت از لحظه برخورد در دستور کار قرار دارد و در صورت وجود در دستور کار قرار می گیرد. هر دزدی اتفاق می افتد، موضوع پیگیری می شود و سارقان دستگیر می شوند».

رئیس پلیس پایتخت به آغاز به کار گشت های اعتصابی خودروها و موتورسیکلت ها علیه سرقت اشاره کرد و گفت: هدف از وظایف پلیس پایتخت برخورد جدی و همه جانبه با سرقت، زورگیری و سرقت های خشن است.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه طرح حمله به سارقان با قدرت، اقتدار و قاطعیت اجرا می شود گفت: به شهروندان این اطمینان را می دهیم که با تمام توان برای مقابله با سارقان به میدان رفته ایم و با آنها برخورد خواهیم کرد. مردم با اقدامات خود با کسانی که امنیت و آرامش و احساس امنیت شهروندان را تهدید می کنند مقابله خواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه اکثر کلانتری ها و پلیس های تخصصی برای برخورد با سارقان و مقابله با پدیده سرقت مستقر شده اند، ادامه داد: در حوزه های اصلی و فرعی به دنبال سارقان خواهیم بود. شهر، حتی در شهر. . کوچه پس کوچه های شهر..

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه اقدامات لازم را برای کاهش حضور 110 واحد در نقاطی که گزارش شده انجام داده ایم، گفت: برای مقابله با مشکلات، مرکز دائمی برخورد ایجاد شده است. با سرقت پلیس پایتخت. دغدغه شهروندان است و به اذن خداوند سالمندان پایتخت به زودی از نتایج این طرح مطلع خواهند شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بسیاری از سارقان خرد و حتی برخی افراد بی بضاعت به دلیل مصرف مواد مخدر مرتکب سرقت و زورگیری می شوند، گفت: سارقان مواد مخدر هر زمان دستگیر شوند حداقل برای مدتی به کانون اصلاح و تربیت اعزام می شوند. 6 ماه و بعد از آن محاکمه خواهند شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا